Įkraunama...
Įkraunama...

2009 Vasarinukai.

As irgi batu ieskojau , bet ziauru, uztat sestadieni netiketai Vilniuje radau tokius kokiu ieskojau menesi laiko ir kaip tik reikiamo dydzio, sumokejau daugiau nei planavau, bet uztat patenkinta wub.gif
Atsakyti
QUOTE(lilget @ 2013 06 03, 16:39)
As irgi batu ieskojau , bet ziauru, uztat sestadieni netiketai Vilniuje radau tokius kokiu ieskojau menesi laiko ir kaip tik reikiamo dydzio, sumokejau daugiau nei planavau, bet uztat patenkinta  wub.gif

Va kaip fainiai. As irgi sakiau, jau mokeciau ir daugiau, bet kad rasciau tinkancius ir patinkancius, bet deja....
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif Lilget, gerai, kad atsigavai smile.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif
Atsakyti
Sveikutes. Siandien jau vesiau trupuciuka.
Atsakyti
QUOTE(jurratike @ 2013 06 04, 11:34)
Sveikutes. Siandien jau vesiau trupuciuka.

Jum gerai, pas mus 28 pavesi, saule pilnu tempu kepina... feeeeee
Atsakyti
QUOTE(v-inga @ 2013 06 04, 12:45)
Jum gerai, pas mus 28 pavesi, saule pilnu tempu kepina... feeeeee

o pas mus siandien vejukas yra ir debesiuku uzplaukia, tai ner taip karsta, o vakar tai buvo doh.gif Bet gerai, geriau jau tokia vasara, nei lietus ir salta ax.gif
Atsakyti
sveikutes mirksiukas.gif kiek senai čia buvau ax.gif per tuos darbus nebėra kada 4u.gif tai va jau gyvename antra savaitė naujuose namučiuose, nors baldų kai kurių ir trūksta, bet taip gera, kad bent jau savo sienos lotuliukas.gif
Ailandas dar birželį eina į darželį, o jau liepa atostogaus nors ir darželis dirbs, bet vaikui reikia atostogų bigsmile.gif o aš labai mažai turėsiu atostogų, nes musų darželis prie tų budinčiųjų skaitosi unsure.gif
lilget linkiu surast norima darba 4u.gif 4u.gif 4u.gif juratėle sėkmės tau vairavimo egzaminuose mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Irma 123 @ 2013 06 04, 14:27)
sveikutes mirksiukas.gif kiek senai čia buvau ax.gif  per tuos darbus nebėra kada 4u.gif  tai va jau gyvename antra savaitė naujuose namučiuose, nors baldų kai kurių ir trūksta, bet taip gera, kad bent jau savo sienos lotuliukas.gif
Ailandas dar birželį eina į darželį, o jau liepa atostogaus nors ir darželis dirbs, bet vaikui reikia atostogų bigsmile.gif o aš labai mažai turėsiu atostogų, nes musų darželis prie tų budinčiųjų skaitosi unsure.gif
lilget linkiu surast norima darba  4u.gif  4u.gif  4u.gif juratėle sėkmės tau vairavimo egzaminuose mirksiukas.gif

Irmut smagu, kad jau savuos namuciuose, tie baldai su laiku atsiras mirksiukas.gif
Atsakyti
Irmuk ar tu gavai siuntini? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(lilget @ 2013 06 04, 14:33)
Irmuk ar tu gavai siuntini?  blush2.gif

Ta tema, bet biski ne i tema lotuliukas.gif Skustukas tai superinis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(jurratike @ 2013 06 04, 14:45)
Ta tema, bet biski ne i tema  lotuliukas.gif  Skustukas tai superinis  thumbup.gif


smagu kad patiko, as kol kas tik viena teisbandziau biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti