Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 181 tema

QUOTE(Anamaze @ 2013 05 07, 09:13)
del javari as irgi laukiu 04.22 dienos uzsakymo, neiskentus vis tik parasiau 05.02 tai atsiprase , kad uztruko ir paprase palaukti iki 05.09 paskui ziures kas ir kaip. o jei paziuretumet javari tema ten raso mergaites, kad siuo metu ivairiai jie siuncia ir per kurjerius ir per pasta

aš laukiu užsakymo padaryti balandžio 11 d. g.gif dar niekur nerašiau, nes rašė, jog numatyta pristatymo data 20.04.2013 - 08.05.2013
Atsakyti
Siandien arba ryt uzsakineju SD Klaipedoje.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pakalnute_klp: 07 gegužės 2013 - 09:26
QUOTE(Audry @ 2013 05 07, 10:25)
aš laukiu užsakymo padaryti balandžio 11 d. g.gif dar niekur nerašiau, nes rašė, jog numatyta pristatymo data 20.04.2013 - 08.05.2013

o pas mane buvo parasytas gavimas 04.29:) tai ir parasiau, nors dabar paskaicius jauciuosi ramiau ir toliau laukiu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Tahoe @ 2013 05 06, 22:11)
ten isvis neduoda siuntimo adreso Lietuvos pasirinkti  unsure.gif

What does zulily charge for delivery?
That depends! The cost of delivery can vary according to the product being sent. Please check your shopping basket for details of delivery charges for your order. Our standard rates are as follows:

UK - £3.95
Ireland - £6.95
Europe Zone 1 - £8.95
Europe Zone 2 - £9.95
Back to top

Can zulily deliver internationally?
zulily is working on extending delivery of our amazing product all around the world, on-top of the UK & Ireland. We are only able to offer delivery into certain destinations in Europe at the moment, but watch this space for additions. Available Delivery Destinations are as follows:

Europe Zone 1: £8.95 - Austria, Belgium, France, Germany, Luxembourg & Netherlands.
Europe Zone 2: £9.95 - Czech Republic, Denmark, Hungary, Italy, Poland, Portugal, Slovenia, Spain & Sweden
Back to top



LT priskiriama man atrodo prie kazkurios Europe Zone, nes as TIKRAI TIESIAI I VILNIU siunciausi pora kartu zaislus (atsisiunciau nerealu Cloud-B migduka-vezliuka-lempute (turiu panasu is aliexpress atsisiuntusi, tai kokybe kaip naktis ir diena, net nelyginami zaislai) ir drabuzius...taigi tikrai siuncia...
dar paieskosiu senos saskaitos meile, paziuresiu kiek kainavo siuntimas...

Nu va, acounte radau viena is invoisu: Order Date: 13/12/12, Shipping Address

R******* ***********
Raitininkų ************
Vilnius, Lithuania, 10232
LT
Shipping & Handling £7.95
Grand Total £37.95
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo R-jazz: 07 gegužės 2013 - 09:56
Prisijunciau prie SD su 1 preke 4u.gif Vilniuje, nors tinka ir jei galiteatsiusti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(maniuxa @ 2013 05 07, 07:51)
gal kas vakar bande daryt uzsakyma asda george? ar jums leido atlikti iki galo? g.gif prieinu prie paskutinio apmokejimo zingsnio ir ismeta "transmission problem" unsure.gif tai ir mastau dabar - ar cia ju problema, ar pas mane kazkas negerai  g.gif



O kokio dydzio jusu uzsakymas?
Skelkit i 2 mazesnius praleis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lina0612 @ 2013 05 07, 09:58)
O kokio dydzio jusu uzsakymas?
Skelkit i 2 mazesnius praleis mirksiukas.gif


maksimalus biggrin.gif 54 prekes ax.gif
sakot reikia sumazint g.gif teks bandyt tada unsure.gif tik keista, kad mazilla iskart neatidaro puslapio, o kiti brauzeriai tik paskutiniam zingsnyje lusta g.gif
Atsakyti
QUOTE(zujka19 @ 2013 05 07, 09:36)
Sveikos,

vakar netyčia užmačiau nemokamo siuntimo akciją per post.24 : https://www.post24.l...lius.lt_nariams



QUOTE(Vanile @ 2013 05 07, 10:09)
O kazkas issiaiskinot kaip tiksliai reikia siusti, kad butu nemokamai?  g.gif  As jau ir plius.lt uzsiregistravau ir ju puslapi pranarsiau, nieko man neaisku  blush2.gif nerandu  doh.gif

as irgi norejau paklausti gal jau kas isbandet? irgi niekaip nerandu. ech gal reik skambinti. jei kas greiciau issiaiskins, parasykite. aciu
Papildyta:
issiaiskinau, plius.lt eini i savo preke ir spaudi salia esanti mygtuka siusti per post24.lt, uzpildai duomenis. tik tiek, kad automatiskai nurodytas M dydis.
Atsakyti
Sveiki. Jei kas norėtų pirkti didesnį kiekį kempinėlių, prisijungčiau Vilniuje. Man būtinai reikėtų sienas pavalyti 4u.gif


QUOTE(MilGana @ 2013 05 06, 22:21)

Atsakyti
Vilnieciu meetas, balsuojame

http://ph.ly/kWpUh

as dar balandziu gyvenu smile.gif suprasit, kad geguze blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Murčikas: 07 gegužės 2013 - 13:35
QUOTE(magute @ 2013 05 07, 11:55)
as irgi norejau paklausti gal jau kas isbandet? irgi niekaip nerandu. ech gal reik skambinti. jei kas greiciau issiaiskins, parasykite. aciu
Papildyta:
issiaiskinau, plius.lt eini i savo preke ir spaudi salia esanti mygtuka siusti per post24.lt, uzpildai duomenis. tik tiek, kad automatiskai nurodytas M dydis.

na aš jau susimėčiau- užpildžiau reikiamus laukus ir į el.paštą gavau lipduką, kurį reikia atspausdint. ant lipduko parašyta: SMS pranešimas gavėjui,
Moka Gavėjas, Pranešimas
el.paštu gavėjui g.gif

Atsakyti
QUOTE(maniuxa @ 2013 05 07, 10:04)
maksimalus  biggrin.gif 54 prekes  ax.gif
sakot reikia sumazint  g.gif  teks bandyt tada unsure.gif tik keista, kad mazilla iskart neatidaro puslapio, o kiti brauzeriai tik paskutiniam zingsnyje lusta  g.gif


Man aplamai neleido daugiau 50 vnt idet
bet suma buvo apie 300 sv, tai niekaip nepraleido

Skeliau i 2 uzsakymus ir viskas thumbup.gif
Jau gal ryt atvaziuos g.gif
Atsakyti