Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 181 tema

Noriu jūsų paklaust,darbe pas mane neužkrauna e5p puslapio,o ryt norėčiau daryt užsakymą,kažin ar eitų per mobilų internetą užsakyti?Gal kas jau sakėtės per telefono internetą?Nebandžiau tai nežinau ar įmanoma blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(LiLady @ 2013 05 06, 23:23)
Noriu jūsų paklaust,darbe pas mane neužkrauna e5p puslapio,o ryt norėčiau daryt užsakymą,kažin ar eitų per mobilų internetą užsakyti?Gal kas jau sakėtės per telefono internetą?Nebandžiau tai nežinau ar įmanoma blush2.gif

as nebandziau, bet zinant kokiu greiciu dingsta naujienos, tai kazin ar spesite viska pagauti smile.gif
Atsakyti
Taip aš mokėjau per paypala, o tame lape kur buvo įdėtas prie prekių tos basutės net nepažymėtos tai kaip man jiems įrodyti kad tikrai neįdėjo?
Atsakyti
QUOTE(lolanta @ 2013 05 07, 05:51)
Taip aš mokėjau per paypala, o tame lape kur buvo įdėtas prie prekių tos basutės net nepažymėtos tai kaip man jiems įrodyti kad tikrai neįdėjo?

man buvo tokia situacija. Parašiau, jog pakavimo lape suknelė nepažymėta ir nėįdėta. Grąžino pinigus be jokių problemų ir pakartotinių raginimų.
Atsakyti
gal kas vakar bande daryt uzsakyma asda george? ar jums leido atlikti iki galo? g.gif prieinu prie paskutinio apmokejimo zingsnio ir ismeta "transmission problem" unsure.gif tai ir mastau dabar - ar cia ju problema, ar pas mane kazkas negerai g.gif
Atsakyti
Sveikutės.

sakykit ar kuri balandžio 18 jungėsi prie B.Jones klaipėdietės pirkimui iš SD? g.gif unsure.gif

aš prisijungiau tai sakė kad užsakė. pirmadienį praėjusį rašė kad siuntinys vilniuje jau. ir viskas. nebeatrašė paskui nei į vieną laišką unsure.gif
gal kas nutiko? g.gif nes pinigų nemokėjau. vis rašiau rašiau .. unsure.gif

tai nebežinau net ar laukti. vyras jau išzyzė visas ausis dėl kedų doh.gif doh.gif
iš naujo užsisakyt vėl kažkaip nekaip gaunasi. o jeigu atsiras tai ką aš veiksiu su tiek batų biggrin.gif doh.gif unsure.gif
Atsakyti
Sveikos,

vakar netyčia užmačiau nemokamo siuntimo akciją per post.24 : https://www.post24.l...lius.lt_nariams

ir dar norėjau paklaust dėl javari.de - kaip jie dabar siunčia? per kurjerius ar per paštą? pirkau balandžio 26d, išsiųsta- 27d, numatomas pristatymas- gegužės 4d, sekimo nuorodos nėra... Ar jau verta rašyt jiems laišką ar dar laukt? g.gif
Atsakyti
QUOTE(ta-pa-ti @ 2013 05 07, 08:32)
Sveikutės.

sakykit ar kuri balandžio 18 jungėsi prie B.Jones klaipėdietės pirkimui iš SD?  g.gif  unsure.gif

aš prisijungiau tai sakė kad užsakė. pirmadienį praėjusį rašė kad siuntinys vilniuje jau. ir viskas. nebeatrašė paskui nei į vieną laišką  unsure.gif
gal kas nutiko?  g.gif  nes pinigų nemokėjau. vis rašiau rašiau ..  unsure.gif

tai nebežinau net ar laukti. vyras jau išzyzė visas ausis dėl kedų  doh.gif  doh.gif
iš naujo užsisakyt vėl kažkaip nekaip gaunasi. o jeigu atsiras tai ką aš veiksiu su tiek batų  biggrin.gif  doh.gif  unsure.gif

ne kartą turėjom bendrų reikalų, tad tikrai ji nedings smile.gif gal kas nutiko, gal dukrytė serga...
Atsakyti
QUOTE(zujka19 @ 2013 05 07, 08:36)
Sveikos,

vakar netyčia užmačiau nemokamo siuntimo akciją per post.24 : https://www.post24.l...lius.lt_nariams



O kazkas issiaiskinot kaip tiksliai reikia siusti, kad butu nemokamai? g.gif As jau ir plius.lt uzsiregistravau ir ju puslapi pranarsiau, nieko man neaisku blush2.gif nerandu doh.gif
Atsakyti
Labas rytas
Turiu klausima.. gal kas nesenai pirke is www.contactforlenses.com ar yra bedu su jais?
Praeita savaite padariau uzsakyma ir vis dar negaunu laisko kad prekes issiustos.. g.gif gavau is ju viena laiska tipo patikslinti siuntimo adresa.. patikslinau atsake kad aciu ir kuo skubiausiai isiusime uzsakyma ir taip pat atsiusime patvirtinimo laiska kad issiusta.. bet tai jau savaite kaip tyla... g.gif

Atsakyti
QUOTE(zujka19 @ 2013 05 07, 09:36)
Sveikos,

vakar netyčia užmačiau nemokamo siuntimo akciją per post.24 : https://www.post24.l...lius.lt_nariams

ir dar norėjau paklaust dėl javari.de - kaip jie dabar siunčia? per kurjerius ar per paštą?  pirkau balandžio 26d, išsiųsta- 27d, numatomas pristatymas- gegužės 4d, sekimo nuorodos nėra...  Ar jau verta rašyt jiems laišką ar dar laukt? g.gif

del javari as irgi laukiu 04.22 dienos uzsakymo, neiskentus vis tik parasiau 05.02 tai atsiprase , kad uztruko ir paprase palaukti iki 05.09 paskui ziures kas ir kaip. o jei paziuretumet javari tema ten raso mergaites, kad siuo metu ivairiai jie siuncia ir per kurjerius ir per pasta
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2013 05 07, 09:54)
ne kartą turėjom bendrų reikalų, tad tikrai ji nedings smile.gif gal kas nutiko, gal dukrytė serga...


esu ir aš turėjus reikalų 4u.gif bet tiek ilgai neteko laukt atsakymo. va kitos sakė jau balandžio 30 pasiėmė o manes net neinformavo ar jau gavo ar ne... unsure.gif unsure.gif
vaikučiai batus išaugs biggrin.gif vyras ausis išzys biggrin.gif
Atsakyti