Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 181 tema

QUOTE(valyte_7 @ 2013 05 06, 13:37)
Aciu 4u.gif
Bandysiu ka nors nedidelio nupirkt smile.gif


dabar tiksliai neatsimenu, bet man atrodo, kad ten nepigus siuntimas i LT, taigi jauciu apsimoka pirkti tik didelio ir brangaus biggrin.gif
Atsakyti
Gal kas pirks tesco į LT? Prisijungčiau su viena prekyte. Perdidielius sporbatukus nupirkau dukrai doh.gif Rašykit į AZ.
Atsakyti
QUOTE(MAMA7411 @ 2013 05 06, 13:09)
Gavus prekę jums reikia patvirtinti gavimą (Confirm Order Received), šalia to yra parašyta Open dispute. Jeigu man tokia situacija būtų, rašyčiau pardavėjui, jeigu neatgaučiau pinigų už negautas prekes arba jų negaučiau iki disputo iškėlimo termino pabaigos, kelčiau disputą.  O gal pražiūrėjot, gal buvo 3 vnt. parašyta g.gif
Jūs gal mergaičių paklausinėkit aliexpress temoje 4u.gif

patikrainau, 5 vnt rašo, tikrai
ok, ačiū, bandysiu ali temoje paklausinėti wink.gif
Atsakyti
už kokių 2 valandų darau užsakymą iš ep5. prekė 28 lt. trūksta keleto prekių. Utena, kitur persiųsiu. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Audry @ 2013 05 06, 10:57)
aš irgi paskaičiau ir nesupratau, ką ten balinti galima g.gif bet laukiau kol kas pasisakys ir aš sužinosiu apie dar vieną naujovę biggrin.gif ko tik čia nesužinom lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Tikrai kapoms, taisiau raide, bet kazkodel neissaugojo! lotuliukas.gif net paciai juokinga pasidare! lotuliukas.gif
Ieskau kur galima uzsakyti dantu balinimo svirkstus kapoms? smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rodnaja @ 2013 05 06, 16:04)
Tikrai kapoms, taisiau raide, bet kazkodel neissaugojo! lotuliukas.gif net paciai juokinga pasidare! lotuliukas.gif
Ieskau kur galima uzsakyti dantu balinimo svirkstus kapoms? smile.gif  4u.gif


o mes vis laukem kada papasakosite naujove apie kapu balinima mirksiukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Sakykite pirma karta pirkau iš 5pounds gavau prekes bet truksta vienu batu, aš jiems parašiau laišką (Nelabai draugauju su anglu kalba blush2.gif ) ir gavau tokį atsakymą:
Thank you for your enquiry.
Please be advised that this item was checked as being despatched within your parcel.
Kindly check through your enquire order again for this items that you state to be missing.
Regards
Everything5pounds.com
Sales Team
0208 997 3331
sales@everything5pounds.com
Sakykite ką aš turiu daryti?
Pinigai saskaitoje vis dar rezervuoti, bet nenuskaičiuoti aš galvojau kad gal jie nuskaičious mažiau. tiesa mokėjau per paypala.
Atsakyti
QUOTE(R-jazz @ 2013 05 06, 15:30)
dabar tiksliai neatsimenu, bet man atrodo, kad ten nepigus siuntimas i LT, taigi jauciu apsimoka pirkti tik didelio ir brangaus biggrin.gif


Aha, 4.95.
As vis Timberlandus dukrai rudeniui gaudau, 28 sv su cnt buvo verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(rodnaja @ 2013 05 06, 16:04)
Tikrai kapoms, taisiau raide, bet kazkodel neissaugojo! lotuliukas.gif net paciai juokinga pasidare! lotuliukas.gif
Ieskau kur galima uzsakyti dantu balinimo svirkstus kapoms? smile.gif  4u.gif


Cia su balinimu
http://www.amazon.co...s=tooth Syringe

Ir cia daug visko
http://www.amazon.co...3Atooth Syringe
Atsakyti
QUOTE(MAMA7411 @ 2013 05 06, 09:37)
Gal kurios mažiukui netiko dydis, mielai keisčiausi mirksiukas.gif Turiu šių grožių 100 cm., reikia 90 cm.
http://www.aliexpres.../225979013.html
http://www.aliexpres.../225978626.html
Kol kas parduoti neketinu. Laukiu iki vakaro, neigu neatsiras, užsisakinėsiu mažesnius.

Ar aš nematau, ar iš tiesų nėra po vieną vnt. pirkti 90 d. abiejų kostiumėlių g.gif
Atsakyti
QUOTE(Birbiziukas @ 2013 05 06, 08:38)
vietoje *infected* įrašykit skelbiu. lt ir viskas atsidarys  4u.gif
labai atsiprasau kad dingau cia yra svoriui mesti tabletytes drauge uzsisakius ir jie pamaciau is kinu galvoju reik as protingas mamytes paklausti...
"Riebalu degintojas-,,Lishou,,papildas"
Papildyta:
QUOTE(lolanta @ 2013 05 06, 15:11)
Sakykite pirma karta pirkau iš 5pounds gavau prekes bet truksta vienu batu, aš jiems parašiau laišką (Nelabai draugauju su anglu kalba blush2.gif ) ir gavau tokį atsakymą:
Thank you for your enquiry.
Please be advised that this item was checked as being despatched within your parcel.
Kindly check through your enquire order again for this items that you state to be missing.
Regards                                         
Everything5pounds.com
Sales Team
0208 997 3331
sales@everything5pounds.com
Sakykite ką aš turiu daryti?
Pinigai saskaitoje vis dar rezervuoti, bet nenuskaičiuoti aš galvojau kad gal jie nuskaičious mažiau. tiesa mokėjau per paypala.

ir as noriu pasidalinti su savo klaidom ir nepasisekimais is to tinklapio..uzsakiua prekes ir gaunu laiska kad neisius prekiu nes kazkoks saugos kodas netinka..nors pinigelius rezervavo..rasiau jiems laiska kad grazintu pinigus tai parase kad nueiti y banka nuejau parasiau prasyma tai is to tinklapio mano nuemem pinigus daugiau nei meneis laukiau pinigu kol grazino..nesuprantu kodle as negalejau apsipirkti nors ten raso kad ir paypal galiu atsiskaityti...gal zino kur as klaida padariau doh.gif
Atsakyti
as kaip suprantu jie raso, kad atseis ta preke buvo pazymeta, kaip idet,a ir praso patikrinti dar karta ar tikrai nera.

siaip jau apie sita situacija MD skaiciau, kad varnele uzdeta, kad ideta, o realiai nera. kaip suprantu ten su jais nemazai pakovot reikia del tu preku tokiu. geriausia moketi per paypala. bet lyg vienu metu budavo grazindavo be problemu, o dabar vel kazko pradejo parinti.
Atsakyti
QUOTE(R-jazz @ 2013 05 06, 15:30)
dabar tiksliai neatsimenu, bet man atrodo, kad ten nepigus siuntimas i LT, taigi jauciu apsimoka pirkti tik didelio ir brangaus biggrin.gif


ten isvis neduoda siuntimo adreso Lietuvos pasirinkti unsure.gif

What does zulily charge for delivery?
That depends! The cost of delivery can vary according to the product being sent. Please check your shopping basket for details of delivery charges for your order. Our standard rates are as follows:

UK - £3.95
Ireland - £6.95
Europe Zone 1 - £8.95
Europe Zone 2 - £9.95
Back to top

Can zulily deliver internationally?
zulily is working on extending delivery of our amazing product all around the world, on-top of the UK & Ireland. We are only able to offer delivery into certain destinations in Europe at the moment, but watch this space for additions. Available Delivery Destinations are as follows:

Europe Zone 1: £8.95 - Austria, Belgium, France, Germany, Luxembourg & Netherlands.
Europe Zone 2: £9.95 - Czech Republic, Denmark, Hungary, Italy, Poland, Portugal, Slovenia, Spain & Sweden
Back to top
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tahoe: 06 gegužės 2013 - 22:14