Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 181 tema

QUOTE(ToBeOrange @ 2013 05 06, 11:33)
ar pirmas atitinka dydį? nemažintas? smile.gif
ačiū

žinokit negaliu atsakyt tiklsiai, gal vos mažintas o gal ir ne:hm Prisikaičiusi, kad jų drabužiai mažinti labai, savo mažiukui kuris dabar dėvi 86-92 d. drabužėlius užsakiau 100 cm. Skęsta jis juose kaip reikiant doh.gif Pilnai būtų pakakę 90 cm.

Beja, šiandien sulaikiau laškučio iš SABALIN smile.gif Parašė, kad surinks tą ką turi (turės ne viską verysad.gif ) ir parašys. Kantriai laukiam toliau.
Atsakyti
QUOTE(slitka @ 2013 05 06, 11:31)
o senukuose nerastumet?


Ne schmoll.gif Senukuose nerandu.
Va šitas tubūt tiktų, nors ir be čiuožyklų. Gal kas turit ir galit pakomentuoti?
http://www.perkamvai...n-safe-fun-pool
Atsakyti
QUOTE(R-jazz @ 2013 05 06, 12:26)
Esu pirkusi ir ne karta tiesiai i Vilniu...mokejau SEB kreditine, atejo per kokias 5 dienas (laaabai gerai supakuotos prekes:)) Bet pirkau daugiausiai zaislus ir drabuzius, bent jau man batuku kainos geresnes iseina Amazon VIPe - ten pastoviai ismeta geox, puma, adidus, bepi ir kt.


Mano debetine g.gif

O kodel, kai pasirenku Countre - Lithuania keiciasi i
Deliver to this address
Deliver to a different address

antra? Ir tada praso dar vieno adreso g.gif
Beje batuku gerom kainom yra, as su Timberlandais vel nespejau verysad.gif Nesiseka man su jais

Okas per VIP?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo valyte_7: 06 gegužės 2013 - 11:39
QUOTE(valyte_7 @ 2013 05 06, 11:38)
Mano debetine g.gif

O kodel, kai pasirenku Countre - Lithuania keiciasi i
Deliver to this address
Deliver to a different address

antra? Ir tada praso dar vieno adreso g.gif
Beje batuku gerom kainom yra, as su Timberlandais vel nespejau verysad.gif Nesiseka man su jais

Okas per VIP?


ten nebutina vesti kito adreso, tiesiog acounte lieka pagrindinis, o gal kartais siustis norite ir i koki kita, o ne i pagrindini, tada galite suvesti kita adresa, kad siustu si karta i kita adresa, o ne i jusu pagrindini...
Atsakyti
QUOTE(Otra @ 2013 05 06, 12:23)
O sabalin batuku norima kieki jau surinkote, ar dar renkate? smile.gif

Kol kas sustabdėme, žiūrėsime ką pasiūlys. Jeigu truks, paskelbsiu temoje.
Atsakyti
QUOTE(kipitun @ 2013 05 06, 11:37)
Ne schmoll.gif  Senukuose nerandu.
Va šitas tubūt tiktų, nors ir be čiuožyklų. Gal kas turit ir galit pakomentuoti?
http://www.perkamvai...n-safe-fun-pool



Mes toki panasu turejom:
http://www.e-senukai...as-57407_2.html

Tai metuku pats tas buvo
Negilus:)
Reiks pripust , paziuret ar neprakiuro nuo stovejimo

O jus kokio amziaus ziurit
Jei labai mazam, tai jusu issirinktas gilokas g.gif
Be prieziuros negalesit palikt
Atsakyti
QUOTE(lina0612 @ 2013 05 06, 13:02)
Mes toki panasu turejom:
http://www.e-senukai...as-57407_2.html

Tai metuku pats tas buvo
Negilus:)
Reiks pripust , paziuret ar neprakiuro nuo stovejimo

O jus kokio amziaus ziurit
Jei labai mazam, tai jusu issirinktas gilokas g.gif
Be prieziuros negalesit palikt


Maniškiai 1,5 metų ir virš 3 metų. Tai galvoju pilti vandens per sprindį ir sodinti abu. Nes gi visur abiems reikia, į atskirus baseiniukus nesusodinsiu.
Atsakyti
Mergaites, gal kuri uzmatet lauko sviestuvu g.gif
Atsakyti
Sveiki.
Gal kada kas pirko is sitos turkiskos parduotuves?

parduotuve

Labai noretusi siu marskineliu. ax.gif
Atsakyti
laba,
Gal kas susidūrėte , ir galite patarti?
pirkau is Aliexpress prekes, kurių buvo parašyta 5vnt. Gavau tik 3 blink.gif Ar yra vilčių iš jų išsireikalauti likusių prekių ar pinigų gražinimo ?
Atsakyti
QUOTE(Radmile @ 2013 05 06, 13:36)
laba,
Gal kas susidūrėte , ir galite patarti?
pirkau is Aliexpress prekes, kurių buvo parašyta 5vnt. Gavau tik 3  blink.gif  Ar yra vilčių iš jų išsireikalauti likusių prekių ar pinigų gražinimo ?

Gavus prekę jums reikia patvirtinti gavimą (Confirm Order Received), šalia to yra parašyta Open dispute. Jeigu man tokia situacija būtų, rašyčiau pardavėjui, jeigu neatgaučiau pinigų už negautas prekes arba jų negaučiau iki disputo iškėlimo termino pabaigos, kelčiau disputą. O gal pražiūrėjot, gal buvo 3 vnt. parašyta g.gif
Jūs gal mergaičių paklausinėkit aliexpress temoje 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(R-jazz @ 2013 05 06, 12:48)
ten nebutina vesti kito adreso, tiesiog acounte lieka pagrindinis, o gal kartais siustis norite ir i koki kita, o ne i pagrindini, tada galite suvesti kita adresa, kad siustu si karta i kita adresa, o ne i jusu pagrindini...


Aciu 4u.gif
Bandysiu ka nors nedidelio nupirkt smile.gif
Atsakyti