Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 181 tema

QUOTE(me2za @ 2013 05 14, 22:37)
Kiek aš perku, mano nuomone didinti rūbai ax.gif Va mano penkiametė 4-5 metų dabar nešioja, o 2,5 metų panelei tinka 1,5-2 metų cool.gif Bet aišku gal vaikas vaikui nelygu biggrin.gif

4u.gif jau uzsakiau, ziuresim kaip bus wink.gif
Atsakyti
kaip galima gauti nextdirect nuolaidos koduka? Per kiek laiko ateina prekes? Parasyta per 3dienas, ar tikrai taip greitai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rodnaja: 14 gegužės 2013 - 23:53
Mamukai, o jūs pagalvokit kaip natūralios sudėtinės kremų dalys gali apsaugoti nuo tokios didelės jėgos kaip saulė? Nerandu paaiškinimo. Aš irgi naudoju savo vaikam Iwostin 50+, jis dermatologų rekomenduojamas, o man pvz. labai svarbu, kad vaistinėse parduodamas, maxėse tokių dalykų neperku, be to, jei mano vaikas nejautrus to kremo sudėtinėm dalim, tai no problems.
Šiaip išvis geriausia iki 3 m. neleisti ant saulės, bet... turbūt sunku to išvengt lotuliukas.gif
O tas kremukas iš kvapų namų kažkodėl nesaugo nuo UVB, nes labai mažulyčius lelius ir nuo šito reiktų.
Atsakyti
[COLOR=red] Siandien iskarto po nauju rankiniu ykelimo darysiu uzsakyma is E5P Alytus Vilnius Kaunas junkites jai norite
Atsakyti
Šiandien užsakinėsiu GAP.eu Turiu papildomą 15% koduką.
Rinksiu iki nemokamo siuntimo.
Vilnius.
Siųsti: saldus.pirkiniai@gmail.com
Atsakyti
QUOTE(ToBeOrange @ 2013 05 14, 20:57)
renku tesco tiesiai į LT, priimsiu 3-4 kompaniones, dalinsiu iš žmonių skaičiaus. Vilnius. krepšelių lauksiu tobeornottobeorange gmail.com su prierašu Tesco ir SM niku. užsakinėsiu rytoj iš ryto

gal dar kas norėtų jungtis? trūksta 1 žmogaus 4u.gif
Atsakyti
sveiko mergaites gal galite man padeti ir parasyti kur jus paypal ieskote kaip iskelti disputa siandien 43 diena kaip negaunu siuntinio ir jau nenoriu laukti.
Atsakyti
QUOTE(ramuniuks1 @ 2013 05 15, 09:04)
sveiko mergaites gal galite man padeti ir parasyti kur jus paypal ieskote kaip iskelti disputa siandien 43 diena kaip negaunu siuntinio ir jau nenoriu laukti.

Viršutiniame meniu pasirinkite RESOLTION CENTER ir ten bus mygtukas atidaryti disputui 4u.gif
Atsakyti
Klausykit, kaip sekt Tesco keliavimą į LT? Pagal duotą Order ID išvis rašo, kad per mažai skaitmenų...Ką dar ten galima vesti?
Atsakyti
Gal kas ASDA renka, prisijungciau. Mano uzsakyma kazkodel po paros anuliavo, manau vel LT kortele jiems nepatiko sad.gif((((
Atsakyti
QUOTE(priklausomybe @ 2013 05 15, 06:01)
Mamukai, o jūs pagalvokit kaip natūralios sudėtinės kremų dalys gali apsaugoti nuo tokios didelės jėgos kaip saulė? Nerandu paaiškinimo. Aš irgi naudoju savo vaikam Iwostin 50+, jis dermatologų rekomenduojamas, o man pvz. labai svarbu, kad vaistinėse parduodamas, maxėse tokių dalykų neperku, be to, jei mano vaikas nejautrus to kremo sudėtinėm dalim, tai no problems.
Šiaip išvis geriausia iki 3 m. neleisti ant saulės, bet... turbūt sunku to išvengt  lotuliukas.gif
O tas kremukas iš kvapų namų kažkodėl nesaugo nuo UVB, nes labai mažulyčius lelius ir nuo šito reiktų.

Cinko dalelės atmuša spindulius. Na toks buitiškas paaiškinimas. Čia detalesnis paaiškinimas.
Saugo ir nuo UVB.
Atsakyti
merginos reikia pagalbos...gal zinot kas uzsakineja is e5p? arba gal kuri uzsakytumete? jungciausi prie uzsakymo.esu is kauno . aciu lauksiu i az
Atsakyti