Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 181 tema

QUOTE(saulutecool @ 2013 05 14, 16:35)
Klausimas mamoms kuriuos augina mazus vaikus, (iki metu ir virs) ar teko naudoti nuo saules apsauginius kremus cinko pagrindu? Ar jie geri? Perskaiciau kad tokiems mazyliams geriau naudoti kremukus su fizinia apsauga (pvz. cinko oksidas) o ne chemine. Ziuriu juos Iherbe siuo metu, vis neapsisprendziu. O gal ka kita pasiulytumet? Buciau dekinga uz info, nes jau galva sulauziau beieskodama gero kremo  biggrin.gif  Reikia pasirupinti pries atostogas  4u.gif

Pirkau ziema is Iherbo toki: http://www.iherb.com...-oz-87-ml/37716 Tik kazkokia akcija buvo, tai apie 5$ kainavo.
Sauleje dar nebandytas, tai idomumo delei susiradau ir pabandziau. biggrin.gif Gana tirstas, bet pasitepus gana greit isigeria, baltos odos nepalieka. Yra toks neikyrus, bet jauciamas dziovintu zoleliu kvapas ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(saulutecool @ 2013 05 14, 17:53)
Priimciau pora merginu asda/george. Siuntimas per Tuki i LT pagal svori, naudosiu 10% koduka. Aciu anira12  thumbup.gif  Jei susirinks 29.50 siuntimas UK bus nemokamas. Kam tinka Kaunas Dainava  4u.gif rasyti saulutecool@gmail.com


nebesiuskit, uzsakyta
Atsakyti
QUOTE(saulutecool @ 2013 05 14, 20:17)
nebesiuskit, uzsakyta

nespejau parasyt apie dar papildoma nuolaida ax.gif
Atsakyti
Gal kas tesco renka su siuntimu tiesiai i LT? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(miegutis @ 2013 05 14, 17:55)
sakykit open24.lt, būna nuolaidų kodų??????? 4u.gif

Tikrai būna. Va, praėjusį savaitgalį buvo -25 proc... Manau, prieš Jamam vėl bus, nes visada būna mirksiukas.gif Ir dar būna išpardavimas, nepamenu tiksliai kuriuo metu, bet aš pernai pirkau 2 poras, gavosi geriau nei siųstis iš crocs.eu ar co.uk, nors paprastai ten būna geresnės kainos biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
renku tesco tiesiai į LT, priimsiu 3-4 kompaniones, dalinsiu iš žmonių skaičiaus. Vilnius. krepšelių lauksiu tobeornottobeorange gmail.com su prierašu Tesco ir SM niku. užsakinėsiu rytoj iš ryto
Atsakyti
QUOTE(saulutecool @ 2013 05 14, 18:54)
O isduosit paslapti koks tai kremas ir kur pirkot?  Nes tokio ir noreciau, daug rasoma kad cinko pagrindu sunkiai uzsitepa  4u.gif

Naudojam toki: Jis nepigus(nors kiek ziurinejau naturalius, visi kuriu sudedamosios dalys yra 100 proc.naturalios ir sertifikuotos yra panasiom kainom), bet sezonui uztenka. Jei Jus vilniete, galiu duot pabandyt 4u.gif Sios firmos man ir vaikiskas kremukas patinka. Tik siunciuosi ji per tarpininkes is JAV.
http://www.lavanila....PF-40_p_64.html
Atsakyti
QUOTE(Murčikas @ 2013 05 14, 14:43)
E5 uzsakyta  4u.gif

pavelavau doh.gif verysad.gif
Atsakyti
Prisijungciau su viena preke is rytdienos papildymo E5P 4u.gif az.
Atsakyti
QUOTE(saulutecool @ 2013 05 14, 16:35)
Klausimas mamoms kuriuos augina mazus vaikus, (iki metu ir virs) ar teko naudoti nuo saules apsauginius kremus cinko pagrindu? Ar jie geri? Perskaiciau kad tokiems mazyliams geriau naudoti kremukus su fizinia apsauga (pvz. cinko oksidas) o ne chemine. Ziuriu juos Iherbe siuo metu, vis neapsisprendziu. O gal ka kita pasiulytumet? Buciau dekinga uz info, nes jau galva sulauziau beieskodama gero kremo  biggrin.gif  Reikia pasirupinti pries atostogas  4u.gif


Tokiem mažiukam tik cinko pagrindu. Aišku tepasi sunkiai, nesusigeria taip lengvai, bet juk ne apie patogumą kalbame, o vaiko gerovę. Aš perku LT tokį. Kol kas labai patenkinta. Ir kaina tokia pati kaip daugumos kitų, tik kiekis tai didesnis.

QUOTE(valyte_7 @ 2013 05 14, 19:01)
As sita perku, LT, kitur neieskojau, man super, garai tepasi, atsparus vandeniui, tinka vaikams nuo 6 men., apie cinka ant ipakavimo nieko neradau ax.gif

http://www.efarma.lt...is-kremas-spf50

O man šito sudėtis nepatiko. Parabenų pridėta.
Atsakyti
QUOTE(ree @ 2013 05 14, 22:38)
Naudojam toki:  Jis nepigus(nors kiek ziurinejau naturalius, visi kuriu sudedamosios dalys yra 100 proc.naturalios ir sertifikuotos yra panasiom kainom), bet sezonui uztenka. Jei Jus vilniete, galiu duot pabandyt  4u.gif Sios firmos man ir vaikiskas kremukas patinka. Tik siunciuosi ji per tarpininkes is JAV.
http://www.lavanila....PF-40_p_64.html

As kauniete, bet aciu uz nuoroda. Ir visoms kitoms mamytems pasidalinusioms info aciu taip pat 4u.gif eisiu studijuoti Jusu nuorodas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulutecool: 14 gegužės 2013 - 22:39
QUOTE(Lin1 @ 2013 05 14, 19:06)
merginos asdos george rubai gal didinti kiek ar atitinka dydziu lentele?


Kiek aš perku, mano nuomone didinti rūbai ax.gif Va mano penkiametė 4-5 metų dabar nešioja, o 2,5 metų panelei tinka 1,5-2 metų cool.gif Bet aišku gal vaikas vaikui nelygu biggrin.gif
Atsakyti