Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 181 tema

sakykit open24.lt, būna nuolaidų kodų??????? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(miegutis @ 2013 05 14, 16:55)
sakykit open24.lt, būna nuolaidų kodų??????? 4u.gif

Man jie panašesni, kad labiau daro akcijas, o ne nuolaidų kodus skelbia... o akcijos tai tokios maždaug "Tik 125 Lt už 65 Lt vertės batus" blush2.gif Na bent jau man kelias poras teko iš crocs.co.uk pirkt, kad maždaug tokiu skirtumu gavos...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo EliSla: 14 gegužės 2013 - 17:50
QUOTE(EliSla @ 2013 05 14, 17:47)
Man jie panašesni, kad labiau daro akcijas, o ne nuolaidų kodus skelbia... o akcijos tai tokios maždaug "Tik 125 Lt už 65 Lt vertės batus"  blush2.gif Na bent jau man kelias poras teko iš crocs.co.uk pirkt, kad maždaug tokiu skirtumu gavos...

tai kur rast geresnėm kainom...?
Atsakyti
Gal kas zinote sportsdirect.com koduka geguzes men. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(saulutecool @ 2013 05 14, 17:53)
Priimciau pora merginu asda/george. Siuntimas per Tuki i LT pagal svori, naudosiu 10% koduka. Aciu anira12  thumbup.gif  Jei susirinks 29.50 siuntimas UK bus nemokamas. Kam tinka Kaunas Dainava  4u.gif rasyti saulutecool@gmail.com

Truputi ne taip parasiau, kadangi jau susirinko virs 29.50, siuntima UK 2.95 dalinsimes, o prekem bus taikoma 10% nuolaida.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulutecool: 14 gegužės 2013 - 18:26
QUOTE(saulutecool @ 2013 05 14, 16:35)
Klausimas mamoms kuriuos augina mazus vaikus, (iki metu ir virs) ar teko naudoti nuo saules apsauginius kremus cinko pagrindu? Ar jie geri? Perskaiciau kad tokiems mazyliams geriau naudoti kremukus su fizinia apsauga (pvz. cinko oksidas) o ne chemine. Ziuriu juos Iherbe siuo metu, vis neapsisprendziu. O gal ka kita pasiulytumet? Buciau dekinga uz info, nes jau galva sulauziau beieskodama gero kremo  biggrin.gif  Reikia pasirupinti pries atostogas  4u.gif


Na, tie visi natūralūs, tai sudėtimi gal ir gerai, bet jie dažniausiai sunkiai tepasi, lieka tokia balta oda, didelėje kaitroje nebuvome mes, tai nenusivilome, bet ir taip gal būtumėm nenusvilę. Man tai nepatinka jie, bet vaikam tai sudėtis geresnės nei tų cheminių, pasibandykite kokį ir žinosite pati biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(saulutecool @ 2013 05 14, 16:35)
Klausimas mamoms kuriuos augina mazus vaikus, (iki metu ir virs) ar teko naudoti nuo saules apsauginius kremus cinko pagrindu? Ar jie geri? Perskaiciau kad tokiems mazyliams geriau naudoti kremukus su fizinia apsauga (pvz. cinko oksidas) o ne chemine. Ziuriu juos Iherbe siuo metu, vis neapsisprendziu. O gal ka kita pasiulytumet? Buciau dekinga uz info, nes jau galva sulauziau beieskodama gero kremo  biggrin.gif  Reikia pasirupinti pries atostogas  4u.gif

Naudojam jau ne pirmus metus tokius, teko buti ir siltuose krastuose. Nei karto nenuvyle 4u.gif Tik reikia ziureti SPF dydi priklausomai nuo to kiek planuojat sauleje buti 4u.gif Ta kuri naudojam, nesitepa sunkiau nei kiti kremai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ree @ 2013 05 14, 19:45)
Naudojam jau ne pirmus metus tokius, teko buti ir siltuose krastuose. Nei karto nenuvyle 4u.gif Tik reikia ziureti  SPF dydi priklausomai nuo to kiek planuojat sauleje buti 4u.gif Ta kuri naudojam, nesitepa sunkiau nei kiti kremai ax.gif

O isduosit paslapti koks tai kremas ir kur pirkot? Nes tokio ir noreciau, daug rasoma kad cinko pagrindu sunkiai uzsitepa 4u.gif
Atsakyti
As sita perku, LT, kitur neieskojau, man super, garai tepasi, atsparus vandeniui, tinka vaikams nuo 6 men., apie cinka ant ipakavimo nieko neradau ax.gif

http://www.efarma.lt...is-kremas-spf50
Atsakyti
merginos asdos george rubai gal didinti kiek ar atitinka dydziu lentele?
Atsakyti
QUOTE(gretusiu @ 2013 05 14, 16:33)
Gal kuri uzmatet kur?

Aveeno produkcijos nemažai yra čia 4u.gif

Atsakyti
Gal kas perka Vilniuj Tesco rubus? Mielai prisijungciau. Dabar ten 50 off padare.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 14 gegužės 2013 - 19:20