Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 181 tema

QUOTE(ToBeOrange @ 2013 05 13, 18:34)
aga, tikrai 05.02 doh.gif per 8 dienas atkeliavo siuntinukas su kvepalais, t.y žeme atkeliavo smile.gif



nu butu liuks jei ryt ir mano atkeliautu mano ir issiustas 05,02
Atsakyti
Sakykit ar vis dar boots negalima pirkti su virtuon 4u.gif
Atsakyti
sveikos, gal matėt kur nuolaidą suaugusių crocsams?
Atsakyti
Noriu pasiklausti ar perkate angliskus valikslius tiesiai is anglijos tarkim Teco ar Asda ar siuncia y lietuv1? jai taio tai gal yra darnciu zusakyma?
Atsakyti
Renku SD. Uzsakinesiu eur, 16 diena. Nemencines pl, Antaklnis, Zirmunai, Akropolis, Ozas.
Atsakyti
Planuoju pirkti is www.mangooutlet.com 4u.gif
Atsakyti
Planuoju daryti užsakymą iš http://www.sportsshoes.com - rimtų sportinių batų kainos ten labai neblogos šiuo metu.
Paskubėkite jungtis, jei yra noras, nes bijau, kad poto mano nusižiūrėtiems kedams nuolaidos nebus... smile.gif
Atsakyti
Laba vakara, gal kartais matėt kur nuolaidų vaikiškiems triratukams? ax.gif
Atsakyti
per kiek laiko atkeliauja sd siuntiniai, reik iki geguzes galo, bet kiek pamenu jie ten daznai veluoja issiust,bijau kad nespes. g.gif
Atsakyti
QUOTE(gabrielita21 @ 2013 05 13, 22:13)
per kiek laiko atkeliauja sd siuntiniai, reik iki geguzes galo, bet kiek pamenu jie ten daznai veluoja issiust,bijau kad nespes. g.gif

as manau tikrai spes. paskutiniu metu gaudavau mazdaug per savaite...
Atsakyti
Kas turėjote problemu su SD dėl neatsiustu prekiu... Ar pavyko geranoriškai tartis? Gavau užsakyma, trūksta 5 prekiu. Dežė nesugadinta, nėra prekės brangios, bet vistiek nuostolis, juolab, kad kooperavomės čia SM, tad visai nesmagu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Aidra @ 2013 05 13, 18:44)
Sakykit ar vis dar boots negalima pirkti su virtuon  4u.gif


Nežinau kaip kitoms, aš jau kokius 5 kartus sėkmingai su virtuonu apsipirkau, paskutinį kartą vakar biggrin.gif

QUOTE(samienta @ 2013 05 13, 19:31)
Noriu pasiklausti ar perkate angliskus valikslius tiesiai is anglijos tarkim Teco ar Asda ar siuncia y lietuv1? jai taio tai gal yra darnciu zusakyma?


Nesiunčia schmoll.gif 1 psl gi parašyta, kad asdoj ir tesco galima pirkti per UK adresą cool.gif Ir aplamai gramatinės klaidos akis bado huh.gif

QUOTE(vilmoske @ 2013 05 13, 21:45)
Laba vakara, gal kartais matėt kur nuolaidų vaikiškiems triratukams? ax.gif


Nuo antradienio maximose 20 proc tongue.gif
Atsakyti