Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 181 tema

DAR VIS LAUKIU PIRKTI IS E5P ALYTUS VILNIUS GAL YRA NORINCIU?[COLOR=red]
Atsakyti
QUOTE(gretuxxx @ 2013 05 13, 15:08)
Yoox siuncia is Italijos, pasikeiskit apacioj sali, kainas rodys eurais, ir be muitu parsisiusit. Jei is US, reiks susimoketi 4u.gif
Kiek esu tikrinus kainas, pigiausiai gavosi siustis per UK adresa. ax.gif


Laaabei ACIU! mirksiukas.gif wub.gif
Atsakyti
Labas merginos 4u.gif
patarkit kaip kovot su fragrancedirect.co.uk. g.gif kovo 28d. padariau uzsakyma. Iki siol negaunu. Paste teiravausi jau keleta kartu - nieko. Praejus kazkur 3 savaitems , rasiau jiems laiska, liepe laukti. Geguzes pirmomis dienomis parasiau dar karta, tuomet liepe laukti iki geguzes 10. Ta diena issiunciau dar viena laiska - tyla iki siol.. doh.gif
Atsakyti
Labas, ieskau prie ko galeciau prisijungti, noriu uzsakyti keleta prekiu is E5P 4u.gif
Atsakyti
Jei paypalu mokėta, tada paprasčiau kovoti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(me2za @ 2013 05 13, 15:21)
Jei paypalu mokėta, tada paprasčiau kovoti 4u.gif

jei gerai pamenu (nes jau nemazia laiko praejo) , tai berods kad paypalu, reikia pasitikrinti smile.gif
Atsakyti
Aciu visoms uz informacija apie fragrancedirect.co.uk

Teks pasieiskoti kitos.

Atsakyti
Sveikos,
Gal kas nors norėtų jungtis prie Bartek batukų užsakymo iš Bartek parduotuvės Lenkijoje.Labai didelis kokybiškų batukų pasirinkimas ir siųstis pigiau nei Lietuvoje parduotuvėje pirkti. Siuntimo kaina apie 34Lt dalintumėmės po lygiai. Užsakinėsiu Klaipėdoje, bet galėčiau ir persiųsti į kitą miestą. Zloto kursas šiuo metu apie 0,85.
Atsakyti
QUOTE(ToBeOrange @ 2013 05 13, 11:16)
mano išsiųstas 04.02, šiandien gavau. atvežė kurjeris smile.gif LP Express - tai čia išeina pašto kurjeris. užsakyme buvo kvepalų, tai tikrai buvau nusiteikusi laukti ilgiau. suma buvo apie 150 svarų, tai fragrancedirect mane tikrino, ar čia tikrai aš doh.gif neišsigąskite, jeigu ir Jums taip bus



gal 05.02 blush2.gif nes jei 04.02 tai ilgokai ir taip lauket 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smiltute11: 13 gegužės 2013 - 18:30
VILNIECIU MEETAS, 05.15, LA CREPE LAUKO KAVINEJE, PC "PANORAMA". 17.45-18.00. OLGOS VARDU STALIUKAS.
Atsakyti
QUOTE(smiltute11 @ 2013 05 13, 18:27)
gal 05.02 blush2.gif  nes jei 04.02 tai ilgokai ir taip lauket 4u.gif

aga, tikrai 05.02 doh.gif per 8 dienas atkeliavo siuntinukas su kvepalais, t.y žeme atkeliavo smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ToBeOrange: 13 gegužės 2013 - 18:35
O kodėl kažin kaunietės nedaro meeeeto blush2.gif
Atsakyti