Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 181 tema

Gal kas Kaune E5P uzsakinesit? Prisijungciau su viena prekyte blush2.gif

Pati ryt pirksiu SD eurais.
vestya@gmail.com
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vestya: 12 gegužės 2013 - 19:01
QUOTE(maltakava @ 2013 05 12, 17:13)
Gal pirksit,priimtumet gal ir mane i kompanija?

Priimčiau 4u.gif , bet neapsimoka kooperuotis, siuntimas nemokamas, nebent būna tokių prekių, kur po vieną nesiunčia.
Papildyta:
Ar SD kodukų nėra šiam mėnesiui? Galvoju užsakinėt Šiauliuose savaitės bėgy, jei kas norėtų prisidėt prie siuntimo prašom į a.ž.
Atsakyti
QUOTE(bbiitute @ 2013 05 12, 10:30)
Mergaites ar buna nextdirect kokiu koduku  g.gif susapnavau kad reik  biggrin.gif  doh.gif   pati jokio neradau  ax.gif



QUOTE(bbiitute @ 2013 05 12, 12:02)
bigsmile.gif kas galit duoti koduka  blush2.gif  labai prasau  biggrin.gif
o kaip tuos katalogus gauti  g.gif  4u.gif

jei dar nieks nepasidalino, parasykite man i AZ rolleyes.gif eisiu ieskot savo paskutinio katalogo. O katalogus jie atsiuncia, jei kazka perkate

QUOTE(Renatuska_J @ 2013 05 12, 14:13)
Klausimukas,
Padariau uzsakyma is boohoo, ir ziuriu visa uzsakyma jie nukancelino, kazi kokdel? gal kas irgi susidure su tuo?

kiek prekiu pirkote? rolleyes.gif jie leidzia tik 6 ar 10 prekiu (vis kaitalioja), didesnius uzsakymus anuliuoja
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Oliuke_: 12 gegužės 2013 - 20:45
QUOTE(Oliuke_ @ 2013 05 12, 22:44)
jei dar nieks nepasidalino, parasykite man i AZ  rolleyes.gif eisiu ieskot savo paskutinio katalogo. O katalogus jie atsiuncia, jei kazka perkate


4u.gif 4u.gif parasiau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Oliuke_ @ 2013 05 12, 20:44)
jei dar nieks nepasidalino, parasykite man i AZ  rolleyes.gif eisiu ieskot savo paskutinio katalogo. O katalogus jie atsiuncia, jei kazka perkate
kiek prekiu pirkote?  rolleyes.gif jie leidzia tik 6 ar 10 prekiu (vis kaitalioja), didesnius uzsakymus anuliuoja


o kodėl man niekad neatsiuntė g.gif
matyt priklauso ir kiek perki unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilmuutee @ 2013 05 12, 18:17)
12 -24 dienas

Sveikos, ar visoms per tiek laiko atkeliavo siuntinukai iš www.fragrancedirect.co.uk? Draugė siuntė, šiandien lygiai mėnuo kaip laukiam g.gif
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2013 05 12, 22:18)
o kodėl man niekad neatsiuntė  g.gif
matyt priklauso ir kiek perki  unsure.gif

tada reikia mazai pirkti biggrin.gif gal kur varnele ten reikia uzdet g.gif tipo gauti naujienlaiski
Atsakyti
Labu,
Ketinu užsakinėti trečiadienį iš šios parduotuvės http://www.parapharmacie-discount.net/ norinčiosios prisijungti, rašykite man į až 4u.gif
Siuntimo išlaidas dalinsimės visos iš susirinkusiųjų skaičiaus, kaip ir paskutinį kartą ax.gif
Atsakyti
Perkam šortus iš gap.eu (siuntimas į LT). Nuolaida 25 proc.+10 proc. papildomas nuo manęs. Į AŽ, jei kas norit prisijungt 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas iskart po papildymo darysiu uzsakyma is E5P parsome prisijungite Alytus-Vilnius y kitus miestus galiu siusti.
Atsakyti
QUOTE(mylimukeA @ 2013 05 12, 21:32)
Sveikos, ar visoms per tiek laiko atkeliavo siuntinukai iš www.fragrancedirect.co.uk? Draugė siuntė, šiandien lygiai mėnuo kaip laukiam  g.gif


gavau po 6 dienų nuo užsakymo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Aggnesse @ 2013 05 13, 00:23)
Labu,
Ketinu užsakinėti trečiadienį iš šios parduotuvės http://www.parapharmacie-discount.net/ norinčiosios prisijungti, rašykite man į až  4u.gif
Siuntimo išlaidas dalinsimės visos iš susirinkusiųjų skaičiaus, kaip ir paskutinį kartą  ax.gif


Pamiršau pridėti galimus atsiėmimo miestus: Vilnius, savaitgalį Alytus, Kaunas, į kitus miestus praėjusį kartą išsiunčiau siuntinukus Lietuvos paštu 4u.gif
Atsakyti