Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 181 tema

Aha tongue.gif , aš irgi iš čia siunčiuosi, kokybe kolkas nenuvylė, tiktai kartais veluoja siuntinukai, tuomet jau pradedi nerimauti, bet galiausiai prekes pasiekia adresatą . Dar iš feenulique geru nuolaidu pasitaiko, ypač perkant rinkinukus. Tai tiek.

g.gif P.S. Ir šiaip manyčiau, merginos, kad tikrai nesunku atsakyti, jeigu žinai kas ir kaip - kam pastoviai rašyti tokius kandžius postus, tarkim : pati pasieškok, visa info pirmame puslapyje ir t.t. Nebūkime tokios, cool.gif , juk galima visai neatsakyti, jeigu nenori. Būkime tolerantiškos viena kitos atžvilgiu, juk nesunku.... 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo japoniuke1: 11 gegužės 2013 - 17:28
Sveikos,
Gal yra renkančių iš SD Klaipėdoj arba Mažeikiuose? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Selga: 11 gegužės 2013 - 18:37
QUOTE(japoniuke1 @ 2013 05 11, 18:27)
   g.gif P.S.  Ir šiaip manyčiau, merginos, kad tikrai nesunku atsakyti, jeigu žinai kas ir kaip - kam pastoviai rašyti  tokius kandžius postus, tarkim : pati pasieškok, visa info pirmame puslapyje ir t.t. Nebūkime tokios, cool.gif , juk galima visai neatsakyti, jeigu nenori. Būkime tolerantiškos viena kitos atžvilgiu, juk nesunku.... 4u.gif

Tai aišku buvo skirta man.. juk ir daugiau kvepalų parduotuvių yra, pirmam psl. visos nuorodos, klausiama buvo labai nekonkrečiai. Juk pas mus irgi yra nebrangių "skanių" kvepalų ir pauostyt gali, o frangrancėj ar žinot tų pigesnių kvapus? Lietuvoj tokių nėra ir perki katę maiše.
Va aš nusipirkau vienus, galvojau kasdienai tiks, gera nuolaida jiems buvo ir ką.. nepatiko.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sense: 11 gegužės 2013 - 18:49
QUOTE(Sense @ 2013 05 11, 18:45)
Tai aišku buvo skirta man.. juk ir daugiau kvepalų parduotuvių yra, pirmam psl. visos nuorodos, klausiama buvo labai nekonkrečiai. Juk pas mus irgi yra nebrangių "skanių" kvepalų ir pauostyt gali, o frangrancėj ar žinot tų pigesnių kvapus? Lietuvoj tokių nėra ir perki katę maiše.
Va aš nusipirkau vienus, galvojau kasdienai tiks, gera nuolaida jiems buvo ir ką.. nepatiko.

nusipirkau ir as neuoscius kvepalus Paco Rabanne ULTRARED edp 80 ml , jei ka domina rasykite i az
atiduosiu uz 120 lt



user posted image



atsiprasau uz off topic blush2.gif



Papildyta:
kvapas tinkamas vasarai, tik man kaip gaiivu kvapu megejai jis keik saldus 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, mergaitės 4u.gif
gal kas užsakysite iš iš http://www.fragrancedirect.co.uk

http://www.directcos....com/browse.cfm
Prisidėčiau ax.gif
Lauksiu į az mirksiukas.gif
Atsakyti
Labukas,
gal kas renka Ev5p Kaune? smile.gif
Atsakyti
gal kas Kaune-Jonavoje renka SD prisijungciau,arba jei butu norinciu parinkciau pati mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(japoniuke1 @ 2013 05 11, 18:27)

  g.gif P.S.  Ir šiaip manyčiau, merginos, kad tikrai nesunku atsakyti, jeigu žinai kas ir kaip - kam pastoviai rašyti  tokius kandžius postus, tarkim : pati pasieškok, visa info pirmame puslapyje ir t.t. Nebūkime tokios, cool.gif , juk galima visai neatsakyti, jeigu nenori. Būkime tolerantiškos viena kitos atžvilgiu, juk nesunku.... 4u.gif


o tai kam skirtas pirmas postas pirmam psl? Atėjusios naujokės nei viena jo neperskaito , viską padėk ant lėkštutės ir galiausiai kai rinksi užsakymą dar parašyk į AŽ nes gal norės kuri jungtis , nes ji užsiėmusi temos neskaitys . Čia ne senbuvės neturi tolerantiškumo , o naujokės per daug naglumo turi ir lipa ant galvos jeigu parodai tolerantiškumą... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Reale @ 2013 05 11, 21:54)
gal kas Kaune-Jonavoje renka SD prisijungciau,arba jei butu norinciu parinkciau pati mirksiukas.gif

antradieni Kaune mergaite,nikas - rama.sab ,rinks 4u.gif
Atsakyti
Gal jau ir kas klausė kažkada, bet priminkit, prašau, ar yra koks terminas SD pirkinių grąžinimui? Pati pastudijavau jų info puslapyje ir grąžinimo lape, tai tokios informacijos neradau ax.gif
Ir dar SD puslapyje rašoma, kad nebūtina originali pakuotė grąžinant - ar galima tuomet batus grąžinti be dėžės (pigesnis siuntimas išeitų)?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo turlaurita: 12 gegužės 2013 - 08:59
Merginos, gal kas noretu jungtis is kaunieciu- bandyciau daryti uzsakyma is cia, truputi labiau patiko prekes nei SD 4u.gif
75 svarai - nemokamas siuntimas - gal surinktume ax.gif
http://www.jdsports....r/sale/#q_back1

Atsakyti
Mergaites ar buna nextdirect kokiu koduku g.gif susapnavau kad reik biggrin.gif doh.gif pati jokio neradau ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bbiitute: 12 gegužės 2013 - 09:31