Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 181 tema

QUOTE(Maja Di @ 2013 05 10, 17:33)
O jūs planšetei įdėkliuką iš ten pat sakėtės? Nenorėčiau nupirkt, reik iš kažkur parsisiųst, o gal Lietuvoj pigiau galima gaut g.gif .

as is aliexpress,o cia pigiau nemaciau ax.gif
Atsakyti
Darysiu užsakymą iš www.mangooutlet.com
Siuntimą dalinsiu iš daiktų.
Krepšelių laukiu saldus.pirkiniai@gmail.com
Laiško pavadinime BŪTINAI nikas ir parduotuvės pavadinimas mirksiukas.gif

Vilnius, kam apsimokės- persiųsiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(apuokiuk@s @ 2013 05 10, 19:10)
taip, is ten pat. Pvz, kai uzsisakinejau Ainol hero 10, tai ten pat buvo ir dekliuko pasiulymas, koks tinka. Tai ta ir uzsisakiau smile.gif

Ačiū, o aš nemačiau blush2.gif

QUOTE(koposs @ 2013 05 10, 19:44)
as is aliexpress,o cia  pigiau nemaciau  ax.gif

ta prasme, Lietuvoj?
Atsakyti
QUOTE(anila:) @ 2013 05 10, 09:18)
Merginos, atsiprasau uz nagluma, bet sedziu darbe negaliu pyknaudziauti narsymu ir ieskojimu ax.gif

Bet gal esat uzmate toki sijona, ar verta pirkt su akcija ar galima dar sutaupyti?

Šifoninis sijonas

Cia lyg ir panasus i sita : SIJONAS
Atsakyti
QUOTE(rodnaja @ 2013 05 10, 12:21)
Vat cia man naujiena! Cia apie prekes is kinijos.(treciuju saliu)
Dovanos niekaip neapmokestinamos, jeigu jų vertė neviršija 160 Lt ir tarp jų nėra akcizinių prekių (tabako gaminių, alkoholinių gėrimų ir kitų prekių, kurių sudėtyje yra etilo alkoholio). Jeigu dovanų vertė didesnė nei 160 Lt, bet ne didesnė kaip 150 eurų, mokėti reikės 21 proc. importo PVM.



Aha aš per tarpininkę užsisakiau, prekių už 97Lt. ir ji man minėjo kad paprašs kas rašytų kaip dovaną thumbup.gif
Atsakyti
surinkau ax.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Oliuke_: 10 gegužės 2013 - 21:33
QUOTE(fruttys @ 2013 05 10, 18:24)
Sveikos,

ar buna escentual.com kokiu nuolaidu koduku? kaip feeluniqe, kai pakviecia duoda nuolaida, ar kazka panasaus?

Buvo ana savaite 10% ir 15%
Atsakyti
QUOTE(Faustina2000 @ 2013 05 10, 22:32)
Buvo ana savaite 10% ir 15%


o kur galima gauti tu koduku, per google nieko neduoda, visi seni, galiojo pries kelis menesius gal imestumet nuoroda, pasekciau kada nauju atsiras blush2.gif
Atsakyti
Merginos, o zinojot, kad rankines is Ev5p kainuoja 100 lt ? lotuliukas.gif lotuliukas.gif
http://uogos.lt/viln...am-sezonui.html
Todel taip greit ir nelieka...... tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Ziuziu @ 2013 05 10, 23:03)
Merginos, o zinojot, kad rankines is Ev5p kainuoja 100 lt ? lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
http://uogos.lt/viln...am-sezonui.html
Todel taip greit ir nelieka...... tongue.gif

geras biggrin.gif Kaune bazėj mačiau e5p rankinuką brangiausiai už 119lt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(smalyziuke @ 2013 05 10, 15:08)
O gal kuri planuojate uzsisakyti  makedamijos aliejuku 4u.gif  nes as pati kazkaip vis dar nemoku, vis prisijungiu  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif

Kai aš kažko labai noriu ar reikia, einu ir mokaus, gal verta ir jums jau pabandyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ToBeOrange @ 2013 05 10, 18:12)
paprastus trikotažinius turime iš asda, tesco, next, hm
pvz. dar būna tokių kompektukų šortai+maikė. pasižvalgykite mirksiukas.gif


dekui 4u.gif
Atsakyti