Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 181 tema

QUOTE(deltadu @ 2013 05 10, 11:13)
Merginos, truputį ne į temą.. blush2.gif
Paprotinkite, kaip įdėti foto iš SD į skelbimus, kad ji nedingtų. Įkeliu, viskas tvarkoj, o po kurio laiko - nebėra.. verysad.gif

keliu per radikal.ru, uzkrauna foto tada nukopijuoji nuoroda (rus.: kartinka tekste) ir idedu, viskas veikia 4u.gif

beje ,kuri mergaite siandien renka sd is Kauno, niekaip neatgaminu niko, isisdemejau kad uzsakines penktadieni vakare...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo slitka: 10 gegužės 2013 - 10:38
Vakar surinkti nepavyko, tai siūlau šiandien jungtis prie E5P užsakymo. Klaipėda. galiu persiųsti
Trūksta kokių 4 prekių iki 16vnt, ir tada prekė neviršys 25 lt
d.kvasnia@gmail.com
Atsakyti
QUOTE(rodnaja @ 2013 05 10, 10:16)
Labas rytas. kas jau yra gave plancetini kompiuteri is buyincoins, ar jie deda i siuntos vidu invoice(saskaita)?


pas mane nebuvo
Atsakyti
QUOTE(katerinka0907 @ 2013 05 10, 11:51)
pas mane nebuvo

Pas mane irgi nebuvo.
Atsiprašau už poster_offtopic.gif, gal galit pasakyt iš kur parsiunčiat žaidimų į planšetę?
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2013 05 10, 12:02)
Pas mane irgi nebuvo.
Atsiprašau už poster_offtopic.gif, gal galit pasakyt iš kur parsiunčiat žaidimų į planšetę?

is google play parduotuves smile.gif Buna nemokamu, buna mokamu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(apuokiuk@s @ 2013 05 10, 12:07)
is google play parduotuves smile.gif  Buna nemokamu, buna mokamu smile.gif

Ačiū, niekad nesu siuntus, mum nereikia žaidimų, o planšetė pirmokui, tai be mūsų žinios bele kokių su virusais prisisiųst gali.
Atsakyti
Mergiukai,o kokiu email rašyti jeigu trūksta prekių siuntoje iš e5p?Nes gavau prekes ir lape pažymėta,kad yra,o neįdėtos doh.gif
Atsakyti
Vat cia man naujiena! Cia apie prekes is kinijos.(treciuju saliu)
Dovanos niekaip neapmokestinamos, jeigu jų vertė neviršija 160 Lt ir tarp jų nėra akcizinių prekių (tabako gaminių, alkoholinių gėrimų ir kitų prekių, kurių sudėtyje yra etilo alkoholio). Jeigu dovanų vertė didesnė nei 160 Lt, bet ne didesnė kaip 150 eurų, mokėti reikės 21 proc. importo PVM.
Atsakyti
QUOTE(rodnaja @ 2013 05 10, 11:21)
Vat cia man naujiena! Cia apie prekes is kinijos.(treciuju saliu)
Dovanos niekaip neapmokestinamos, jeigu jų vertė neviršija 160 Lt ir tarp jų nėra akcizinių prekių (tabako gaminių, alkoholinių gėrimų ir kitų prekių, kurių sudėtyje yra etilo alkoholio). Jeigu dovanų vertė didesnė nei 160 Lt, bet ne didesnė kaip 150 eurų, mokėti reikės 21 proc. importo PVM.


bet cia manau turima omeni, apie fiziniu asmenis. kai fizinis siuncia fiziniui, tai ta suma visada buvo tokia ir neriekdavo moketi.
Atsakyti
QUOTE(gretusiu @ 2013 05 10, 08:30)



waw...
Atsakyti
Pirma patirtis uzsakant frusty.gif (tiesa per tarpininkes)
E5P:
iš 6 prekių: 2 idėtos visai ne i tema (ne tai kad skiriasi spalva, bet vietoj marskineliu - megztinis)
Debenhams
iš 3 prekių:
1 gauta
1 visai neatvyko (kol kas nezinau ar užsakinėjo ir neįdėjo ar visai neužsakė...)
1 atvyko gerokai brokuota...

Ar taip daznai pasitaiko? Gal is kitu UK parduotuviu situacija geresne? g.gif
Isleisiu as cia uz grazinimus daugiau nei uz prekes doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Skai_Dra @ 2013 05 10, 13:03)
Pirma patirtis uzsakant frusty.gif (tiesa per tarpininkes)
E5P:


E5P man dar nė vienas iš 3 užsakymų neatėjo teisingai sukomplektuotas sad.gif
Atsakyti