Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 181 tema

nebesiuskite HM

ajomajo, kiek laisku gavau kol nebuvo manes biggrin.gif visom atrasysiu ir galesiu nupirkti, bet pirksiu dalimis. T.y. nuperku, palaukiu kol issius, vel perku 4u.gif
Atsakyti
Dėl SABALIN batukų.
Kalbėjau su vadybininke, sakė laaaabai užsiėmę, tai vis po truputį atrenka mums ką turi, minėjo, kad kai kurių modeliukų turi kitas spalvas. Bet tas atrinkinėjimas nežinia iki kada užtruks, nes kaskart reikia bėgt į sandėlį žiūrėt ką turi... Susitarėm, kad ką atrenka, iš karto man siunčia. Tuomet prašysiu Oliukės, kad ji įkeltų į albumėlį informaciją. Jeigu kam netiks kaina ar spalva, iš karto rašykit man. Nes žadėjau jai greitai duoti atsakymą ar palikti, ar parduoti.
Atsakyti
QUOTE(MAMA7411 @ 2013 05 09, 13:52)
Dėl SABALIN batukų.
Kalbėjau su vadybininke, sakė laaaabai užsiėmę, tai vis po truputį atrenka mums ką turi, minėjo, kad kai kurių modeliukų turi kitas spalvas. Bet tas atrinkinėjimas nežinia iki kada užtruks, nes kaskart reikia bėgt į sandėlį žiūrėt ką turi... Susitarėm, kad ką atrenka, iš karto man siunčia. Tuomet prašysiu Oliukės, kad ji įkeltų į albumėlį informaciją. Jeigu kam netiks kaina ar spalva, iš karto rašykit man. Nes žadėjau jai greitai duoti atsakymą ar palikti, ar parduoti.

o kada bus ikelta? kada cia sekti jau albumuka ar dar nezinai nieko?blin man taip verkianciai reikia vaikui batuku , kazkaip apsizioplinau ir nepastebejau kad isaugo turimus tai likom be basuciu dabar doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ToBeOrange @ 2013 05 09, 10:54)
pasikartortosiu su klausimu. jau labai spaudžia terminai. ar kas nors gali pasufleruoti tescoclothing grąžinimo adresą. ar siunčiantis į LT tas pats kaip į UK?
turiu tokį ant lipduko (kaip suprantu pašto dėžutė ir indeksas):
PO BOX 215
YO8 1EG
bent jau mano pašte prašo dar miesto. tesco tyli. ar nukeliaus mano prekės ten, kur reikia, jeigu įtikinsiu paštininkę ir priims tą mano siuntą?
ačiū labai, jei kas pagelbės 4u.gif

net issitraukiau saskaita savo paskutine. ten byvo lipdukas su grazinimo adreso. raso taip:
Clothing at Tesco Returns
PO BOX 215
Selby
YO8 1EG
England
Atsakyti
QUOTE(MAMA7411 @ 2013 05 09, 13:52)
Dėl SABALIN batukų.
Kalbėjau su vadybininke, sakė laaaabai užsiėmę, tai vis po truputį atrenka mums ką turi, minėjo, kad kai kurių modeliukų turi kitas spalvas. Bet tas atrinkinėjimas nežinia iki kada užtruks, nes kaskart reikia bėgt į sandėlį žiūrėt ką turi... Susitarėm, kad ką atrenka, iš karto man siunčia. Tuomet prašysiu Oliukės, kad ji įkeltų į albumėlį informaciją. Jeigu kam netiks kaina ar spalva, iš karto rašykit man. Nes žadėjau jai greitai duoti atsakymą ar palikti, ar parduoti.

siaip ji ten failiuke ir pildo, komentuoja kaip Asta Sabalin mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Oliuke_ @ 2013 05 09, 16:15)
siaip ji ten failiuke ir pildo, komentuoja kaip Asta Sabalin  mirksiukas.gif


gaila apie kainas nieko neraso verysad.gif ir batuku nieko nebeturi verysad.gif
Atsakyti
Merginos, kurios parduotuvės užsakius prekes i lt atsiunčia greitai?
Žinau, kad lyg ir asos greitai siuntos gaunamos, o kokios dar? g.gif
Klausiu, nes reikia neužilgo pasipuošti, o Lt nieko parduotuvėse tinkamo nerandu, galvoju gal parsisiųsti spėčiau kažką, užsienį vis didesnis pasirinkimas.
Atsakyti
QUOTE(Cinamonine @ 2013 05 09, 16:37)
Merginos, kurios parduotuvės užsakius prekes i lt atsiunčia greitai?
Žinau, kad lyg ir asos greitai siuntos gaunamos, o kokios dar? g.gif
Klausiu, nes reikia neužilgo pasipuošti, o Lt nieko parduotuvėse tinkamo nerandu, galvoju gal parsisiųsti spėčiau kažką, užsienį vis didesnis pasirinkimas.

greiciausi yra nextdirect ir gap rolleyes.gif
Atsakyti
Tik dabar prisėdau, matau Oliukė pranešė jau, ačiū 4u.gif Buvom sutarę, kad ji man parašys ką turi, o aš jau įkelsiu prie foto. Bet matau, jog parašė ką iki šiol surinko. Kitus surašys kiek vėliau, gal ryt, o gal vėliau. Panašu, kad daug ko neturi...Nemanau, kad surinksim 30 porų.
Jei surinksim nedidielį kiekį, tai kainos basučių su užkulniais bus 70, kedukai 90, žodžiu, jų parduotuvės kainos...
http://public.fotki....linbatukai/pvz/
Atsakyti
Labas, Gal kas gali duoti nuolaida feelunique pirmam apsipirkimui? Ir ar feelunique siuncia kvepalus i Lt be apribojimu?
Atsakyti
QUOTE(pasimetus1140 @ 2013 05 09, 14:51)
Clothing at Tesco Returns
PO BOX 215
Selby
YO8 1EG
England

ačiū. aš siunčiausi per UK, gal todėl mano lipduke toks sutrumpintas adresas doh.gif išsiunčiau jau
Atsakyti
QUOTE(Linulee @ 2013 05 09, 09:50)
Sveikos, priminkite UK el parduotuvele,kur kirpykline kosmetika nebrangiai  4u.gif


www.escentual.com www.hqhair.com www.lookfantastic.com
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jearmaine: 09 gegužės 2013 - 18:53