Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 181 tema

Sveikos, priminkite UK el parduotuvele,kur kirpykline kosmetika nebrangiai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(racke @ 2013 05 08, 17:41)
Patikekit, tikrai verta "permoket".  Buvau gavusi tokius dovanu, o ir moketa buvo tikrai daugiau nei 20$ O palyginus su originalu skirtumas tikrai matosi  smile.gif Zinoma, norint baltu auskariuku, tikrai galima labai panasiu ir graziai zeranciu nusipirkti pigiau musu bizuterijos parduotuvese  (labai graziu maciau Megos saleleje) 4u.gif

Na prie tų, kur už 19,99 dolerio, tai randu komentarą:
"I use to have one like this from Swarovsy, this one looks exactly the same and came on time"
O noriu būtent baltų, skaidrių g.gif
Atsakyti
Šiandien po papildymo pirksiu E5 4u.gif
Atsakyti
Sveiki,
Gal zinot ar is NEXT siuntinukai ateina i pasta ar atveza kurjeris? Aciu.
Atsakyti
QUOTE(Asdiana @ 2013 05 09, 10:32)
Sveiki,
Gal zinot ar is NEXT siuntinukai ateina i pasta ar atveza kurjeris? Aciu.

Kurjeris atveza 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ToBeOrange @ 2013 05 09, 08:05)
o FFSUMMER baigėsi? sekmadienį buvo paskutinis mailas apie vasarą smile.gif *£10 off when you spend £50 or more at tesco.com/clothing. Enter code at the online checkout. Offer ends 23:59 BST 12th May 2013. No cash value. No change given. Cannot be used in conjunction with any other offer. Delivery charges apply.


Pasirodo dar veikia:)
Ju psl nemaciau, tai galvojau , kad nebera

Tai galima pirkt thumbup.gif
Atsakyti
Merginos ar pirkote kas šiandien vakar iš SD ar viskas praėjo g.gif man vakarykšti užsakyma visa atšaukė, nesuprantu kas jiems nepatiko pinigai rezervuoti bandžiau šiandien per naujo pateikt užsakyma bet ir šitie nepraėjo visada viskas eidavo sklandžiai o dabar...... pasikabinau baisine suma o prekiu nebėr sad.gif nežinau ka daryt ir kas jiems netiko kažin kada dabar tikėtis pinigu gražinimo gal kas susidurėt su panašia situacija g.gif unsure.gif
Atsakyti
pasikartortosiu su klausimu. jau labai spaudžia terminai. ar kas nors gali pasufleruoti tescoclothing grąžinimo adresą. ar siunčiantis į LT tas pats kaip į UK?
turiu tokį ant lipduko (kaip suprantu pašto dėžutė ir indeksas):
PO BOX 215
YO8 1EG
bent jau mano pašte prašo dar miesto. tesco tyli. ar nukeliaus mano prekės ten, kur reikia, jeigu įtikinsiu paštininkę ir priims tą mano siuntą?
ačiū labai, jei kas pagelbės 4u.gif
Atsakyti
idomu kada bus aisku su sabalin batukais, jau silta kaip ir reikalingi butu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Astukasas @ 2013 05 09, 08:52)
Na prie tų, kur už 19,99 dolerio, tai randu komentarą:
"I use to have one like this from Swarovsy, this one looks exactly the same and came on time"
O noriu būtent baltų, skaidrių  g.gif

Mes geltonus buvom prideje viena prie vieno biggrin.gif Tai neoriginalus:
1. Siek tiek didesni
2. Maziau blizga stikliukas
3. Po poros kartu jau siek tiek matesi pasikeitusi metalo spalva.
Atsakyti
QUOTE(Linulee @ 2013 05 09, 07:50)
Sveikos, priminkite UK el parduotuvele,kur kirpykline kosmetika nebrangiai  4u.gif




gal si 4u.gif

http://www.salonsdirect.com/
Atsakyti
Gal kas Klaipedoje norėtų jungtis prie E5P. Trūksta 8 prekių 4u.gif
d.kvasnia@gmail.com
Atsakyti