Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 181 tema

QUOTE(tabeliukas @ 2013 05 08, 14:48)
siulyciau su sia nare - tavo_mano neprasideti ji toli grazu nera patikima, turejau reikalu ir daugiau tikrai nebenoriu  schmoll.gif


Man labiausiai patiko nickas tavo_mano (suprask, kas buvo tavo, dabar - mano lotuliukas.gif )
Atsakyti
Gal kas ecco-verde.com planuoja pirkti artimiausiu metu?
Atsakyti
QUOTE(lina0612 @ 2013 05 08, 11:57)
Bet ir uzsimanei
Kai nuolaidos kodas 10 sv buvo- nereikejo biggrin.gif

Dar pirmadieni viena uzsakinejo

nu kad tik siandien ilindau, neskaiciau cia kazkaip doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgitakar @ 2013 05 08, 22:05)

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Oliuke_ @ 2013 05 08, 21:00)
galiu vel pirkti HM  ax.gif

Salygos:
1. siuntimas i UK zmogui 1 sv (krepsiukai proto ribose)  biggrin.gif
2. Prekes turi buti in stock
3. Pinigus rinksiu iskart (mano swed)
4. siuntimas is UK i LT 8 lt zmogui (krepsiukui)

Uzsakymus siusti i oliuke@gmail.com ir nepamirskite pasiskaityti kooperavimosi atmintines 1 psl  biggrin.gif Galesiu persiusti i kitus miestus. Uz persiuntima kainas apvalinsiu del pakavimo islaidu (t.y. iki 500 g - 5 lt, iki 2 kg - 7 lt ir pan.)

galiu dar koki tesco iki nemokamo parinkti ax.gif



Oliuke, o iki kada renkat? Ir jei dar galima prisijungti, tai kiek maždaug tas "proto ribose", kad neprisirinkčiau per daug...
Atsakyti
Gal dar yra norinčių prie e5p jungtis?Kadangi atsirado vėl kelnių treninginių tai labai norėčiau daryt užsakymą.Rašykit į loreta.nesvarbu@gmail.com Kaunas,bet galiu ir persiųst.
Atsakyti
QUOTE(kristyyyn @ 2013 05 08, 16:25)
user posted image

GAL BŪTŲ NORINČIŲ JUNGTIS PRIE UŽSAKYMO TOKIŲ SIJONUKŲ, GALIMI DYŽIAI NUO 2T IKI 8T.  KAINYTĖ BŪTŲ 45 LT

kokios galimos spalvos ir kada ateitu?
Atsakyti
QUOTE(wgs @ 2013 05 08, 22:55)
Oliuke, o iki kada renkat? Ir jei dar galima prisijungti, tai kiek maždaug tas "proto ribose", kad neprisirinkčiau per daug...

man reikia tam tikra skaiciu prisijungianciu surinkti. Siaip rinkciau 10 zmoniu po 10 lt (terba 100 lt kainuoja), bet pries tai pirkusioms merginoms zadejau ne daugiau nei 8 lt/kg (ju siuntinukai panasaus svorio) ax.gif Supratau, jog patogiau yra tiesiog isdalinti siuntimo is UK i LT suma ant zmoniu, kad nereiketu paskui su svarstyklem zaisti ir gramus skaiciuoti. Gavai, isrusiavai ir atidaviai.
Krepselis iki 30 sv, kad vieno uzsakymo suma butu iki +/- 500 lt. Bet vienos maziau prikrauna, kitos daugiau. Tai vid apie 400 lt krepselis man gaunasi. Aisku galima ir uz 60 sv prikrauti, tada skaiciuosiu tiesiog 2 sv siuntima i UK. ax.gif dar tik pradedu draugauti su HM ir bendrai su terbu rinkimais biggrin.gif tad kazkokios geros sistemos neatkaliau

P.S. Merginos, kurios jungetes anksciau, beveik viskas jau atejo. Laukiam paskutinio maziuko. Jei noresite kazko papildomai, naujiems uzsakymams neskaiciuosiu papildomo siuntimo i LT. Bus tik 8 lt zmogui 4u.gif
Atsakyti
Šiandien E5P batų papildymas, gal kas Klp norėtų jungtis? g.gif
d.kvansia@gmail.com
galiu persiųsti
Atsakyti
QUOTE(Oliuke_ @ 2013 05 08, 23:56)
man reikia tam tikra skaiciu prisijungianciu surinkti. Siaip rinkciau 10 zmoniu po 10 lt (terba 100 lt kainuoja), bet pries tai pirkusioms merginoms zadejau ne daugiau nei 8 lt/kg (ju siuntinukai panasaus svorio) ax.gif Supratau, jog patogiau yra tiesiog isdalinti siuntimo is UK i LT suma ant zmoniu, kad nereiketu paskui su svarstyklem zaisti ir gramus skaiciuoti. Gavai, isrusiavai ir atidaviai.
Krepselis iki 30 sv, kad vieno uzsakymo suma butu iki +/- 500 lt. Bet vienos maziau prikrauna, kitos daugiau. Tai vid apie 400 lt krepselis man gaunasi. Aisku galima ir uz 60 sv prikrauti, tada skaiciuosiu tiesiog 2 sv siuntima i UK.  ax.gif dar tik pradedu draugauti su HM ir bendrai su terbu rinkimais  biggrin.gif tad kazkokios geros sistemos neatkaliau

P.S. Merginos, kurios jungetes anksciau, beveik viskas jau atejo. Laukiam paskutinio maziuko. Jei noresite kazko papildomai, naujiems uzsakymams neskaiciuosiu papildomo siuntimo i LT. Bus tik 8 lt zmogui  4u.gif


Ačiū už išsamų atsakymą smile.gif Bėgu krautis krepšo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lina0612 @ 2013 05 08, 10:57)
Kai nuolaidos kodas 10 sv buvo- nereikejo biggrin.gif

o FFSUMMER baigėsi? sekmadienį buvo paskutinis mailas apie vasarą smile.gif *£10 off when you spend £50 or more at tesco.com/clothing. Enter code at the online checkout. Offer ends 23:59 BST 12th May 2013. No cash value. No change given. Cannot be used in conjunction with any other offer. Delivery charges apply.
Atsakyti
QUOTE(EDTA67 @ 2013 05 08, 22:09)
Man labiausiai patiko nickas tavo_mano (suprask, kas buvo tavo, dabar  - mano  lotuliukas.gif )


visiskai sutinku thumbup.gif
Atsakyti