Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 181 tema

QUOTE(tuke @ 2013 05 08, 09:18)
Mergaitės, gal žinote, kur galima nusipirkti tokiu daikčiukų
user posted image


http://www.aliexpres...amp;groupsort=1
Atsakyti
Gal būtų norinčių jungtis prie E5 Vilniuje ? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tavo_Mano @ 2013 04 23, 21:37)
renku užsakymą iš http://lessthan10pounds.com/
Jei surinksime suma 150 svaru, siuntimas tik 15,99 svaro.
Aš vilnietė, į kitus miestus galiu persiųsti, banko sąskaitas turiu: Swed, Medicinos ir DNB (vyro) bankuose.
Bendraujame per AŽ 4u.gif



PANOS SOS, ar ka jungesi, ar gavote kokiu ziniu? antras nusivilimas, nesuprantu ar uzsakyta, mano labiausiai reikiamos prekes jau dingusios, jokiu ziniu nesulaukiau ar uzsake, parinkciau pati, nu bet jei dubliuosis ka po to daryt. blin niu nesuprantu as tu merginu, visiskai. jei nesirenka ar sunku parasyti, sorry, niekaip nesusirenka ir t.t. ka darom, ar imam brangiau, ar padekit surast ir darinkt suma. nu gi reik kazkaip bendrauti. nusiunti uzsakyma ir sedi kaip durnelis doh.gif
Atsakyti
Mergaitės, kaip cocooncenter pristatinėja?
Užsakiau su super duper greitu pristatymu ir laukiu, bet nuo šeštadienio iki dabar in transit.
Bet kiek pastebėjau, duomenys ten pasimato po dviejų dienų, nes paskutinis įrašas pirmadienio. Tai ir galvoju gal jau LT tas siuntinys yra, jei žinočiau per ką pristato, tai bandyčiau paieškoti g.gif
Atsakyti
Sveikutes, merginos gal kuri kauniete ruosiasi uzsakineti is tesco?
reik man vienos bliuskytes is ten doh.gif jei ne, tai gal prisijuntumet, pati uzsakyciau, tik nemokamam reikai surinkti siuntimui, nes nemokamas nuo 50 svaru, o as sau surenku 14 ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Murčikas @ 2013 05 08, 09:55)
PANOS SOS, ar ka jungesi, ar gavote kokiu ziniu? antras nusivilimas, nesuprantu ar uzsakyta, mano labiausiai reikiamos prekes jau dingusios, jokiu ziniu nesulaukiau ar uzsake, parinkciau pati, nu bet jei dubliuosis ka po to daryt. blin niu nesuprantu as tu merginu, visiskai. jei nesirenka ar sunku parasyti, sorry, niekaip nesusirenka ir t.t. ka darom, ar imam brangiau, ar padekit surast ir darinkt suma. nu gi reik kazkaip bendrauti. nusiunti uzsakyma ir sedi kaip durnelis  doh.gif


Va va, keistos mergaitės g.gif
Aš tai du kartus esu jungusis. Pirmą kartą prie Murashkės, tai viskas kaip per sviestą. Galvojau wow, super, kam aš durnė dar rinkdavau iki šiol, jei taip patogu ir paprasta prisijungti.
O po to bandžiau prie Mazhule SD prisijungti ir supratau, kad visai nieko gero... Po to pati užsakymą surinkau.
Šiaip tai manau, kad normalias užsakymus renkančias merginas reikia į raudonąją knygą įrašyti biggrin.gif Ir visaip kaip saugoti biggrin.gif
Nors šiaip galvoju, kad didžioji dalis jų turbūt toj google grupėje (ar kažkokiu panašiu būdu) bendrauja, čia į forumą nelenda.
Dabar susimasčiau, o kodėl manęs nieks į tą google grupę nepriima, negi mažai užsakymų esu surinkus, kad nusipelnyčiau ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Murčikas @ 2013 05 08, 09:55)
nu gi reik kazkaip bendrauti. nusiunti uzsakyma ir sedi kaip durnelis  doh.gif


aha. b9na būna lotuliukas.gif pralaukiau tris savaites kad sužinočiau jog man nieko neužsakė doh.gif unsure.gif biggrin.gif


QUOTE(kipitun @ 2013 05 08, 10:07)

Šiaip tai manau, kad normalias užsakymus renkančias merginas reikia į raudonąją knygą įrašyti biggrin.gif Ir visaip kaip saugoti biggrin.gif



drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif gerbt mylėt ir ant rankų nešiot jas 4u.gif rolleyes.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kipitun @ 2013 05 08, 09:07)
Va va, keistos mergaitės g.gif
Aš tai du kartus esu jungusis. Pirmą kartą prie Murashkės, tai viskas kaip per sviestą. Galvojau wow, super, kam aš durnė dar rinkdavau iki šiol, jei taip patogu ir paprasta prisijungti.
O po to bandžiau prie Mazhule SD prisijungti ir supratau, kad visai nieko gero... Po to pati užsakymą surinkau.
Šiaip tai manau, kad normalias užsakymus renkančias merginas reikia į raudonąją knygą įrašyti biggrin.gif Ir visaip kaip saugoti biggrin.gif
Nors šiaip galvoju, kad didžioji dalis jų turbūt toj google grupėje (ar kažkokiu panašiu būdu) bendrauja, čia į forumą nelenda.
Dabar susimasčiau, o kodėl manęs nieks į tą google grupę nepriima, negi mažai užsakymų esu surinkus, kad nusipelnyčiau  ax.gif  biggrin.gif



ne, google groopeje nieks nebendrauja. jau nusimire ir jis, ir facebookas irgi. visos merginos manau bendrauja savo grupelemis gyvai, ar per skype, ar per meilus, turi nusistovejusias grupeles. na bent jau musu rate. tik kad e5 nepopuliari, tik man reik, tai tenka dasieskot biggrin.gif
Atsakyti
ir as mielai prisijungciau 4u.gif

QUOTE(Jurgitakar @ 2013 05 08, 07:14)
Gal kas is SD Vilniuje  artimiausiu metu planuojate uzsakineti? Jungciausi 4u.gif

Atsakyti
Panos, e5 kartais papildo dydziu, grizo kelnytes, kas nespejo nusipirkt ir kitu prekiu biski papilde, norala rinks, kam reik junkites

http://www.everythin...rs-p-14567.html
Atsakyti
QUOTE(Murčikas @ 2013 05 08, 09:55)
PANOS SOS, ar ka jungesi, ar gavote kokiu ziniu? antras nusivilimas, nesuprantu ar uzsakyta, mano labiausiai reikiamos prekes jau dingusios, jokiu ziniu nesulaukiau ar uzsake, parinkciau pati, nu bet jei dubliuosis ka po to daryt. blin niu nesuprantu as tu merginu, visiskai. jei nesirenka ar sunku parasyti, sorry, niekaip nesusirenka ir t.t. ka darom, ar imam brangiau, ar padekit surast ir darinkt suma. nu gi reik kazkaip bendrauti. nusiunti uzsakyma ir sedi kaip durnelis  doh.gif

aha,aš irgi siunčiau...
kol kas manau neužsakyta,jokio atsako...galiu prisijungti mirksiukas.gif
gal kuri parinksite ax.gif
Atsakyti
Sveikos,
Gal kuriai teko pirkti ar uzmatet kur gerom kainom sedmaisiu? Reikia 11metu mergaitei, bet tokio ne pacio prasciausio 4u.gif Patarkyt kur ieskoti blush2.gif
Atsakyti