Įkraunama...
Įkraunama...

PKS bendražygės

Vis gi tema jau sukuriau, pakvietimai issiusti,prasom registruotis, dalyvauti, kas dar nores prisijungti, rasykite i az savo email, labai labai lauksiu visu norinciu, sutinkanciu smile.gif

o dabar psio, nusirasau lovon, ryt jau kitoj toboj parasysiu,kaip sekes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gretusiu @ 2013 05 09, 19:42)
Man siandien gine sake, kad galima. Desiuos rugseji. Beje, gine is VK - suinteresuota?  g.gif

O MP itakos ji netures? Skaiciau, kad smarkiai sumazeja pieno. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Caramelle* @ 2013 05 09, 22:05)
O MP itakos ji netures? Skaiciau, kad smarkiai sumazeja pieno.  g.gif

Remiuosi savo gines teiginiais (turiu juk pasitiketi, ane?), kad gimdoje hormonu koncentracija 1000 kartu didesne nei kraujyje. Del kiekio?... bandysim. 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes,

Ablydute, istorija wub.gif taip norisi ir pratesima suzinoti, kaip laikotes keturiese wub.gif

Mila as uz, nusiunciau 4u.gif

Del planavimo, as su savo patirtimi grieztai pries hormonus, jie tikrai ne man schmoll.gif
be to labai noreciau trecio blush2.gif /COLOR]

Gretusiu, leidima fiti miti jau gavai? biggrin.gif [COLOR=yellow]Gal tame butu tb nukreipmo nuo kelio prezastis?
blush2.gif
Atsakyti
Mes jau gryzom, visos naujienos naujoj troboj, smagu, kad palaikot minti ir jungiates, ten tikrai jaukiau bus, pamatysit wub.gif

Laukiu ir toliau norinciu email, po trupuciuka,po trupuciuka ir ikurtuves svesim! bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(ablydute @ 2013 05 09, 13:29)
Beje, Liepa (vardas išrinktas dar laukiantis Herkaus) gimė 3686gr (matyt dėl vandenų trūkumo labai įsispaudusi į placentą buvo ir negalėjo teisingai išmatuoti) ir 53cm, gavo 9/10įvertinimą, vadinasi viskas laiku ir laimingai.

Tikrai kaip staigiau,net mintis nebuvo kada sudelioti biggrin.gif Bet kaip smagu,kad viskas gerai wub.gif Sveikinimai wub.gif
QUOTE(*Mila* @ 2013 05 09, 15:51)
Nu super,tuomet tas, kas uz, atsiuskite man savo email i az, sukurciau temuke  bigsmile.gif

Ir as noreciau,tik dabar kazkaip skaitytoja patapau, visai be jegu ir sveikatos paskutiniu metu ax.gif Bet jei kaip skaitytoja priimsit,tai mielai prisijungciau,nes taip idomu, kuo gyvenat wub.gif
Atsakyti
Merginos, TD tema kuriau todel, kad noris bendrauti, o skaitytoju ir cia sociai, todel butu super, jei prisijungusios bendrautumem privaciam ratelyje, o ne paskaitytumem ir vel kiekviena savam gyvenime gyventu blush2.gif
Manau, taip butu sazininga viena kitos atzvilgiu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(*Mila* @ 2013 05 12, 14:58)
Merginos, TD tema kuriau todel, kad noris bendrauti, o skaitytoju ir cia sociai, todel butu super, jei prisijungusios bendrautumem privaciam ratelyje, o ne paskaitytumem ir vel kiekviena savam gyvenime gyventu blush2.gif
Manau, taip butu sazininga viena kitos atzvilgiu rolleyes.gif


drinks_cheers.gif:
Atsakyti
QUOTE(*Mila* @ 2013 05 12, 14:58)
Merginos, TD tema kuriau todel, kad noris bendrauti, o skaitytoju ir cia sociai, todel butu super, jei prisijungusios bendrautumem privaciam ratelyje, o ne paskaitytumem ir vel kiekviena savam gyvenime gyventu blush2.gif
Manau, taip butu sazininga viena kitos atzvilgiu rolleyes.gif

Suprantu ax.gif Tiesiog uzsisukau darbe daug,tai tik velai vakare speju paskaityti kas kuo gyvena,bet daznai neturiu ka pasakyti,nes vis tik sergam sergam,tai nesinori skustis istisai sad.gif Bet tikrai suprantu,kad reikia jums aktyviu nariu 4u.gif
Atsakyti
Labai negrazu,kad pakeitet fotki prisijungima is anksto neispeje,nes ten yra ir mano albumas,norejau ji istrinti. Prasau ji istrinti ir man pranesti. Aciu.
Atsakyti
Ir mano albuma istrinkit! Kokia nesamone det foto savo ir vaiko,ir pakeiciat slapuka! Nenorit cia bendraut-nereik,bet pries pakeisdamos slaptazodi-turejot perspet!
Atsakyti
Gajut, Ernestuke, jokiu blogu minciu ar ketinimu nebuvo. Ivyko nesusipratimas.
Tuo metu, kai Gaja parase zinute buvau ligoninej pas Baskyte, staiga mums pablogejo, plauciu uzdegimas, extra pagulde. Gryzau be jegu ir prie kompo jau nebesedejau.
Slaptazodis liko tas pats, bet kadangi paprasei, tavo albumukas istrintas, savaji irgi issitynsiu, manau, kad taip bus sazininga, kiekviena pasirenka, nori savaji albumuka pasilikti ar ne 4u.gif
Atsakyti