Įkraunama...
Įkraunama...

PKS bendražygės

QUOTE(*Mila* @ 2013 05 09, 10:53)
Tetuka gera turit, vyras jis tikrai pas tave supratingas, todel manau, kad tam kantrybes reikia.

U ne, mylimoji,ne ten ciuckis pakastas... schmoll.gif Kaip tetis jis puikus, tik va kaip sutuoktinis susimove doh.gif Stipriai. Jam taip neatrodo. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(gretusiu @ 2013 05 09, 10:01)
Stabdyk stabdyk - tuoj su II sveikinsim biggrin.gif As ne tokia drasi, kad "savo organizmo klausyciau", tuo labiau kai jis man tokius fintus krecia - nuo gero diedo testosterono ir mm karta per metus iki mm kaip laikrodukas ir gimdymo per valanda. Noriu uzauginti ir isaukleti vaikus, kada nors rasti nisa darbo rinkoje, pabuti zmona - tikrai neseksiu BT ir gleiviu ir nelauksiu mm kas menesi. O siaip,matematika paprasta - 8 Lt / men. Tai net jei skaiciuosi 20 Lt / men (paketus ir apsaugas,tarkim, prezervatyvus), Mirena per pora metu atsiperka. www.vaistine.lt ji 470 Lt kainuoja.Hormonai? O kiek MES ju gavom per gyvenima? Visko ir visaip? doh.gif

Yra du pasauliai- tetukas ir mamyte ir vyras ir zmona. Tai tas antrasis braska. Ir tik del to,kad pirmasis toks tikras ir tvirtas, dar nesubyrejo verysad.gif


Gretusiu, nežinau, kokios ten pas jus bėdos, bet vaiko gimimas visada yra išbandymas santuokai...Praeis šiek tiek laiko ir viskas vėl grįš į savo vėžias. Čia kalbu iš savo patirties.
Dėl Mirenos, kiekvienas renkamės, kas šiuo metu yra priimtiniausia 4u.gif Yra ir kitų būdų atsatatyti savo hormonų disbalansą ir kitus negalavimus 4u.gif


QUOTE(*Mila* @ 2013 05 09, 10:53)
Nu va, uz matematika, tai dekui, visai sauniai cia suskaiciavai thumbup.gif
O del braskejimo, uff, suprantami dalykai, bet nieko cia nepadarysi, vaikai, siai dienai, norim mes to, ar nenorim, jie tikrai issunkia, plius ir pati kaifuoji kaip mama, todel zmona nueina i antra plana.
Plavali, znaem, kaip buna. Nuraminsiu. Praeis,tikrai praeis. Laiko tereikia.
Tetuka gera turit, vyras jis tikrai pas tave supratingas, todel manau, kad tam kantrybes reikia.
Nusprendei mirena, nugis, valio, neplaukioji, kaip kai kurie (hhmmm biggrin.gif ).
Turi sprendima-veik.
Tiesa, klausimas, kaip ji itakoja maitinancias?
Kazkaip toptelejo,Linas juk mazuliukas visai...

Panos o jus nenoretumet i privacia erdve issikraustyt?
Visai ne viesos temos pas mumis, noretus privatumo, saugumo blush2.gif
ka manot?



Aišku, kad netinka maitinančioms, juk hormonai patenka į kraują 4u.gif O kur ta privati erdvė ? biggrin.gif
Atsakyti
Gretusiu 4u.gif

o aš atnešu savo trumpą gimdymo istoriją:
gegužės 2d. negaliu aš normaliai nėštumo pabaigoj, negaliu. Pirmo laukiantis nuvykau su tariamu gimdymu, pamaniusi kad bėga vandenys, tai teko kelias dienas pagulėti nėštumo patologijos skyriuje. o šįkart atrodo irgi ligoninės pabaigoje nėštumo neišvengsiu. Mano šeimos gydytoja davė siuntimą nuvykti į ligoninę vaisiaus tonusų "paklausyti". Ant siuntimo, kad rimčiau atrodytų užrašė sumažėję ar tai susilpnėję vaisiaus judesiai. Tonusai puikūs, bet kadangi siuntimas buvo įvertinti vaisiaus būklę, tai ir ultragarsą nuvedė daryti. O ten gydytojai pasirodė, kad mažai vandenų. Klausiu ar blogai tai, atsako kad, kitas gydytojas gal pamatuotų ir matytų kitaip, nes čia mm į vieną pusę ar į kitą ir jau skirtingi rezultatai. Žodžiu, sako kad būtų ramiau reiktų stebėti. O stebėti- vadinasi siuntimas ir guldymas į skyrių. Žiauriai nenoriu į ligoninę, o dar savaitgaliui (+tonusai geri, aš jaučiuosi puikiai). tai sakė, kad šiandien galiu nesigulti, galiu rytoj atvykti. vis tiek ašaroju ir išėjusi iš kabineto puolu skambinti, ieškau kur dar echoskopiją galėčiau pasidaryti dėl to vaisiaus vandenų kiekio. Paskui jau apsiraminusi pas savo gydytoją nuvažiavau, pakalbėjom. Tai ji tokios nuomonės kaip aš, kad nereikia į ligoninę. kad čia tik papildomas apsidraudimas. o jei kas negerai- bet kada galiu vykti ir be siuntimo. Tik rekomenduoja dar echoskopiją vis tiek pasidaryti, kad ramiai per savaitgalį laukti. Užsirašau echoskopijai penktadieniui po pietų (ryt dienai).
5dienis gegužės 3. Ryte vandens aerobika baseine. Pietūs mieste su drauge. Vyras po pietų darbo susirinkime, o mes su drauge 15val važiuojam tos echoskopijos, kad ramus savaitgalis būtų. Nedaro, nes užrašė paprastai ginekologo echoskopijai, o ne ginekologo- akušerio. Atrodo sakiau, kad dėl vaisiaus vandenų. Neramu tuomet, nors ir gerai jaučiuosi, kleckiukas spardosi, pilvas kietėja- taigi viskas normalu, nes terminas rytoj smile.gif
Draugė pasiūlo dar vieną vietą, vieną iš vaisingumo klinikų, kur tikimės priims. Priėmė. Bet gydytoja sako, kad vaikas mažas, nesiekia 3kg, matuoja iš naujo... Vandenų apatinėje (kažkokioje) kišenėje nėra, viršutinėje kažkiek išmatuoja. Pasiima lapą-siuntimą ir sako jūs važiuokit į ligoninę, į nėštumo patologijos skyrių, kad jus stebėtų. Padarys tyrimus, ryte vėl pažiūrės tonusus, echo, jei viskas gerai galėsit dieną vykt namo, vakare vėl grįžti. Bet stebėti būtina.
Įsėdu į mašiną, ašaros byra. Nenoriu į ligoninę, bet jau suvokiu, kad reikia. Neramu, kad vaikas labai mažas. Negi tikrai kažkuriuo metu pražiūrėta- 32savaičių atitiko laiką idealiai.
Susiskambinau su vyru, kad jau reikia vykt ligoninėn. Dar į parduotuvę sportinių kelnių užsukom, nes neaišku kiek ligoninėje reiks laukti gimdymo. O susiruošta tik gimdymui ir pogimdyminiam skyriui. Dar bandau namie perrūšiuot ką būtina vežtis, ką galima vėliau. ai, nusprendžiam kad jau kas sudėta, tą vežamės. Dar pakalbu, kad jei jau mažai tų vandenų, kad jau pavojinga, gal geriau nuvykus į gimdymo namus tartis privačiai dėl operacijos ir viskas.
Pasiėmėm Herkų iš darželio ir visi vykstam į ligoninę- 5dienio vakaras suplanuotas. Apie 18valandą atvykome ligoninėn, suformino dokumentus, palydėjo į nėštumo patologijos skyrių. Pamatė, kad visa šeima tai pasiūlė šeimyninę palatą, kurioje galėtų būti ir vaikas. ir tuoj pakvietė matuoti tonusų, mano spaudimo. Tonusus įvertinti atėjo gydytoja, standartiniai klausimai apie sirgtas ligas, parašai dėl visokių procedūrų ir t.t. Apžiūrėjo mane- kaklelis uždaras, na gal 1,5cm, gimdymo veiklos jokios. Tada einam vėl echoskopijai. Gydytoja klausia, prieš kiek laiko ankstesnė echoskopija daryta. Maždaug prieš 2 valandas. Ji ramiai ir sako, tada vanenų dar išmatavo, dabar man nepavyksta jų rasti, na gal 30ml ir įmanoma išmatuoti. Nakčiai, o tuo labiau savaitgaliui palikti per daug rizikinga- reikia operuoti. Reikia
Išėjom iš kabineto ir sesutėms nurodymas- suruoškite, kad 19valandą būtų operacinėje. Laiko tam- 10min. Per greit net man, nors operacijos variantą turėjau galvoje dar prieš atvažiuojant. Vyras suskambina savo tėčiui, kad atvyktų į Klaipėdą pabūti su Herkumi, aš dar paliepiu draugei skambinti, kad ji pabūtų su Herkumi, nes uošviui valanda kelio. Ir jei išvyksta. Sesutės nebežino kur vest ar palaton, ar procedūriniame statyt lašelinę, venos neranda. Ir padejuoja, 5dienis, pamainos pabaiga...
Sodina į ratukus ir veža į operacinę. Ten nuskausmina, paguldo, prijungia aparatus, sunkoka kvėpuoti. Klausia ko laukiam, nežinau. Anesteziologė sako, kadangi berniuką turite bus dukra, Fiksuoja operacijos pradžią 19.15, o 19,19val gimimą, parodo kad mergaitė, nors tikrai nemačiau. ir girdžiu kaip verkia, verkia. Netriukšmingai, maloniai taip. Ramiai laukiu, kol baigsis operacija. Atlaisvina ranką, atneša susuktą kokoniuką leidžia priglausti ir pabučiuoti. Išneša į intensyvios terapijos skyrių. Mane tuoj perveža į pooperacinę palatą, o iš čia labai greit į pogimdyminį skyrių. Tuoj pasirodo vyras ir rodo telefone mūsų mažąją. Žiūriu ir netikiu, kad jau. Beje, Liepa (vardas išrinktas dar laukiantis Herkaus) gimė 3686gr (matyt dėl vandenų trūkumo labai įsispaudusi į placentą buvo ir negalėjo teisingai išmatuoti) ir 53cm, gavo 9/10įvertinimą, vadinasi viskas laiku ir laimingai.
Atsakyti
QUOTE(Kistina @ 2013 05 09, 12:48)
Gretusiu, nežinau, kokios ten pas jus bėdos, bet vaiko gimimas visada yra išbandymas santuokai...

Tai visiskai nesusije... schmoll.gif Islindo seni iprociai,kuriuos maniau palaidojom doh.gif
Atsakyti
Ablydute, taip,kaip tu megsti, ramiai, aiskiai, tuo paciu-jautriai, jauciu ta. Laimingai! wub.gif Sveikinimai darsyk! wub.gif

Kistina, TD (tevu-darzelis.lt) yra galimybe bendrauti slaptoje temoje, i kuria galima patekti tik gavus kvietima, jau esu ten, tikrai smaguma, ir foto galima issyk i foruma kelti, matys tik temos nariai, ir siaip, bendravimas jau kitos, nebijai kazko ne to pasakyt. Patiktu man ten smile.gif

Gretusiu, uzjautoju, malonumas menkas, ypac dabar, kai viskas taip jautru, hormonai po gimdymo nesusireguliave, veiklos sociai, demesio vaikams reikia skirt...

Nu ka merginos manote apie TD?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Mila*: 09 gegužės 2013 - 14:20
QUOTE(*Mila* @ 2013 05 09, 15:19)
Ablydute, taip,kaip tu megsti, ramiai, aiskiai, tuo paciu-jautriai, jauciu ta. Laimingai! wub.gif Sveikinimai darsyk! wub.gif

Kistina, TD (tevu-darzelis.lt) yra galimybe bendrauti slaptoje temoje, i kuria galima patekti tik gavus kvietima, jau esu ten, tikrai smaguma, ir foto galima issyk i foruma kelti, matys tik temos nariai, ir siaip, bendravimas jau kitos, nebijai kazko ne to pasakyt. Patiktu man ten smile.gif

Gretusiu, uzjautoju, malonumas menkas, ypac dabar, kai viskas taip jautru, hormonai po gimdymo nesusireguliave, veiklos sociai, demesio vaikams reikia skirt...

Nu ka merginos manote apie TD?


Aš už, nes kartais norisi pasidalinti tam tikrais dalykais, o čia užeina daug kas paskaityti ir nepasako nei laba diena nei viso gero biggrin.gif
Atsakyti
Nu super,tuomet tas, kas uz, atsiuskite man savo email i az, sukurciau temuke bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Mila* @ 2013 05 09, 15:19)
Gretusiu, uzjautoju, malonumas menkas, ypac dabar, kai viskas taip jautru, hormonai po gimdymo nesusireguliave, veiklos sociai, demesio vaikams reikia skirt...

Nu ka merginos manote apie TD?

Niu zinok su hormonais pas mane tvarkoj, kitaip buciau uzmusus kocelu as ji doh.gif

Uz 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gretusiu @ 2013 05 09, 10:01)
....Hormonai? O kiek MES ju gavom per gyvenima? Visko ir visaip?

Klausimas vienas - o Tu gerai jauteisi tais momentais, kai buvai farsiruojama hormonais? g.gif
Asmeniskai man vienas menesis hormonines KT "terapijos" yra bjauresnis nei metai laiko BT matavimo blush2.gif
Tiesiog kiekviena renkames tai kas ju porai priimtina 4u.gif

QUOTE(*Mila* @ 2013 05 09, 10:53)
Panos o jus nenoretumet i privacia erdve issikraustyt?
Visai ne viesos temos pas mumis, noretus privatumo, saugumo blush2.gif
ka manot?

Man atvirai pasakius irnesakyk.gif nerasau to, ko negaleciau pasakyt viesai... Yra dalyku, kuriu neparasysiu net labiausiai apsaugotoje temoje hihihi.gif

QUOTE(gretusiu @ 2013 05 09, 11:03)
Kaip tetis jis puikus, tik va kaip sutuoktinis susimove 

Pabusiu bjauria, bet...
Tikrai pamenu Tavo rasymus kas buvo vienas is pagrindiniu kriteriju renkantis vyra... O gal net pagrindinis. Kad jis butu geras tetis wub.gif
na bet taip ir yra....
Bet kuriuo atveju - kuo sekmingesnio reikaliuku isisprendimo 4u.gif
QUOTE(ablydute @ 2013 05 09, 13:29)

wub.gif

QUOTE(*Mila* @ 2013 05 09, 15:51)
atsiuskite man savo email i az, sukurciau temuke 

Atsiusiu. Tik gal galima placiau - kas tai bus? ax.gif gal tiksliau butu klausti - kada? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingutevi: 09 gegužės 2013 - 17:05
Sveikutes 4u.gif

Gryzom is atostogu. Ilendu - ogi cia nuostabios naujienos. Ablyduk, sveikinimai jums visiems wub.gif Mazulyte mergaiciuke Dievulio dovanota wub.gif Bukit labai labai laimingi. wub.gif

Milut, as uz privacia temuke. Atsiusiu emaila tau i AZ.

Paskaiciau jusu diskusija apie spirale. Galvoju ir as, kaip reiks apsisaugoti. Zinau, kad maitinancioms jokiu spiraliu negalima. Bet vadinama minipil galima. Apie ja ir mastau. Na, bet pirma pagimdyti reikia. :-)
Atsakyti
Mergaites, email gaunu, temuke meginsiu sukurti ryt poryt, matot, ryt lekiu i vln su maziuke, tai nzn, kaip su laiku..

Ingute, tai privati,slapta temuke, kurioj gali lankytis tik pakvietimus gave zmones, niekas kitas jos net nematys, tik pavadinima ir pirma posta,yra ir taisykles, zmones joje besilankantys isipareigoja saugoti info, neskelbti jos viesai ir pan, na susitarimas toks.

Kadangi mes jau 100m bendraujam cia, tai minciu, kad kazkas butu ne taip, neturiu, pagrindine mintis-troba, kurioj galetumem jaustis saugios isskakydamos savo mintis, nuomones, gyvenimo detales, ju negeltonindamos ir pan biggrin.gif
Neretai matau, kad ateina zmoniu, paskaito ir iseina...nebesinori to, nebeatliekam cia svieciamosios pks misijos, ta darem ns skyrelyje, db liko bendryste, noras buti kartu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingutevi @ 2013 05 09, 17:55)
Klausimas vienas - o Tu gerai jauteisi tais momentais, kai buvai farsiruojama hormonais?  g.gif

Pabusiu bjauria, bet...
Tikrai pamenu Tavo rasymus kas buvo vienas is pagrindiniu kriteriju renkantis vyra... O gal net pagrindinis. Kad jis butu geras tetis wub.gif
na bet taip ir yra....
Bet kuriuo atveju - kuo sekmingesnio reikaliuku isisprendimo  4u.gif

Gerai 4u.gif

Tu teisi, ir visai nebjauri wub.gif Jis ir yra geras tetis. Ir sutuoktinis, beje. Jau kelis kartus po gimdymo dariausi manikiura, buvau kirpykloj, apsipirkinejau, geles nevysta, fiti miti irgi palepina (tiksliau fiti be miti lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif ). Bet ivyko kaip ivyko. Pasikalbejom. Issiaiskinom? Ne. Bet... life goes on cool.gif
QUOTE(Caramelle* @ 2013 05 09, 20:57)
Paskaiciau jusu diskusija apie spirale. Galvoju ir as, kaip reiks apsisaugoti. Zinau, kad maitinancioms jokiu spiraliu negalima.

Man siandien gine sake, kad galima. Desiuos rugseji. Beje, gine is VK - suinteresuota? g.gif
Atsakyti