Įkraunama...
Įkraunama...

PKS bendražygės


user posted imagePKS mergaičių jaukūs namučiaiuser posted image

user posted image

Draugaujam, bendraujam, dalinamamės džiaugsmais, rūpestėliais, diskutuojam ir laukiam spalvingų Joninių bigsmile.gif biggrin.gif

Taip pat linkime, kad ši temelė būtų daugeliui vaisinga smile.gif daug daug virusiukų wub.gif

user posted image

user posted imageuser posted image
Atsakyti
Ablydute, sveikinu su dukrytes gimimu! Saldaus pienelio ir ramiu nakteliu!

QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2013 05 01, 00:56)
Valerie,ne as tiesiog pradejau prekiauti didesniais kiekiais igytais rubeliais smile.gif Jei nori galiu atsiust i az i fotki nuoroda,gali pasidomet...cia siaip,be jokiu ten siulymu pirkt,ta prasme,nedraudziu,bet mintis ne ta smile.gif

Atsiusk nuoroda mirksiukas.gif

QUOTE(Caramelle* @ 2013 05 01, 10:31)
Ryt isvykstam atostogu i Sardinija.

Smagaus poilsio!
Atsakyti
Labas rytas,

aš čia su tokiu delikačiu klausimu blush2.gif
Kas jau uždarinėjat fabrikėlį, kokias apsisaugojimo priemones naudojat ? Ką manot apie spiralę ? Ar ji tinka su PKS ir endo ? Reik man objektyvios nuomonės. Eisiu pas ginę kalbėt, bet jau maždaug žinau ką pasakys. biggrin.gif
Atsakyti
Labas,

Kistina man irgi tas klausimas aktualus, Kistina, kol kas irgi tik iekau info, todel nuomones neturiu, nors zinau, kad su endo tikrai yra labai daug sekmingu atveju, jokiu komplikaciju, diskomfoto.
Kas del PKS, nezinau, man aktualu butu ir geras specas toj srity, su gera ranka tsakant biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*Mila* @ 2013 05 04, 21:31)
Labas,

Kistina man irgi tas klausimas aktualus, Kistina, kol kas irgi tik iekau info, todel nuomones neturiu, nors zinau, kad su endo tikrai yra labai daug sekmingu atveju, jokiu komplikaciju, diskomfoto.
Kas del PKS, nezinau, man aktualu butu ir geras specas toj srity, su gera ranka tsakant biggrin.gif



Kadangi ir Tau aktualu, tai pasidalinsiu tuo, ką pavyko perskaityt biggrin.gif

Gydytojai už Mireną, nes ir taip aišku, kad ją apsimoka pardavinėt blush2.gif Bet, kartais ji skiriama ir gydomaisiais atvejais - gausus kraujavimas mmm metu, endo ir pan. Ryškesni šalutinia poveikiai - nuolatinis tepliojimas (šitai išgavau iš pažįstamos), klimakso požymiai, funkcinės cistos. Kad ir kaip garsiai aiškinama, kad hormonai išskiriami vietiškai ir labai minimaliais kiekiais, bet vistiek mane labiausiai atbaido tai, kad hormonų pusiausvyra sutrinka...
Dėl varinių spiralių, tai nerekomenduojama turinčiom gausias mmm, nes jos dar labiau pagausėja ir prailgėja. Taip pat man neaiškus pats veikimo principas ir duodama gana mažas apsaugos procentas.
Dar skaičiau, kad yra kažkokia Goldlily, tai ji yra patikimesnė ir galima pasirinkt kitokios formos, kas sumažina iškritimo tikimybę.
Nu, žodžiu, esu dar giliuose apmąstymuose, bet vistiek labiau linkstu link ne hormoninės spiralės g.gif
Atsakyti
Mamytes, jus pacios graziausios, sauniausios nuostabiausios!
wub.gif wub.gif wub.gif


user posted image
Atsakyti
Kistina, dekui uz info! Irgi skaitinesiu, kai bus laisviau, dabar gi, is ligu issikapanot niekaip neina, tai doh.gif

Su mamu diena visas!!! wub.gif
Atsakyti
Su mamos diena visas, brangiosios! wub.gif
Atsakyti
Labas
Ir ko visos pritilot? Prasidėjo kalba mūsų skyrelyje apie kontracepciją... Neįtikėtina! Gi dėl.visiškos priešingybės susitikome šiame gyvenime. smile.gif
O mes šauniai laikomės!
Atsakyti
Ablydute, kaip gera matyt, jau namuose?
Tikiu, kad sauniai, pati pradzia, viskas kaip sapne, jauciu wub.gif
Pamenu, pati skraidziau, kaifavau pirma menesi, maziuke rami, Braske klauses, paciai viskas gerai...

Pasipasakok daugiau, kaip sekes gimdymas, kaip maziuke brolis prieme?
Idomu viskas bigsmile.gif

Mes gerai, tik laiko stoka, sukuos su panelem, Braske darziukan eina, tai kiek laisviau, bet gi su mazaja i laukia po kelis kartus einam, kai grazios dienos nesinori namie tupet...
O ir is ligu tik tik issikapanojom, tai tik tik isivaziuoju su normalesniu rezimu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ablydute @ 2013 05 08, 15:35)
Labas
Ir ko visos pritilot? Prasidėjo kalba mūsų skyrelyje apie kontracepciją... Neįtikėtina! Gi dėl.visiškos priešingybės susitikome šiame gyvenime. smile.gif
O mes šauniai laikomės!


Labas,
aš tai užeinu vis, bet negi su savimi kalbėsiuos .. blush2.gif Taip, man irgi neįtikėtina, kad reik saugotis lotuliukas.gif
Kaip pati laikaisi ? 4u.gif

Mila, kas užpuolė ? g.gif Kaip naktys, gal jau yra pagerėjimo požymių ?
Atsakyti
QUOTE(Kistina @ 2013 05 08, 15:28)
Labas,
aš tai užeinu vis, bet negi su savimi kalbėsiuos .. blush2.gif Taip, man irgi neįtikėtina, kad reik saugotis  lotuliukas.gif
Kaip pati laikaisi ?  4u.gif

Mila, kas užpuolė ?  g.gif Kaip naktys, gal jau yra pagerėjimo požymių ?


Virusai ir alergijos unsure.gif

Pirmiausiai Braske apsirgo, paskui MB, paskui maziuke ir as, galiausiai anyta ir mano mama doh.gif kosmaras buvo..
man arti sinusito, mb bronchitas, maziukei umus virusinis + alergija, rimti berimai..db jau gereja, bet be antibu neapsiejom, tik Braske issikapste be ju..
penkt pas alergologus i Vln vaziuojam, bent pakonsultuos,musu kaime pas alergologa geriausiu atveju geg pabaigai vietu yra doh.gif
tiesa, apsauga domina ir labai, Kistina, del Mirelos, domejaus, artimoj aplinkoj sulaukiau l.geru atsiliepimu rolleyes.gif bet pati nesiryztu g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Mila*: 08 gegužės 2013 - 15:43