Įkraunama...
Įkraunama...

Ar vyrams patinka moterys su akiniais?

Ne kartą atkreipiau dėmesį, kad moterų su prastu regėjimu yra tikrai daug. Tačiau dauguma nešioja kontaktinius lešius, o ne akinius. Pasidalinkit pastebėjimais/patirtimi ar būnant su akinukais sunkiau atkreipti vyrų dėmesį nei būnant be jų?
Atsakyti
pagalvojau, kiek zinau vyru su akiniais?
ogi nei vieno bigsmile.gif
kiek zinau, kurie turi problemu su regejimu?
tikrai ne vienas ir ne du. daugiau.
jie irgi nenesioja akiniu. nesioja linzes.

gal mada. gal patogumas. nezinau.
bet kazkaip nematau rysio tarp akiniu-moteru-vyru biggrin.gif

siais laikais siandien tu su akiniais, ryt su kontaktiniais lesiais. toks gan lengvai pakeiciamas dalykas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Langoza: 02 gegužės 2013 - 23:54
QUOTE(Raudonai-žalia @ 2013 05 02, 23:58)
Ne kartą atkreipiau dėmesį, kad moterų su prastu regėjimu yra tikrai daug. Tačiau dauguma nešioja kontaktinius lešius, o ne akinius. Pasidalinkit pastebėjimais/patirtimi ar būnant su akinukais sunkiau atkreipti vyrų dėmesį nei būnant be jų?

Grazus, elegantiski akiniai tikrai nebjauroja moteru schmoll.gif Jie tape net savotiska ivaizdzio dalis. Kontaktiniai lesiai daugiau del patogumo sportuojant, sokant, pramogaujant, o ne del to, kad netraukia vyru demesio. Jei mergina/moteris charizmatiska, tai vyrus ji trauks ar su akiniais, ar be akiniu drinks_cheers.gif

QUOTE(Langoza @ 2013 05 03, 00:52)
pagalvojau, kiek zinau vyru su akiniais?
ogi nei vieno  bigsmile.gif


Na va, o as nepazistu ne vieno vyro, kuris nesiotu kontaktinius lesius biggrin.gif Visi akiniais balnojasi, mano paauglys sunus irgi. drinks_cheers.gif Kai pasiuliau jam nusipirkti kont.lesius, atkirto, tu ka, mama, taigi faina su akiniais buti, atrodau rimtas, merginos pacios kabinasi lotuliukas.gif
Atsakyti
Mano vyro rega prastoka, bet kad jis nesiotu akinius.... doh.gif
Klausia, kodel as tave taip myliu, gal del to, kad akiniu nenesioja lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
o siaip asmenine laime nei nuo akiniu, net ne nuo grozio priklauso
Atsakyti
obana kokia tėma biggrin.gif
Maniškiui nerealiai patinka,kad aš su akynukais, tik nusiemu sako užsidėk atgal lotuliukas.gif
Atsakyti
Esu nešiojusi tiek akinius, tiek kontaktinius lęšius. Esminio skirtumo atkreipiant vyrų dėmesį nepastebėjau.

Dabar dažniausiai būnu su lęšiais, nes man taip patogiau ok.gif
Atsakyti
Niekada apie tai nesu pagalvojusi g.gif Man atrodo nėra didelio skirtumo, galbūt tik patogumas ar įpratimas akinių ar lindzių pasirinkime. O šiaip manau vyrams akiniai netrukdo, pati esu su akiniais, problemų nėra biggrin.gif Aišku, svarbu pasirinkti tinkančius prie veido bruožų user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Galinti: 03 gegužės 2013 - 12:15
nezinau kaip vyram, bet man akiniai moteriai labai sexy bigsmile.gif nail.gif pati nenesioju akinuku,nes nereikia, bet kartais pagalvoju,gal buna kokiu paprastais stiklais,del grozio nesiot? laugh.gif
Atsakyti

Vyrams patinka MOTERYS. biggrin.gif biggrin.gif Akiniai čia nė prie ko, gal tik tiek, kad akiniai yra ne šiaip priemonė pagerinti regą, o ir aksesuaras. Ir jei jis pasirinktas netinkamai, tai gali turėti įtakos, kaip ir bet kuris netinkamas aksesuaras.
Atsakyti
Akinius nesioja tie zmones, kurie turi prasta rega. Prasta rega iskart signalizuoja, kad kazkas su zmogaus organizmu nera gerai, gal genai, gal kazkas kitas. Tad naturalu, kad vyrams, ieskantiems sveiku moteru su kuriomis galetu susilaukti palikuoniu, moterys nesiojancios akinius, gali pasirodyti netinkamos, todel dauguma zmoniu ir nesioja kontaktinius lesius, nes tai savotiska "apgaule" kad neva esi sveikas, ir rega gera. Kad ir kaip bebutu, manau, kad akiniai nera esminis dalykas.
Atsakyti
Nešioju ir akinius (turiu keletą - kečiu priklausomai nuo aprangos), ir lęšius. Nepasakyčiau, kad vyrus akiniai arba lęšiai atbaido. Tiesiog bendrauja vyras su moterimi, moteris - su vyru, jei jie netinka vienas kitam - netiks ir be akiniu, su idealia rega...
Atsakyti
Turiu mažiutėlaitį minusą, minus nulis kažkelinkažkiek. Kasdien be akinių, bet jei prireikus išsitraukiu, vis išgirstu kad man tinka.
Atsakyti