Įkraunama...
Įkraunama...

2011 m. I pusmečio Kauno mažyliai

QUOTE(nika29 @ 2013 05 29, 10:39)
dekui  mirksiukas.gif

Sianakt visa nakti D. veme  verysad.gif  Nezinau kas cia....ir nuo ko.nieko neiprasto nevalge.

domantukui 4u.gif manau virusas eina kazkoks,justo grupej vakar 4 vaikai apsiveme, tikiuos justas nepasigavo bacilos g.gif


giedre fainai paturisavot 4u.gif


as ir noreciau kur su seima islekti bet... franku nera unsure.gif


erikute kur dinge?

milinga ir prapuolus g.gif vnz temute mirus qqq kur esat prisiduokit kad bent gyvi biggrin.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(EmIeJu @ 2013 05 30, 13:38)
milinga ir prapuolus  g.gif vnz temute mirus qqq kur esat prisiduokit kad bent gyvi  biggrin.gif  rolleyes.gif

aš neprapuolus, užsisukus rate namai -darbas-namai. Nuo pirmadienio keičiam darželį, birželio mėnesį abi sesės eis į vieną grupę, tad tikiuosi adaptacija nebus sunki. Pas Rusnę viena mergaitė stomatitu susirgo..tikiuosi nepasigaus jo maniškė paskutinę dieną, bet nevesti negaliu..neturiu kam palikti verysad.gif
Šiandien mes po išleistuvių šventės. Labai buvo vaikai pasiruošę, gražų vaidinimą parengę. Ir Rumšiškėse smagiai pasibuvom..žodžiu viskas :thumb: Ech, negaliu patikėti kad maniškė jau būsima pirmkėlė wub.gif

Domantui 4u.gif
Atsakyti
Lauko dziaugsmais uzsieme esam ir dinge smile.gif

mes jau koks menuo bandom su triusikais, bet tik tiek kiek pasodinam tiek padaro, pati nepasako.. zodziu liudesys situo klausimu.

Nuo vakar pas mus naujas etapas - "Kas cia?" visur ir visko klausiam.. biggrin.gif

Dar noriu pasidalinti superiniu keksiuku receptu:

Keksiukai:
200g sviesto kambario temperaturos gerai isplakkti su 200g cukraus,
tada imusam po viena 3-4 kiausinius kaskart gerai isplakant
sudedam 200g miltu + 1 siaukstelis kepimo milteliu.

Tesla gerokai tirsta, kabinti su saukstu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristinka_2010: 30 gegužės 2013 - 21:22
laba ryta 4u.gif 4u.gif
mes irgi prisiduodam, kad gyvos smile.gif lauke daug bunam. vakar su Nika ir Domanteliu kieme davemes, turim tokia smagia ciuozykla kieme, tai mano panai veiklos sociai, sunku priprasyt namo eiti.

Atsakyti
Labas

Mes dar sergam. Eisim siand pas gydytoja. Buvo praeje, visa para buvo nevemes, o vakar vakare vel prasidejo.
Gydytoja sako gali but del to kad valge silta pyraga. Kepiau obuoliu pyraga,ir daviau silta ka tik iskepta. tai gal ir sustojo skrandukas. nezinau....
Gal padarys kokius tyrimus, bus aiskiau kas cia.

Milinga kodel eisit i nauja darzeli? Cia tik vasara,kad gupes jungia?
Atsakyti
QUOTE(nika29 @ 2013 05 31, 09:50)
Labas

Mes dar sergam. Eisim siand pas gydytoja. Buvo praeje, visa para buvo nevemes, o vakar vakare vel prasidejo.
Gydytoja sako gali but del to kad valge silta pyraga. Kepiau obuoliu pyraga,ir daviau silta ka tik iskepta. tai gal ir sustojo skrandukas. nezinau....
Gal padarys kokius tyrimus, bus aiskiau kas cia.

Milinga kodel eisit i nauja darzeli? Cia tik vasara,kad gupes jungia?

Sveika,
mes iki šiol ėjom laikinai į lopšelį kitam darželį. Nes tame kur eisim nuo rugsėjo nėra lopšelio. Kadangi eis pas tą pačią auklėtoją, kur ėjo sesė, tai birželio mėnesį eis abi kartu. smile.gif Neramu man dėl pirmadienio jau dabar..nors anam labai lengvai adaptavosi ax.gif
Atsakyti
Sveikos,

Priminkit, ar yra musu tarpe tokiu, kur dazni kosuliai kamuoja vaikucius ar pan.
Nes mano Domanteliui per 3 men pasikartoja antra karta bronchitas - dusinantis kosulys, svokstimas krutinej ir pan. Sake jei kartosis trecia karta (neduok D...), tai isustu gultis ir issitirti, ar tai nera astma blink.gif joptararai, is kur kas kaip cia mums tas velnias... sad.gif sad.gif gal kas patirties turit. Kokie tie tyrimai?

nika, mano D pries men veme tris paras, paskui tris viduriavo, per stebukla isgyvenom be ligonines, bet tik del to, kad susitariau su savo vaiku kazkokiu stebuklingu budu, kad daug daug gersim - mazais kiekiais (nes didelius veme lauk), ir daznai. Siltas metu laikas, tad nenuostabu,jog bakterijos visokios bujoja, simta kartu ir rankas, ir vaisius, ir darzoves plauti reikia, ir tai va, nenusaugosi. Mums tada irgi kraujo tyr.padare poliklinikoje.

Atsakyti
QUOTE(LuckyOne @ 2013 05 31, 14:25)
Sveikos,

Priminkit, ar yra musu tarpe tokiu, kur dazni kosuliai kamuoja vaikucius ar pan.
Nes mano Domanteliui per 3 men pasikartoja antra karta bronchitas - dusinantis kosulys, svokstimas krutinej ir pan. Sake jei kartosis trecia karta (neduok D...), tai isustu gultis ir issitirti, ar tai nera astma blink.gif joptararai, is kur kas kaip cia mums tas velnias... sad.gif sad.gif gal kas patirties turit. Kokie tie tyrimai?

nika, mano D pries men veme tris paras, paskui tris viduriavo, per stebukla isgyvenom be ligonines, bet tik del to, kad susitariau su savo vaiku kazkokiu stebuklingu budu, kad daug daug gersim - mazais kiekiais (nes didelius veme lauk), ir daznai. Siltas metu laikas, tad nenuostabu,jog bakterijos visokios bujoja, simta kartu ir rankas, ir vaisius, ir darzoves plauti reikia, ir tai va, nenusaugosi. Mums tada irgi kraujo tyr.padare poliklinikoje.



luckyone, o kaip daznai Domantas kosti? naktim kosti? ar dienom? mano I pastoviai nakti kosti....
Atsakyti
Labas, grazuolytes. 4u.gif

Ilgam buvau jus apleidusi,o cia tiek daug naujienu. thumbup.gif Baisiausiai sveikiju Kristinka ir Adomeli. wub.gif Ir Mazuliuke. wub.gif Ir visus/visas su progomis, kurias praleidau. 4u.gif blush2.gif

Pas mane gyvenime dabar vyksta visokios permainos, bet kol kas apie tai nenoriu kalbeti. blush2.gif Tikiuosi, kad viskas tik i gera.

Marija su pampersu draugauja tik naktimis.Vis dar neaiskiai kalba.Ir yra pasiutusi kaip velniukstis. doh.gif

p.s. kazkas su gmailu. g.gif Neduoda man nei nuotrauku perziuret, nei ideti, raso, kad kazkas su vardais ne taip. g.gif

Atsakyti
QUOTE(LuckyOne @ 2013 05 31, 14:25)
Sveikos,



Bet jus juk skiepijot tuo skiepu pneumo....kazkokiu, nuo tu visu kosuliu? ar ne?


Caca sveika smile.gif idomu idomu kas per permainos pas tave smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nika29: 31 gegužės 2013 - 17:18
Nika, ta vakcina apsaugo nuo pneumokoko (nuo bakteriju) sukeliamu komplikaciju kaip plauciu uzdegimas, sinusitas ir t.t. ir rekomenduojamas silpnesni imuniteta turintiems vaikuciams, o nuo eiliniu virusu, persalimu, perputimu, ar juolab astmos, kuri su tuo nesusijusi, tas skiepas gi nesaugo 4u.gif

Jau ir pati ant vaistu sedziu, "claritinas" i trasa eina, akys traiskanoja, tinsta, jau ciaudziu kaip prisukta, laukiu pareinant nosies begimo upeliu....Oi kaip nekenciu tos sienliges savo negaliuuuuuu 4u.gif

Caca, permainos - idomu smile.gif Linkiu, kad tik i gera. Mes irgi dar su pampersu, nors uzeina Domantui momentai, kad mama, sako, sysiu noriu, einam daryt, ir kad ir tris kartus padarom ant puoduko. O kai nepapraso, pridaro i pampi, ateina, kad is karto pakeisciau. Arba jei uzdedu triusikelius, stovi ir ziuri kaip bega per kede, ar ant grindu doh.gif ir nepraso. Ai, ateis laikas, ismoks. Mes ir soskes lengvai atsikratem, nors tik 2m2men, bet be problemu - palikom tipo pas mociute, SUPRATO, ka tai reiskia, ir viskas. Tikuosi, ateis toks supratimas, ir noras sestis ir ant puoduko. Nors oi kaip negaliu ziuret as i tuos pampius, kai karsta blush2.gif

spindulele, kai D aktyvus, jis nekoseja; dusuliukas prasideda, kai reik eit miegot; pietu miego per kosuli neturejom tris dienas, dabar miega ramiai; o nakti tai pirmoj pusej nakties daugiau pakosti. Kaip tau sekas su mazuoju?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LuckyOne: 31 gegužės 2013 - 17:55
Labuka,

Prisiduodam ir mes ,kad sveikos ir gyvos:)
as sekmadieni ryte isvaziuoju keliom dienom i Prancuzija i komandiruote... nlb noriu..ale reikia..smile.gif

Amelija 3-ia diena be pampio..dedam tik nakciai ir pietu miego,bet pietu atsikelia sausu.. buna avaiju,bet seip pati pasipraso ir padaro,tai ant klozeto tai i puoduka, zodziu nesitikejom,bet visai puikiai sekasi:)

Kalbam daug..dainuojam daineles,pasakas seka vakarais mamytei smile.gif zodziu augam:) o seip kartais angeliukas ,kartais velniukas.. pati net sako " gau as snd velniukas" smile.gif)) zodziu mociute varo is proto smile.gif

gero savaitgalio visoms ir viesiems ! o svarbiausia sveikatytes ir dar karta sveikatytes!!!
Atsakyti