Įkraunama...
Įkraunama...

2011 m. I pusmečio Kauno mažyliai

Na taip tikiu, kad greit susistyguosim, tik kaip ir visiems pradzia turbut sunki smile.gif nors siandien jau puse bedos, ir ligos atrodo i pabaiga (turejau blauzdos raumens uzdegima ir kosulys kamavo)

Si vakar abu vaikucius kartu uzmigdziau thumbup.gif

Keistokai mano vaikas valgo, buvau nusprendusi kad 3 valandas kelti, taip ir dariau, tik jis atsikeles pavalgo, ir po kokios valandos kartais vel nori valgyt, sakau mazau dazniau kelti?? Bet kad buna taip koki karta ar du per diena.. g.gif
Atsakyti
Labas mergaites, Kristinka tikrai nezadink tu savo maziuko, juk gime normalus issivystes, normalaus svorio. Pats maziukas pabus kai nores valgyt mirksiukas.gif

Mes gyvenam normaliai, i darziuka keliaujam noriai ten sekasi puikiai. Man darbe ir normaliai, jau atrodo taip seniai dirbu biggrin.gif
Geros dieneles smile.gif
FACEBOOKE skelbiau foto konkursa, prasom sudalyvaut ir laimet mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas mamukai smile.gif Su tokiu klausimu pas jus, tiksliau idomi jusu nuomone. Tik kaip cia suformuluoti ta klausima... g.gif
Jei vaikas labiau linkes daryti viska kaire ranka ar leistumet buti kairiarankiu?Ar vistiek "treniruotumet" desine ranka?

Pvz. Dom. daugiausia daro viska kaire ranka ir gan neblogai jam sekasi. Vyras mano vis jam liepia su kita (desine) valgyt, zaist ir panasiai. As kazkaip nieko pries kad su ta kaire daro.Na jei bus kairiarankis nieko cia baisaus gal.... smile.gif
Atsakyti
Labukas,

dekui uz sveikinimus 4u.gif

Jurgita ir Saulyte ir Emieju su praejusiais gimtadieniais sveikinam:*

Kristinka, Saulyte su broliuko/sunelio gimimu wub.gif labai greitai jis atejo:), perskaicius net sapnavau,kad gimdau:D kazka panasaus:D

Nika, Mantukas irgi tai kaire,tai desine,kaip jam patogiau. As tai leidziu, bus islavintos abi rankytes, nieko blogo nematau, cia nesovietmetis,kad visi viska daro su desne:)
Atsakyti
QUOTE(nika29 @ 2013 05 26, 13:35)
Labas mamukai  smile.gif  Su tokiu klausimu pas jus, tiksliau idomi jusu nuomone. Tik kaip cia suformuluoti ta klausima...  g.gif
Jei vaikas labiau linkes daryti viska kaire ranka ar leistumet buti kairiarankiu?Ar vistiek "treniruotumet" desine ranka?

Pvz. Dom. daugiausia daro viska kaire ranka ir gan neblogai jam sekasi. Vyras mano vis jam liepia su kita (desine) valgyt, zaist ir panasiai. As kazkaip  nieko pries kad su ta kaire daro.Na jei bus kairiarankis nieko cia baisaus gal....  smile.gif

Labas,

Danas kairiarankis. Neliepiam imti i kita ranka ir darzely jam neliepia. Cia jau sena metodika, kad liep imt i kita. Cia ta pats kas desiniarankiui viska liept su kaire daryt
Atsakyti
Tai taip,sena metodika.... man tai didelio skirtumo nera, svarbu jam patogu. Bet MB yra skirtumas.

O vat idomu nuo ko priklauso tas vaiko pasirinkimas kuria ranka daryti viska?
Atsakyti
4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
cia balionai sunaus prasymu, liepe daug padaryt lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(nika29 @ 2013 05 26, 21:08)
Tai taip,sena metodika.... man tai didelio skirtumo nera, svarbu jam patogu. Bet MB  yra skirtumas.

O vat idomu nuo ko priklauso tas vaiko pasirinkimas kuria ranka daryti viska?

Tai nuo vaiko nepriklauso, paprasciausiai dominuojantis yra kairysis smegenu pusrutulis. Labai nepergyvenkit, dar gali keistis. Danas viska moka su abiem rankom vienodai, bet dazniau su kaire viska daro. Jei moka su abiem vienodai, tai yra sansu, kad dar isaugs. Bet drausti negerai.
Mano draugei draude rasyt su kaire, tai raso su desine, bet laaaaabai negraziai, o visa kita vistiek su kaire daro. Jei butu leide ir rasyt su kaire, gal butu rastas grazus...
O siaip, kairiarankiai ypatingi, daug ismintingu ir zymiu zmoniu buvo kairiarankiai.
O kodel tavo vyrui nepatinka? g.gif

Neblogas straipsniukas
http://www.balsas.lt...o-kairiarankiai

ir sitas
http://www.pasmama.l...104?category=21
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurg1ta: 26 gegužės 2013 - 20:23
Sveikuciai smile.gif
Atsakyti
Laba ryta, geros dieneles Jums!
Atsakyti
sveikuciai vasarotojai smile.gif
kaip gyvenate? ax.gif


niune kaip sekas dirbti?kaip vaikuciai?
Atsakyti
Labukas. Kaip gyvenat visi? Dziaugiates vis labiau vasarejanciais orais smile.gif mes tai kiek lieka laiko ir buna nori, stengiames dziaugtis smile.gif
Buvom sekmad. Druskininku vandens parke-nu nerealiai.. Vaikams zona baisiai isdidinta, kai pries metus buvom tai ne puses tiek nebuvo.. Nu zodziu vauku rojus biggrin.gif
Kaip jus pramogaujat, kas kur atostogu vaziuosit? Mes dar neapsisprendziam.. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurg1ta @ 2013 05 26, 21:15)


Neblogas straipsniukas



dekui mirksiukas.gif

Sianakt visa nakti D. veme verysad.gif Nezinau kas cia....ir nuo ko.nieko neiprasto nevalge.
Atsakyti