Įkraunama...
Įkraunama...

2011 m. I pusmečio Kauno mažyliai

Emieju - su gimimo dienele 4u.gif Linkiu visa ko geriausio ,troskimu issipildymo meto 4u.gif 4u.gif


Aga - nemokamai jauciu visos nores manikiuro:-)

Musu mazoji braske susirgo :-(,kelias dienas jau tokia irzli buvo ,"hitleriukas"vis bego ir vakar jau sako mamyte man salta ,pamatuoju o tempa 38,5.Ibumetinas nepadejo ,sukylo iki 38,7 - zvakute pagalebjo .Nakti vis kosejo ir gerti prase .... Bus baseine prisimaudzius panele doh.gif doh.gif
Atsakyti
EmIeJu, su tavo dienele..būk laiminga!!!
Atsakyti
sveikos


mergaites bigsmile.gif labai dekui su grazius palinkejimus rolleyes.gif
esu kazkokioj kryzkelej ir nezinau kuriuos keliu pasukti,nepatikesit yra tokiu pranasingu palinkejimu kad turbut jau zinau kuriuo keliu pasuksiu... thumbup.gif



erikute siunciu balioneli tavo pupai 4u.gif sveikit


saulute as noriu ir bet kada galiu smile.gif thumbup.gif aisku ir jei dar ir ilgalaiki uzmestu su primokejimu thumbup.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo EmIeJu: 23 gegužės 2013 - 13:22
QUOTE(EmIeJu @ 2013 05 23, 14:21)
sveikos
mergaites  bigsmile.gif labai dekui su grazius palinkejimus  rolleyes.gif
esu kazkokioj kryzkelej ir nezinau kuriuos keliu pasukti,nepatikesit yra tokiu pranasingu palinkejimu kad turbut jau zinau kuriuo keliu pasuksiu...  thumbup.gif



Apie ka tu cia?

Su gimtadieniu EmIeJu !!!!! Daug daug geru emociju ir geros nuotaikos ne tik siandien,bet ir visus metus.... smile.gif
Atsakyti
Emieju nuosirdus sveikinimai!

Manikiuro norim! tik kazin ar iseitu suderinti.

Mes kol kas dar nesurandam kaip susidelioti diena, truksta ir miego ir siaip SAulute isdykus..

Jurgita tau medalio reikia, kad tu viena su dviem vaikais! 4u.gif
Atsakyti
Kristinut,su gimimo dienele tave!!!!
Atsakyti
Saulytei, atsiliepk ploja.gif suerzinai su manikiūru ir nepasakius smulkmenų dingai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Milinga @ 2013 05 23, 20:32)
Saulytei, atsiliepk  ploja.gif suerzinai su manikiūru ir nepasakius smulkmenų dingai  g.gif


nedingau, dirbu ner kada skaityt biggrin.gif
kuom gydyt nepraeinanti kosuli? sad.gif niekaip neissigydau sad.gif

drauge baigineja kursus, dirba dar su meistres prieziura. del to nemokamai.veiksmas silainiuose, po darbo. kas norit parasykit az,atsiusiu tel nr wink.gif

Emieju, sveikinu su gimtadieniu![COLOR=yellow]
Atsakyti
Labas, Emieju su gimtadieniu, buk laiminga, mylek, buk mylima. 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
labas rytas

geriu kava ir leksiu toliau i lova ,isveze mazius i darza tai likom dviese namie thumbup.gif

dekui dar karteli uz sveikinimus smile.gif


QUOTE(nika29 @ 2013 05 23, 16:16)
Apie ka tu cia?


darbo nera,galvoju gal eiti mokintis o gal eiti dirbti bet kuo kad ir pardaveja nzn ... unsure.gif

QUOTE(kristinka_2010 @ 2013 05 23, 18:26)
Mes kol kas dar nesurandam kaip susidelioti diena, truksta ir miego ir siaip SAulute isdykus..


susideliosit dienle 4u.gif viskas bus gerai pradzioj visiems sunkiau buna mirksiukas.gif
gal vyras gryzo pas tave?gal sunelio gimimas atitemde prota?


o as va vakar sventem su justo grupes teveliais ir vaikais seimos diena thumbup.gif susinesem vaisiu,pazaidem padainavom pabendravom wub.gif
bet nakti prasidejo linksmybes doh.gif
pabundu nuo baisaus riksmo ir zodziu kraujas bega... blink.gif vos islipau is lovos,nulekiu i virtuve ciumpu mesos gabala ir ziurau kas do situacija,emilio antakis prakirstas blink.gif uzdedam tampona ,mesa ir lekiu vos akis praplesdama i klinikas doh.gif vnz mano vaikas miegodamas speju klupejo prie lovos ir davesi i stala ir taip prasikirto antaki kad oijojoj doh.gif visko mate klinikos sako : nu tokiu atsitikimu tai vienetai reti kad tiek daug ir taip ir tokiu budu nusizaloja,miegodamas vaikas doh.gif

siandien as zombis gryzom 5.30 blink.gif
Papildyta:
QUOTE(saulytei @ 2013 05 23, 22:25)
kuom gydyt nepraeinanti kosuli? sad.gif niekaip neissigydau sad.gif 

pasuk man i tlfpapasakosi apie ta savo kosuli wink.gif

drauge baigineja kursus, dirba dar su meistres prieziura. del to nemokamai.veiksmas silainiuose, po darbo. kas norit parasykit az,atsiusiu tel nr wink.gif


as noriu as ir man cia vietoj  thumbup.gif

Atsakyti
QUOTE(kristinka_2010 @ 2013 05 23, 18:26)
Emieju nuosirdus sveikinimai!

Manikiuro norim! tik kazin ar iseitu suderinti.

Mes kol kas dar nesurandam kaip susidelioti diena, truksta ir miego ir siaip SAulute isdykus..

Jurgita tau medalio reikia, kad tu viena su dviem vaikais!  4u.gif

sVEIKA,

Greit susidelios viskas savaime. Kai ipranti, tai atrodo, kad taip ir turi buti ir visai nesunku. Sunkiau tik kai serga vaikai, arba kai abiem nuotaika bloga smile.gif

Laikykis, kantrybes ir viskas bus ok thumbup.gif

Na, o mano vyras birzelio 1 atostogu grysta, tai laukiu nesulaukiu, dienos sustojo wub.gif
Atsakyti
Liabu ,
Kristinka - pradzioje visoms sunku buna ,visus apsokineti ,maista pagaminti ir dar paciai bu t graziai biggrin.gif Viskam savas laikas,susidelios viskas i savo vieta -susideliosi viska kaip tau patogu ,Va maniskiai net kartu eina pietu miegoti smile.gif Jauciu cia pas dauguima taip .
Atsakyti