Įkraunama...
Įkraunama...

2011 m. I pusmečio Kauno mažyliai

Labas rytas

Oras nuostabus einu i kiemuką kuistis thumbup.gif mažu kas į svečius ? g.gif mirksiukas.gif
Tlf turėsiu pašonėj taigi prašom wink.gif



Amelyte sveikinam su praejusiu gimtadieniuku wub.gif happybday.gif birthday.gif

user posted image

Ir visas skyrelio mamytes su Mamytės dienele wub.gif


Atsakyti
Šį pranešimą redagavo EmIeJu: 06 gegužės 2013 - 09:01
Sveikos,

Danas vel serga doh.gif verysad.gif Tik 2 dienas i darzeli paejo unsure.gif Ka ten su jais daro... nesuprantu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurg1ta @ 2013 05 06, 12:10)
Sveikos,

Danas vel serga  doh.gif  verysad.gif  Tik 2 dienas i darzeli paejo  unsure.gif  Ka ten su jais daro... nesuprantu  g.gif

kas danukui? 4u.gif
kodel sakai "ka su jais daro?" g.gif
Atsakyti
QUOTE(EmIeJu @ 2013 05 06, 14:13)
kas danukui?  4u.gif
kodel sakai "ka su jais daro?"  g.gif

Vakare tik pas daktare, tai rimciau suzinosiu kas.
Nu zodziu, isgydziau per du men vaika nuo visu ligu, i darzeli tik dvi dienas paejo ir vel serga doh.gif Kodel namie neserga, juk irgi ir i lauka eina ir duksta.
Dabar sloga zalia net ir tem laikosi 37 visa diena, nakti 37,7 buvo, bet pati per pusvalandi nukrito kai misinuko buteli isgere.
Atsakyti
Aciu uz sveikinimus! smile.gif

Danukui sveikatytes!
Atsakyti
Sveikos,
PAveluoti sveikinimai Amelijai 4u.gif

Jurgita - sveikatytes Danukui 4u.gif .Musu Emilis taip pat ligoniukas ,kai tik pradejo eiti i darziuka ,antibus ziema kas menesi gerem.Dabar ir vis pakosti ir su sloga vaikstineja .Cia jau nuo pacio vaikao priklauso ,vieni daugiau kiti maziau serga .Kitais metais bus lengviau sako ,bet ir pati nzn ko tiketis smile.gif
Atsakyti
labas rytas


nu gal kiek praves ba neimanoma buvo miegoti namie 25 laipsniai doh.gif

ka veikineja mamukai? 4u.gif

as biski dirbu namuciuos biski tinginiauju blush2.gif

erikute o tavo emilis nealergiskas kartais?gal sakei bet pamirsau 4u.gif
justelis nosis teka upeliu, gargalas gerklej, krutine cypia unsure.gif nu reik prakesti ta visa zydejima.vaistu gauna 4 rusiu ir niekaip nekontroliuojam normaliai alergijos unsure.gif

nika kaip darbuki sekasi? rolleyes.gif
mano kaiminka ir salia namu isidarbino tai patenkinta kad viskas salia thumbup.gif



Atsakyti
Labas ,

AS ir labai laukiu lietaus ,nes tos dulkes tiesiog erzina mano nosi ir akis :-)
Emieju - musu Emilis labai daug kam alergiskas - kai dare tyrimuka ,tai lija isejo is kirpykll5min uzteko pasedeti ,ranka visa raudona pasidare ...
Ar Jusu mazieji duoda rankutes kai einate pasivaiksicoti ar kai reikia pereiti gatve?
Atsakyti
QUOTE(Erikuteee5 @ 2013 05 10, 13:27)
  Ar Jusu mazieji duoda rankutes kai einate pasivaiksicoti ar kai reikia pereiti gatve?

lotuliukas.gif biggrin.gif kartais jau prie gatves mama is rankos nepaleidzia o seip tai lekia kiek gal,viena syki ieva isbego is darzo ir pasislepe nuo manes,o as apsimeciau sedau i masina ir vaziuoju.o lekia is paskos zliumdama... pasakiau dar syki slepsis tai ir paliksiu darzeli kad vilkas su meska pasiimtu ateje.dabar nereik lakstyti nuo mamos.o justas durniukas - oziukas tai man tenka ji gaudyt po visa teritorija darzelio doh.gif


zinok man ir tos dulkes nepatinka,laukiu lietaus ax.gif
Atsakyti
Labas

Nuo tu dulkiu man nosis pastoviai uzsikimsus, jau koks menuo pastoviai purskiuosi vaistus nuo slogos,nes neprakvepuoju.... matyt ir alergija kazkokia...
Darbas ziauriai nepatinka.... ieskausi intensyviai kito. iseisiu kai rasiu ka nors mielesnio....


EmIeJu kaip tau darbo paieskos, ieskaisi tik pagal specialybe, ar ir kitu darbu?

Kristinka kaip tu laikaisi? dar 2 in 1? smile.gif
Atsakyti
Labos, nika, kur darbuojies? wink.gif

Ziuriu alergija sio amziaus liga, man jau akys puliuoja, pradejau gert claritine, tas vienintelis dar kazkiek padeda, ir laukiu "piko" birzeli, oi... sad.gif

O vaikuciams ka skiria nuo ziedadulkiu alergijos? g.gif

emieju, kaip tau paieskos darbu? 4u.gif

Mano Domukas ana sav.veme ir viduriavo, aciu D apsiejom be ligoniniu, nes susitarem, kad daug gersim, ka vaikas ir dare thumbup.gif Tai ana sav.po pusdieni i darba, su MB pabudavo, tai kai reikejo sia sav.iseit i darzeli, neisiu ir viskas, busiu su teciu doh.gif mat kai jau geriau jautesi, tai tetis ir i parka nusivede, ir i kirpykla, ir siaip pasiveziojo, nu tai kur tau smile.gif

Pagaliau zalia, nulyta, gaivu, pats graziausias laikas ax.gif belieka tiketis, kad maziai musu maziau sirgs wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LuckyOne: 11 gegužės 2013 - 09:32
QUOTE(nika29 @ 2013 05 10, 20:09)

Kristinka kaip tu laikaisi? dar 2 in 1?  smile.gif


Vis dar smile.gif paruosiamuosius saremius jauciu vakarais jau kokios 4-5 dienos, bet vis dar nieko, jau susitaikiau, kad teks laukti iki galo ar net ilgiau..

Mano Saulute is lauko neiseina, nupirkom batuta - laimes pilnos kelnes..

Atsakyti