Įkraunama...
Įkraunama...

2011 m. I pusmečio Kauno mažyliai

Sveikos,

gal kuri žinot kokią gerą ir nebrangią pirtelę su kubilu ir nakvyne, kad tilptų 16 žmonių...aplink Kauną..
Atsakyti
labuka 4u.gif

kokie vyrukai visi auksti wub.gif mes tai dar neturim pazymos,eisim treciadieni...
mano damute irgi pradejo sita bajeri"nenoriu," "nereikia"..............laukiu ir as kada ji iseis i darziuka jau,nes kai ateina pietus ir reikia migdyti, tai sakes buna.... ir brolis kencia tada ir t.t.
linkejimai visoms gathering.gif
Atsakyti
O mano vyrukas pradejo keiktis... blush2.gif
Atsakyti
Labukas.
Nu va kaip smagiai musu temute atsigauna thumbup.gif
Kas liecia visus "nenoriu", tai mes nedaug snekam, bet tiek iseina pasakyti... Kazkaip kovoju.. Nekreipiu demesio-praeina. Jei rimtai uzsispiria, stovi kampe, eina I savo kambari, blogiausiu atveju gauna ir I dupce smile.gif
Atsakyti
Sveikos,
o mums nereikia pažymos, nunešėm birželį. Bet va su dičke reiks eiti antrąkart doh.gif Kai rašėm prašymą į mokyklą, reikalavo pažymos (tas buvo kovo mėn.) o dabar gi reikia stomatologo įrašo doh.gif teks vėl pėdinti.
Atsakyti
QUOTE(Milinga @ 2013 08 28, 15:41)
Sveikos,
o mums nereikia pažymos, nunešėm birželį. Bet va su dičke reiks eiti antrąkart  doh.gif Kai rašėm prašymą į mokyklą, reikalavo pažymos (tas buvo kovo mėn.) o dabar gi reikia stomatologo įrašo  doh.gif teks vėl pėdinti.


Turim gi pirmoke mes siemet bigsmile.gif kaip nusiteikus? Nori? Del pazymos tai nesamone..tarsi neturetum ka veikt.. doh.gif
Tas pats su tuo kirmelyciu tyrimu.. Galioja jis ten kelias dienas, o kai priuma I darza tai iki kitu metu, gali but apsikirmeliaves kiek nori, nieks nebetikrina.. Tai kokia prasme to tyrimo g.gif cia tik siaip pabumbejau biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutes ,
Su Rugseju mamytes ir vaikucius :-),kad vejas ir lietus nesujauktu nuotaikos .Vasara mums prabego kaip viena sekunde :-(
Graziu ,linksmu akirmirku maziesiems darzelyje :-)
Siandien keliaujam su Elija pas gydytoja pazymos ir ryt jau i lopsiuka.Patiko jai labai grupeje ,tik neaisku ar tas noras liks kai prades ji lankyt :-)
Atsakyti
sveikuciai forumieciai


QUOTE(nika29 @ 2013 08 18, 12:51)
Kaip darbe sekasi? Jau viskas gerai?smile.gif

cia kita klausima galeciau sau uzduoti.kad galbut ne darbui kazkas blogai (kaip koleges sako cia katorga,ir urmo baze) yra o su manim kazkas negerai kad as nesiadaptuoju,o vis kazko ieskau, kazko nerimstu, kaip toj pasakoj laukiu princo ant balto zirgo... unsure.gif
jau 3men praejo bet man sunku adaptuotis sad.gif


kristinka papasakok ka statai kaip sekasi?jau galutinai su vyru dejai taska? rolleyes.gif


kadangi mes vel lopselio grupej.tai justelis lyderis,pagalbininkas aukletojos, paradui vadovauja,tuoj draugams issaiskina kad nebliautu doh.gif o koncertai pas mus grupej tai ir justelis susigraudina
ugio ir svorio nebepamenu,parase nunesiau ir pamirsau uzsirasyt blush2.gif

Atsakyti
gal yra kas naudoja huges pampersus 4dydzio?
Turim atlikusiu rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo EmIeJu: 06 rugsėjo 2013 - 10:33
Sveikutes,

Mes irgi prisiduodam 12,5 kg 93 cm..gyvenam taip kazinau..as jauciuosi Tauro ikaite, atrodo visas pasaulis turi buti pagal ji..baisu..pas mus irgi vyksta statybos, darbo keitimas..ir daug visokiu nestabilumo..kurie prideda papildomo streso..Emieju...o tu kuriose vaistinese esi dirbus..Euro..camelia..?dar kur bandei..?
Atsakyti
Labas visiems. Koks nuostabus rudenelio savairgalis wub.gif o mano dukriukas apsirgo... Angina.. Pirmas kartas, po vejaraupiu, kad taip ilgai namie busim.. Ieskausi dabar visur kur imanoma auklytes, negaliu/nenoriu imt biuliotenio.. Tempos jau nera, viskas norma, tik kad turim gert antibus ir sedet namie.. Tai man sedet namie..nesinori.. Tai ieskau.. Ot bus kancia panai mano.. broli bandau visaip saugot.. Nezinau kaip pavyks.. Nu kaip nors isgyvensim blush2.gif

Emieju, nu ko tu dabar ieskai, stresuoji... Padirbk ramiai bent pusmeti, pritapsi, iprasi, o jei jau ne, tada kito ieskokis, o ne po keliy darbo savaiciu.. Ir paciai sunku, pastoviai itampoj ir darbdaviai rimtai neziures, kai darbus keitu daznai.. Nu cia man taip atrodo, nesupyk 4u.gif

Tauriukas koks aukstas, lengvas smile.gif o del charakterii, nu tai praeis dar manau.. Uzeis kitoki norai,nenorai...wink.gif

Kaip darzelinukams pirma savaite prabego? smile.gif
Atsakyti
Labas mergaites, mes visi atostogaujam biggrin.gif ilsimes, pramogaujam, tinginiaujam.
Maziukas mano lopselyje pasiliko smile.gif 95cm ugio ir 14kg ir su daug daug oziuku biggrin.gif viska kalba, dainuoja, skundzia broli biggrin.gif
geros savaiteles 4u.gif
Atsakyti