Įkraunama...
Įkraunama...

2011 m. I pusmečio Kauno mažyliai

Sveikos, kaip laikotes?tyluma cia:-). pajungs gal siandien neta,tai reiks paziuret gmail,bet neprimenat man slapt.Judam krutam po biskuti,daiktai jau rado savo vietar,o vaikams cia rojus,tik Elija kartais sako vaziuojam namo(i buta),mat paskutiniu metu labag pamego vezima.paguli jame padedi ir toliau laksto.o jau dainininke pasidare.savaus zodziais kad dainuoja arba kelias i viena vieta sudelioja. Geros dienos
Atsakyti
Labas vakaras.
kaip mamukai begyvenat? dirbat, atostogaujat, niekas ne nebendrauja.. unsure.gif kaip augat, pasipasakokit smile.gif
mes visai neblogai, zygiuojam i kita darzeli, rugpjuti dar i kita eisim, o rugseji jau grisim "namo" biggrin.gif naujasdarzelis patinka, tai man ramu, nes siek tiek pergyvenau kaip jiems seksis blush2.gif

LUCKY su praejusiu gimtadieniu thumbup.gif ar sventei? Kaip Domukas gyvena?
Atsakyti
Labas labas smile.gif
Tyluma cia, visos arba dirba, arba atostogauja smile.gif

Mes laikomes gerai. Dom.atostogos, neis i darzeli iki rugsejo. Tai man biski sunku buna po naktiniu. Na bet mama padeda,paziuri kol as miegu.
Darbe sekasi gerai, viskas patinka, pramokau jau.Zodziu esu patenkinta.

EmIeJu kaip tau naujam darbe sekasi?

Kaip Kristinka broliukas auga jusu smile.gif
Atsakyti
sveiki

mazieji kaime atostogauja


o as lavonelis,darbe didziulis stresas ir itampa, atrodo kazkoks juodas dryzis.sunku isivaziuot man i darba va ta 4 metu pertrauka man ateme labai daug sad.gif nors jau menesis kaip dirbu,visko daug nauja daznai pasijauciu lyg pirma syki girdeciau ar matyciau,o tai ir kelia itampa.
sukudus visai emieju ba nieko beveik nevalgo,skrandis lyg uzrakintas.tikiuos sis periodas praeis kuo greiciau ir prisiminsiu kaip bloga sapna.


dziaugiuos del taves nika,kad tau viskas gerai mirksiukas.gif saunuole smile.gif

giedre dziugu ir del taves kad taip sukies thumbup.gif saunuole
Atsakyti
Sveikos,
Mes irgi atostogaujam visa liepa. Tai kaime, tai namie bunam. Kita da savaite i Palanga leksim.
EmIeJu, tu juk vaistininke, issirasyk sau kokiu nervus stiprinanciu...susirgsi ne juokais taip stresuodam.
Linkejimai visoms!
Atsakyti
Labas, seniai matyti ir girdeti. EmIeJau gylai ikvepk iskvepk viskas bus gerai. uzsuksiu akda su spurgom po darbo lotuliukas.gif reikai tave papanet, akd nesuluztum smile.gif vaikinai prasigro vejaraupiais, tia ir musm sunkus metas buvo, darbai ir vaiku ligos doh.gif na bet prasisukom doh.gif as kazko irgi pasilpusi, tai pienlige kankino, o siryt ant lupos isgydo spuogiukas, turbut pusleline verysad.gif reikai akzkaip pastiprnti imuniteta doh.gif

Mantukas, labai meilus, vis daugiau kalba ir sakiniais, mandras ir izgykes.zelyje jam patinka, vyras be pampersu (nakti tik dedam). Butu smagu kada susitikt kavos puodeliui. Mno vyrai nuo 22d atostogausm tai as busiu viena, galit mane palinksminti biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos,

EmIeJu, tu gi stipri esi, tris vaikučius augini, neimk taip visko į galvą tam darbe. Kai paprasčiau į viską žiūrėsi tai ir greičiau visas naujoves išmoksi. Save mylėt reikia mirksiukas.gif

Na o mes laikomės neblogai. Jei ne mano perpus nuslinkę plaukai tqi gal net ir dar geriau būtų. smile.gif
Danukas jau savaitę į darželį be pamperso eina thumbup.gif Kažkaip kol ten su pampersu buvo tai namie įvykdavo viena kita avarija, o nuo tos dienos kai į darželį be jo vedu tai nei daržely nei namie nei vienos avarijos nebuvo thumbup.gif
Šianakt iššsiprašė pas mane, kad ir naktį pamperso nedėčiau. Patiesiau neperšlampamą žakpodę ir leidau...žiūrėsim kas bus g.gif
O Evutė tai biški nervina su savo nevalgymu. Tris savaites prie daržovių pratinau, jai viskas neskanu... nevalgo. Tai dabar grūdines bandau duot. Valgo geriau, bet pusę rekomenduojamos normos vos suvalgo verysad.gif Tai vargstu biški...

Tai tiek mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos,
Emieju - nepasiduok 4u.gif
Jurgita - saunuolis koks Danukas thumbup.gif .O del Evutes nesijaudink ,svorio juk priaugat ,zino turbut mergaite savo normas smile.gif
Gal kuri galit primint gmail slapt?

Mes po truputuka - su vaikais namuciuose (Emiliui atostogos),laukiu kada bus sarasai darziuke - Elija priims ar ne .Tai dabar nei paleista nei pakarta - ziurinejiuosi darbu ,bet kad visi nori is kart ir pradeti ,nenori laukti ir tai suprantama.
Elija jau be pampio(nakciai tai dar dedu ,nes vis kelinejais ir geria "kibirais"),bet kai kur vaziuojam tai uzdedu.O taip tikra raganaite ,na kur nebus kai brolis vyresnis ir visko primokina,reikia moteriskutei ir uz save pastoveti smile.gif Pykstames - neduoda niekaip plauku issukuoti ,tai vaiksto siausalas ,na broliui karts nuo karto pavyksta pasukuot ,o taip nei sukuot ,nei ka isegt ,nieko ,net kepures nesideda.Uzdedi ,isleidi i kiema ,tai ziurek jau be kepses ,randi kur patvori numesta ir dar smelio pridejusi doh.gif

Niu ir prakiuro dangus ,ir kaip visada savaitgali verysad.gif
Atsakyti
Labukas

Emieju nebevartok to posakio "kazkoks juodas dryzius" kazkaip daznai ji naudoji..man atrodo uzsiprogramuoji save taip..atgausi kvalifikacija..nera ko norėti 4 metai..stiprybės 4u.gif

Mes va pradėjom atostogauti, Tauras jau visas vyrukas, ir sneka neblogai...darzelis liepa atostogauja, tai ir mes liepa pasiderinam, zodžiu viskas normaliai..

Aš irgidarbo kruvi pasididinau,per du darbus variau..bet ilgai taip nepavesiu..tai jauciu po atostogu mesiu ta papildoma..
Atsakyti
Sveikos mes augam stiprejam labai norim bendrauti ir su vaikais draugauti..

Adomas jau didelis vyras, saule biski irzli pasidarius, o as paskendusi darbu rutinoj..
Atsakyti
LABAS MAMUKAI. Kaip begyvuojat, tylu, ramu čia. ax.gif visi vasarėle džiaugiatės, kas dirba smile.gif Man šiandien mamadienis, bet toks netikras, nes aš ne su vaikais.. blush2.gif vaiaki darželyje, o mama eis pramogauti, nu nepramogauti, o šiek tiek ir sau dėmesio skirs.. nes tik darbas, vaikai, vyras, namai.. nu savaitgaliais pasilepinam, bet paprastom dienom.. nusikalu.. tai šiandien mamadienį pasiėmiau, vaikučius vėliau į darželį nuvedžiau, anksčiau pasiimsiu, bet ir sau noriu laiko skirti.. kirpykla, nagai, ragai... biggrin.gif
šiaip gyvenam neblogai, rugpjūtį savaitėlę vaikučiai atostogaus pas diedukus, o tėveliai dirbs biggrin.gif
pagaliau linutis persilaužė dėl sysių, net naktį prasibunda ir prašosi bigsmile.gif nors dieną nesiprašo, tieisog aš jam primenu, o jis nueina smile.gif kalbam jau pagaliau daugiau.

Niu ką, begu naudot mamadienį biggrin.gif būkit sveiki svarbiausia visi 4u.gif
Atsakyti
labas, labas , saunuole Giedrute, reikia ir saves nepamirsti. Vyrai mano atostogauja, as viena namuose, kai ptam filme vienas namuose smile.gif tai bandau darbus nudirbti, mariuoju ziemai, namus tavrkaus. Rugpjuti planuojam prie juros ilgam savaitgaliui, tai imsiu ir as mamadieni smile.gif
Mantukas jau nemazai kalba, sakiniais, dainuoja. esam be pampiu ( nakti dar dedu, nes nepabunda).
gal kita savaite kas noretu po darbu kavos puodeliui susibegt?
Atsakyti