Įkraunama...
Įkraunama...

2011 m. I pusmečio Kauno mažyliai

Su pirmaja vasaros dienle mamukai ir vaikiukai smile.gif 4u.gif Sveikatytes visiems smile.gif

Egalyte - geros komandiruotes .Caca - kad permainos tik i gera butu .Nika - sveikatytes ka gydytoja sake ?


Prisiduodam ir mes, sveiki ir gyvi - neskaitant vaiku slogu ir mano sienliges smile.gif Reikalu milijonai pas mus - vazinejimas istisas ir nauju namuciu tvarkymas,o kai vaikai salia malasi ne kazka ir nuveikiu,speju vos suktis paskui pasizuriu - nieko gero nenuveikiau biggrin.gif ....LAngus valau - girdziu vaikai jau pesasi,nueinu sutaikau ,ziurek jau reikia eiti slanga vandens perkelti i kita vieta ir vel einu langu valyt ir taip kaip vovere nuo vieno daikto prie kito .....Kita savaite atveza virtuve buitines technikos ieskomes - gal ka patarsite ?is kur pikrote? kokias?
Elija su puoduku nedraugauja bet cia jau panelei nuotaikos reikalas - nori padaro nenori nedaro ir net neseda ant puoduko ....,tikejomes kad lengviau bus ,nes tiute atemiau ir tiek ziniu paverke kelis kartus ir viskas .O ana diena rado nenukirpta - kramte kramte ,laiminga buvo labai kai atemiau reke baisiausiai sakydama - mamyte atiduok didele tiute :-D
O dar viena naujiena ,kad tecio parnestas katinas - patele ir va jau turim savaites laiko 5kaciukus ,kuriuos Elija pelytem vadina .....Kur juos reiks deti ......PAs mus visas zoo gaunasi - juros kliaulyte ,6katinai,suo ir dar Elija dovanu gavo dekoratyvini triusiuka doh.gif
Gmail neveikia ir man.
Atsakyti
Kas zino kas su musu pastuku atsitiko??? EmIeju gal tu? smile.gif

Dom.kaip ir tvarkoj jau. dar pirmad neisim i darziuka,bet manau kad jau viskas praejo.
Ne virusas cia. Skrandukas sustreikaves buvo. Tai va

Kristinka dekui uz receptuka,reiks kada issikepti. gal galima ten dar kokiu sokolado gabaliuku imesti,paskaninimui?smile.gif Kiek laiko ir kokioj temp.reik kepti neparasei.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nika29: 01 birželio 2013 - 15:58
QUOTE(nika29 @ 2013 06 01, 15:55)
Kristinka dekui uz receptuka,reiks kada issikepti. gal galima ten dar kokiu sokolado gabaliuku imesti,paskaninimui?smile.gif Kiek laiko ir kokioj temp.reik kepti neparasei.


Man keksiukai naujiena, tad del ekperimentu su sokoladais nezinau, sitie isejo puikiai..

kepiau 180 kol man pasirode iskepe, itariu apie 30 min smile.gif

bet labai skanus!
Atsakyti
sveikos


su gmail ir man neatidaro g.gif praso patvirtinti paskyra, bandysiu sutvarkyti sita reikaliuka smile.gif

nika sius pas pulmonologa ir darys alerginius tyrimus is kraujo arba ant rankos,bet uzjauciu jei reiks kankinti vaika sad.gif as tada net liepiau imti is galvytes kraujo ba venu nerado ir is tos isterijos net kraujas nebego 4u.gif
o del vemimo ir viduriavimo - virusai siaucia 4u.gif


caca kad permainos tik i gera 4u.gif

eglayte geros komandiruotes 4u.gif

erikute kaip faina isikurimo nuotaikom gyveni bigsmile.gif

kristinka kaip tau su mazasiais sekas? naktim leidzia pamiegoti?


mes jau kokias 2 sav viena ryta nedejau pampio ir ka puikiai beveik be avariju gyvenam tik nakciai dedu ba pienuka geriam, o soske ir atemem ir baba rolleyes.gif
aisku nuraminti sunku bet kam lengva siais laikais ?! biggrin.gif

Atsakyti
merginos gmail'e patvirtinau tapatybe jie ten turi perziureti ir patvirtinti,po keliu dienu turetu vel viskas veikti smile.gif


Atsakyti
Labas vakarėlis.
užsukau pasveikinti mūsų nuostabių vaikučių, praėjusios, vaikų dienos proga 4u.gif būkit visi linksmi ir sveikučiai thumbup.gif
mes buvom Harmonizavimo parke, bandėm švęsti ten, bet kažkaip nelabai mums pavyko, tad ilgai neužtrukom, nelabai patiko schmoll.gif radom ką smagiau nuveikti paskui biggrin.gif

Ir dar norėjau pasveikinti GAUDRI su praėjusiu gimtadieniu. Būk laiminga, graži ir kad visis norai tavo išsipildytų bigsmile.gif clap.gif 000552.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Giedre.K.: 02 birželio 2013 - 20:39
QUOTE(EmIeJu @ 2013 06 02, 15:57)

kristinka kaip tau su mazasiais sekas? naktim leidzia pamiegoti?



Is tikro baigiu pasiduoti su maitinimu Adomo, pieno gal mazoka arba uztenka, bet tie pilvo reikalai, negaliu ziureti kaip kankinasi vaikas..

Kiek atsimenu is skaitymu su Saulute, kad naudojant misinuka vaikams nepucia tu pilvu ir ji lengviau virskina.. g.gif
Atsakyti
Gaudri - su praejusiu gimtadieniu ,visa ko geriausio 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Labas, dickis ie darzo parsinese vejaaupius doh.gif laukiu kada maziui irgi pasirodys spuogiukai g.gif Maziui sekasi darzelyje puikiai, nuo pirmadienio startavom i arzeli be sauskelniu, kolkas sekasi visai neblogai( po viena avarija per diena biggrin.gif )
As paskendusi darbuose, tai retai eb uzsuku smile.gif
geros dienos mergaites 4u.gif

QUOTE(kristinka_2010 @ 2013 06 02, 20:53)
Is tikro baigiu pasiduoti su maitinimu Adomo, pieno gal mazoka arba uztenka, bet tie pilvo reikalai, negaliu ziureti kaip kankinasi vaikas..

Kiek atsimenu is skaitymu su Saulute, kad naudojant misinuka vaikams nepucia tu pilvu ir ji lengviau virskina..  g.gif

nepasiduok, tu stipri. vaikui dideesne nauda yra is tavo pienuko, o del putimo, manau jei pus vaikui tai pus nuo betko o jei ne tai ne. ziurek savo mityba ir viskas susitvarkys. NEPASIDUOk 4u.gif
Atsakyti
Sveikutės, aš irgi užsikausus darbuose, tai retai be prisijungiu, vis bėgi, begi...ech..

Na žodžiu kad ir atšilo Tauras vistiek su ligom bendrauja..na nežinau..kažkada vistiek užsibaigs tikiuosi, o šeip labai išdykęs..tik ir žiūri kur kokią zlastį padaryti..
Labai laukiu vasaros atostogų kurios nusimato liepą..

Labai dėkui už sveikinimus, aš pamiršau Emieju pasveikinti..linkėjimai 4u.gif

Erikute smagu kad statybos juda..aišku daug reikalų..bet ka darysi.. 4u.gif

Kur kas atostgas planuoja?

Giedrute kaip jūs laikotės? kaip Jurgita su dviem zuikiais? Saulytei retai pasirodo..
Atsakyti
sveikuciai


as isidarbinau tai apsikasus juodai,dar negana to ir justas apsirgo su ieva,justui pulinga angina doh.gif zodziu... sekas man unsure.gif
palikau vaikus su didziausiu skausmu kaime pas senelius ir pati varysiu dirbti unsure.gif



merginos paziurekit ar leidzia jums ieiti i gmail musu foto ok?man prisijungus leidzia ziureti smile.gif


ziauriai noriu atostogu kur prie juros unsure.gif ale nenusimato

gaudri su praejusiu gimsiuku 4u.gif 4u.gif 4u.gif

ir niune sveikinam su gimsiuku 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(EmIeJu @ 2013 06 10, 13:12)
sveikuciai
as isidarbinau tai apsikasus juodai,dar negana to ir justas apsirgo su ieva,justui pulinga angina  doh.gif zodziu... sekas man  unsure.gif
palikau vaikus su didziausiu skausmu kaime pas senelius ir pati varysiu dirbti  unsure.gif
merginos paziurekit ar leidzia jums ieiti i gmail musu foto ok?man prisijungus leidzia ziureti smile.gif
ziauriai noriu atostogu kur prie juros  unsure.gif ale nenusimato

gaudri su praejusiu gimsiuku  4u.gif  4u.gif  4u.gif

ir niune sveikinam su gimsiuku  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Sveikinu su darbeliu 4u.gif
Danuka irgi angina vel kamuoja doh.gif

I pasta jau leidzia thumbup.gif
Atsakyti