Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 180 tema

gal galite padeti, kaip atsaukti sportsdirect uzsakyma, ka tik padariau
buciau dekinga uz atsakymus
Atsakyti
Visur ieskau paprastos rankines, ir sian uzmaciau grupinis akcija, kokios noreciau biggrin.gif bet kadangi, kiek pastebejau, is kinieciu didzioji dalis ju prekiu, tai gal matet kur pas kiniecius tokia rankine (kur priekyje du uztrauktukai) ax.gif kaip ir neperdaugiausiai cia kainuoja, bet noris pigiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vasile @ 2013 05 03, 22:06)
gal galite padeti, kaip atsaukti sportsdirect uzsakyma, ka tik padariau
buciau dekinga uz atsakymus

parašykite šiuo adresu cancel@sportsdirect.com arba cs@sportsdirect.com ,kad norite atšaukti arba tiesiai jų tinklapyje susiraskite savo "order history" ir ten paspauskite atšaukimo mygtuką ,man atšaukė per 1 dieną,
kai atšauks ir gausite el.patvirtinimą,keliaukite į banką,kad atkabintų pinigus,o tai kabos rezervuoti iki kalėdų
mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulutė @ 2013 05 02, 19:09)
primenu, kad vel pirksiu  SMILE kelnytes, (man jos pamazintos pasirode)  dar laisvi dydziai 100
http://www.aliexpres.../608779760.html

kaina praeita karta gavosi 14-15 lt. Spalva juoda. Miestas Jonava, galiu atvest i Kauna arba siusti bet kur.



QUOTE(tabeliukas @ 2013 05 02, 20:28)
laisvi dydziai 90,100,120 ? tai cia reiskia kad jus vietoj juos turit ar cia prie uzsakymo situ dydziu reikia jungtis?  ax.gif


ne, tai reiskia kad pirksiu (nors vakar jau nupirkau) ir priimu rezervacija siems dydziams. liko tik 100 cm dydis. 4u.gif
del kokybes nelabai ka galiu papasakot, atrodo neblogai, o kaip nesiosis sunku pasakyt. g.gif
Atsakyti
QUOTE(deltadu @ 2013 05 03, 17:11)
o tai gali batsiuviai ištempt? Nežinojau. turiu vienus mažus batus... Gal pabandyt. g.gif

man irgi reikia pratempti vienus batelius. nuvariau vakar pas batsiuvi ir jis.... neprieme biggrin.gif dave patarima: pvz., jeigu kita diena noresi apsiauti bateliais, tai is vakaro uzmesk ant jus dregna skudureli ir tegul buna per nakt. o jau tada, jeigu nepades - ateik pas mane. bet sake, kad netik juk ateisiu smile.gif
Bateliai, kurios nesiau odinia. Uzklausiau apie verstos odos (zomsinius) irgi sake, kad taip pat galima.
Atsakyti
QUOTE(supermamce @ 2013 05 04, 00:44)
parašykite šiuo adresu  cancel@sportsdirect.com  arba  cs@sportsdirect.com  ,kad norite atšaukti arba tiesiai jų tinklapyje susiraskite savo "order history" ir ten paspauskite atšaukimo mygtuką ,man atšaukė per 1 dieną,
kai atšauks ir gausite el.patvirtinimą,keliaukite į banką,kad atkabintų pinigus,o tai kabos rezervuoti iki kalėdų
  mastau.gif

aciu jums, bet ten ieskojau atsaukimo mygtuko, bet neradau sad.gif kur jis yra?
Atsakyti
QUOTE(Pinavija Nuostabioji @ 2013 05 03, 17:16)
noriu iš kinijos aliexpress parsisiųsti Magic sponge. ar gali būti, kad jie visai nepripažįsta paypal? kaip iš jų pirkt? gal užmatėt kempinėlių kitur panašiom kainom?  4u.gif


QUOTE(Eglynas9 @ 2013 05 03, 17:25)
Taip, vietoje paypal jie turi savo sistemą, o šiaip kaip ten pirkti, pasiskaitykit ČIA 4u.gif
Tuo tarpu tokių kempinėlių yra ir kitose kiniškose parduotuvėse (sąrašas temos 1 psl.), aš pati pirkau kažkada iš buyincoins, kitos, pamenu, pirko iš ebay.com - čia jau reikia žiūrėt ir lygint kempinėlių dydžius, vienetų skaičių, kainas smile.gif


Dabar neatsimenu kaip mokėjau ar kortele, ar paypalu, bet kaip tik gavau praeitą mėnesį iš čia 200 vnt, nors ilgokai laukiau, gal 1,5 mėn cool.gif O buyincoins brangu labai palyginus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vasile @ 2013 05 04, 08:58)
aciu jums, bet ten ieskojau atsaukimo mygtuko, bet neradau sad.gif kur jis yra?

šiuo metu neturiu užsakytų ,jau atvežė,tai tiksliai negaliu pasakyti kur,bet pabandykit viršuje paspausti "My account" ,po to "Order History"
išmes jūsų užsakymą,tai ten turėtumėte matyti
Atsakyti
QUOTE(lolanta @ 2013 05 03, 21:12)
Laba diena sakykite pirma karta užsisakinėjau iš 5 pounds siuntinuka šiandien gavau, bet trūksta vienu batų, o pinigai rezervuoti už visas prekes bet dar nenuskaičiuoti. Ką aš turėčiau daryti? Parašyti jiems kad trūksta prekių, ar jie patys nuskaičiuos mažiau? Ar aš kur nors turiu patvirtinti, kad jau gavau siuntinį?

Rasykit laiska kad truksta , turetu grazinti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(MAMA7411 @ 2013 05 03, 14:16)
Sąrašas (tiksliau albumiukas) nusiūstas. Susitarėme, kad kai peržiūrės susisieks. Kai tik turėsiu žinių iškarto parašysiu temoje. O dabar laikom suspaustus kumščius kad viską ko norime turėtų ir geromis kainomis smile.gif
Jei dar kuri norėsit jungtis, būčiau dėkinga jeigu parašytumėte man į až kad galėčiau SABALIN'ui patikslinti
Čia albumiukas http://public.fotki....linbatukai/pvz/



QUOTE(MAMA7411 @ 2013 05 03, 15:27)
Mamukai, kol kas nei kainų, nei ką turi SABALIN nežinau. Kai tik sužinosiu, iškarto informuosiu. Preliminarios kainos vaikiškos avalynės: basutės po 60-70 Lt, kedukai po 70 Lt, suaugusiems nežinau.

Į sąrašiuką galite rašytis iki sekmadienio vakaro. Neužmirškite įrašyti visų duomenų (dydis, vnt., nicas, el.p.) ir pranešti man į až kad įsirašėte.
Kai gausiu iš SABALIN atsakymą, matysim ką jie siūlo, jeigu dar truks iki 30 porų, parinksim iki reikiamo skaičiaus.
Kadangi sulaukiau į až klausimų kaip pirksiu, kaip su mokėjimais, bandysiu atsakyti čia.
Nesu iš didmiesčio, todėl greičiausiais būdas yra persiuntimas. Geriausia ir pigiausia yra per LP express terminalą (berods 6,49 Lt, šią sumą reiktų pasidalinti visoms to miesto užsakovėms). Yra mamytė, kuri galėtų priimti ir išdalinti kauniečiams thumbup.gif Jeigu atsirastų dar ir iš Vilniaus, būtų gerai. Jeigu neatsiras, būnu kartais Vilniuje, suderintu laiku galėčiau perduoti. Kas liečia mokėjimą, pinigų norėsiu užsakiusi batukus ( kad nebūtų persigalvojimų).
Jeigu atsitiks taip, kad mano norimų batų nebus, neužsakinėsiu (manau suprasite ax.gif ), gal atsiras kuri norės tą darbą padaryti už mane.
Atrodo jau viską surašiau, belieka sulaukti žinių iš SABALIN'o. Paskelbus informaciją, jūsų pageidavimus (persigalvojimus, pakeitimus) norėsiu žinoti kuo skubiau (priklausomai per kiek laiko jiems turėsiu duot atsakymą, viena-dvi dienos). Todėl vis pasekite temą mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MAMA7411: 04 gegužės 2013 - 08:42
QUOTE(supermamce @ 2013 05 04, 09:26)
šiuo metu neturiu užsakytų ,jau atvežė,tai tiksliai negaliu pasakyti kur,bet pabandykit viršuje paspausti "My account" ,po to "Order History"
išmes jūsų užsakymą,tai ten turėtumėte matyti

tai ten zinokite yra 2 migtukai: view more details, contact us
ir viskas sad.gif jiems parasiau i tuos abu el pastus, tai ziuresiu, kada man jie atrasis.
aciu, kad atsakete smile.gif
Atsakyti
Kurios turit didžiakojų vyrukų, čiupkit, nu man kokie faini vasarai wub.gif
http://www.amazon.co...keywords=diesel
Atsakyti