Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 180 tema

QUOTE(Audry @ 2013 05 01, 22:27)
dviračiui kėdutę norim pirkt. Dar žiūrim triratukus (bet maniškiui dar tik 10 mėn, tai neapsisprendžiam ar šiais metais reikia g.gif ). Vasarą ruošiamės daug būti lauke biggrin.gif

kokia nusiziurejot? ax.gif

QUOTE(MAMA7411 @ 2013 05 02, 09:55)
Mergaitės, gal žinot kur yra ir ar išvis yra tokių priemonių pirkti kad pratampyti batą per plotį. Amžina problema, pėdos ne tik plačios bet ir skirtingos, viena per plotį gerai, kitą spaudžia vos doh.gif  Esu girdėjusi, bet nebandžiusi, su drėgna pėda įkišti į batą ir pavaikščioti g.gif Gal kuri taip darėt? Kaži bato vidus nesusigadins g.gif Nes jeigu šiuo variantu išbandžius neparsitemptų, tai nei pačiai dėvėt, nei parduot doh.gif

as tik girdejau, kad spirito/degtines pila arba nailonine kojine suslapina tuo paciu ir kisa i bata rolleyes.gif bet geriausia batsiuviui nunesti.

QUOTE(laurita99as @ 2013 05 02, 10:19)
as turiu Salamander odos  pratempimo priemone, ant buteliuko parasyta Shoe Strech.Pries uzsidednat batus papurski, ten tokios putos gaunasi, ir dediesi batus.
Kitos firmos irgi turi, tik reikia paskaityti.

man nepadejo rolleyes.gif

QUOTE(kipitun @ 2013 05 02, 12:52)
Gal kas mokėjote paskutinėmis dienomis Swedbank Visa kortele svarais? Labai domintų kokį kursą pritaikė, pasidalinkit 4u.gif

kursa visada galite cia pamatyti https://ib.swedbank....icesrates/rates
ziureti i pardavima pavedimu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Audry @ 2013 05 01, 22:27)
dviračiui kėdutę norim pirkt. Dar žiūrim triratukus (bet maniškiui dar tik 10 mėn, tai neapsisprendžiam ar šiais metais reikia g.gif ). Vasarą ruošiamės daug būti lauke biggrin.gif

mums tokio amžiaus dar buvo nelabai reikalingas

QUOTE(MAMA7411 @ 2013 05 02, 10:28)
Ačiū, o efektyviai pratempia?

Salamander turiu, nepratempia schmoll.gif

QUOTE(Eglynas9 @ 2013 05 02, 10:35)
O purkšti reikia iš vidaus ar išorės?

is vidaus

QUOTE(MAMA7411 @ 2013 05 02, 10:39)
O kur tokių priemonių yra pirkti? Ar PC yra g.gif

yra visur, ir maximoj, ir rimi,ir batu parduotuvese, tik..... ar verta g.gif
Atsakyti
sveikos



gal kas zinote del GAP rubu moterims..Ar padidinti, ar pamazinti, ar atitinka?
domina suknele ir Suknele
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Whatever?: 02 gegužės 2013 - 17:44
Gal kas planuojate siandien arba rytoj is E5P uzsakineti? Mielai prisijungciau smile.gif
Atsakyti
Sense, čia Mango https://www.facebook.com/mango.com

QUOTE(Whatever? @ 2013 05 02, 17:41)
sveikos
gal kas zinote del GAP rubu moterims..Ar padidinti, ar pamazinti, ar atitinka?
domina suknele ir Suknele


Man visi moteriški trikotažo gaminiai yra padidinti, o džinsai ir marškiniai atitinka pagal jų lentelę.
Atsakyti
primenu, kad vel pirksiu SMILE kelnytes, (man jos pamazintos pasirode) dar laisvi dydziai 90,100,120.
http://www.aliexpres.../608779760.html

kaina praeita karta gavosi 14-15 lt. Spalva juoda. Miestas Jonava, galiu atvest i Kauna arba siusti bet kur.
Atsakyti
ieskau 7metei dukrai plansetinio pc noretusi nebrangaus kad galetu zaidimus zaist ,ir seip savo reikmems naudot , as pati apie juos nieko visai nenutuokiu doh.gif kas galit patart kaip sis g.gif g.gif g.gif http://www.aliexpres.../636790267.html
Atsakyti
QUOTE(Whatever? @ 2013 05 02, 18:41)
sveikos
gal kas zinote del GAP rubu moterims..Ar padidinti, ar pamazinti, ar atitinka?
domina suknele ir Suknele

jei abejojate del dydziu, lendate i koki MD ir ieskote ten analogiskos prekes tos firmos. Daznai ten ismatavimai realios prekes yra nurodyti, tad galesite primesti ar tiks jums tas ar anas dydis rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Whatever? @ 2013 05 02, 17:41)
sveikos
gal kas zinote del GAP rubu moterims..Ar padidinti, ar pamazinti, ar atitinka?
domina suknele ir Suknele


Suknelių neturiu, bet kelnės, palaidinė ir sijonas man buvo vienu dydžiu didinti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Tahoe @ 2013 05 01, 15:22)
Jei gerai suprantu, jos mazintos?


mano supratimu SMILE kelnytes mazintos. bet gal pakomentuos ir kitos mamos, nes ne viena gi pirko 4u.gif
man tarkim noretusi kad jos laisvesnes butu, o ne butu kaip timpos apsitempe ax.gif
Atsakyti
QUOTE(bbiitute @ 2013 05 02, 09:28)
blink.gif aciu ir as suzinojau, tai cia jau kazka sunkaus gal emet  g.gif



QUOTE(dzemute @ 2013 05 02, 09:44)
16.99 man siuntima mete kai dvirati isidejus i krepseli buvau



aš pirkau 4 poras batų ir rūbai, svoris nepilnai 7kg o sumokėjau 16,99 doh.gif
Atsakyti
QUOTE(MAMA7411 @ 2013 05 02, 10:39)
Mamukai, siūlau aktyviau jungtis prie  SABALIN batukų mirksiukas.gif reikia surinkti 30-40 porų.

http://public.fotki..../pvz/page2.html

Nesenai kalbėjau su SABALIN pardavimų vadybininkė, gera žinia smile.gif greičiausiai jau penktadienį turės papildymą, tame tarpe ir mažų dydžių basučių (klausiau dėl 20-21-22) thumbup.gif Sakė, linijos paleistos, bet dar tiksliai nežino  kokius modeliukus turės bigsmile.gif

Ryt planuoju siūsti mūsų pageidavimus SABALIN. Neskaičiavau kiek surinkom porų, bet iš komentarų skaičiaus žiūriu, kad nedaug tetrūksta thumbup.gif
Taigi, kas norite, prašom jungtis mirksiukas.gif
Atsakyti