Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 180 tema

Gal kas mokėjote paskutinėmis dienomis Swedbank Visa kortele svarais? Labai domintų kokį kursą pritaikė, pasidalinkit 4u.gif
Atsakyti
Aš norėčiau prisijungti prie kurios nors mytoys, bet su riedučiais... Ar priimtų mane kuri? Aš iš Vilniaus.
Atsakyti
QUOTE(Lotynė @ 2013 05 02, 13:07)
Aš norėčiau prisijungti prie kurios nors mytoys, bet su riedučiais... Ar priimtų mane kuri? Aš iš Vilniaus.

Kokius išsirinkot? vaikui ar sau?
Dabar pasiskaitinėjau apie riedučius, tai taip baisu pirkti nesimatavus g.gif
Atsakyti
Gal kas norit iš GAP užsisakyti? Turiu papildomą 10 proc. nuolaidą Šiandien yra 15 proc. nuolaida (SALE negalioja) ir dar + mano 10 proc. papildomai turima nuolaida (galioja ir SALE prekėms). Taigi, jei kas norit užsisakyt ne SALE prekes bus minus 25 proc. ir jeigu SALE prekes minus 10 proc. Lauksiu AŽ. Užsakinėsiu tik jei susirinks 75 EUR bendra suma.
Atsakyti
QUOTE(IRR @ 2013 04 29, 21:44)
Rytoj užsakinėsiu iš SD. Vilnius - Nemenčinės pl, Antakalnis, Žirmūnai, Ozo PC. Jei norit prisijungti - rašykite į AŽ.


Užsakyta.
Atsakyti
Gal kas norit iš GAP užsisakyti? Turiu papildomą 10 proc. nuolaidą Šiandien yra 15 proc. nuolaida (SALE negalioja) ir dar + mano 10 proc. papildomai turima nuolaida (galioja ir SALE prekėms). Taigi, jei kas norit užsisakyt ne SALE prekes bus minus 25 proc. ir jeigu SALE prekes minus 10 proc. Lauksiu AŽ. Užsakinėsiu tik jei susirinks 75 EUR bendra suma.

Veiksmas Vilniuje 4u.gif
Atsakyti
Gal kuri pirkot is outletonline.pl kiek ten siuntimo kainA?
Atsakyti
QUOTE(ta-pa-ti @ 2013 05 02, 11:45)
o tai kiek jums reikia?  g.gif  4u.gif  yra ir po 15vnt

ir po viena vnt http://www.aliexpres.../703354752.html

Ačiū, pagaliau susigaudžiau kaip ir kas ten bigsmile.gif
Atsakyti
Gal kuri kauniete priimtu mano krepseli is sportsdirect? 4u.gif Pagailekit mano vyro, nes dar pora dienu ir vaikscios basas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lori30 @ 2013 05 02, 15:01)
Gal kuri pirkot is outletonline.pl kiek ten siuntimo kainA?

Visų pirma neteisingai adresą parašėt.
http://outlet-online.pl/pl/
..........
Visų antra atsidarot parduotuvės sąlygas ir matot kiek kainuoja siuntimas, užimtų tiek pat laiko, kiek parašyt čia klausimą.
Wysyłka zamówień na terenie Unii Europejskiej
Koszt przesyłki 45 zł

Wysyłka kurierem UPS na terenie UE, wyłącznie po przedpłacie na nasze konto bankowe. Standardowy czas dostawy przesyłki międzynarodowej to 2-3 dni robocze.


Nemokant kalbos padeda google vertėjas, o ir be jo matos, kad kainuoja 45zl, pavedimas į jų banko sąskaita, siunčia UPS
Atsakyti
QUOTE(Audry @ 2013 05 02, 11:00)
ne, dar neužsakiau nei pati, nei bbitutei siunčiau.
tai darom taip -pasikartoju, kad aš renkiu mytoys.de kaune (šiandien laukiu krepšiukų iki 19 val meilu odri222@yahoo.com). Noretųsi, kad būtumėm keturios, kad siuntimas kiekvienai gautųsi po 1 eur. Jei nesusirinks norinčios, jungsiuos prie Bbitutes.
Bbitute, gal galit luktelk ir neužsakinėti iki vakaro. Spėju, kad kaunas vėl nesusirinks. Tai tada prie jūsų jungsiuos 4u.gif

Sutarta laukiu naujienu mirksiukas.gif


Uzsakinesiu is Mytoys , miestas Alytus kam tinka persiusiu 4u.gif
Atsakyti
patiko reklama smile.gif ir niekada mums batu nebus per daug biggrin.gif

user posted image
Atsakyti