Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 180 tema

QUOTE(MAMA7411 @ 2013 05 02, 09:55)
Mergaitės, gal žinot kur yra ir ar išvis yra tokių priemonių pirkti kad pratampyti batą per plotį. Amžina problema, pėdos ne tik plačios bet ir skirtingos, viena per plotį gerai, kitą spaudžia vos doh.gif  Esu girdėjusi, bet nebandžiusi, su drėgna pėda įkišti į batą ir pavaikščioti g.gif Gal kuri taip darėt? Kaži bato vidus nesusigadins g.gif Nes jeigu šiuo variantu išbandžius neparsitemptų, tai nei pačiai dėvėt, nei parduot doh.gif

Priemonių tikrai kažkokių yra, esu girdėjusi, bet ir šiaip yra batsiuvių, kurie pratempia batus profesionaliai.
Atsakyti
QUOTE(Astukasas @ 2013 05 02, 09:59)
Nelabai supratau jūsų parašymo, nes apie riedučius nieko neišmanau, bet bandau spėti, kad čia kažkas susiję su ratukais?  blush2.gif
Tai gal šie geresni? nes radau aprašymę ABEC 5  biggrin.gif
http://www.sportsdir...e-ladies-254023


Kuo daugiau Abec-ų, tuo geriau(greičiau,lengviau)sukasi ratukai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(MAMA7411 @ 2013 05 02, 09:55)
Mergaitės, gal žinot kur yra ir ar išvis yra tokių priemonių pirkti kad pratampyti batą per plotį. Amžina problema, pėdos ne tik plačios bet ir skirtingos, viena per plotį gerai, kitą spaudžia vos doh.gif  Esu girdėjusi, bet nebandžiusi, su drėgna pėda įkišti į batą ir pavaikščioti g.gif Gal kuri taip darėt? Kaži bato vidus nesusigadins g.gif Nes jeigu šiuo variantu išbandžius neparsitemptų, tai nei pačiai dėvėt, nei parduot doh.gif


as turiu Salamander odos pratempimo priemone, ant buteliuko parasyta Shoe Strech.Pries uzsidednat batus papurski, ten tokios putos gaunasi, ir dediesi batus.
Kitos firmos irgi turi, tik reikia paskaityti.
Atsakyti
QUOTE(Astukasas @ 2013 05 02, 10:01)
Priemonių tikrai kažkokių yra, esu girdėjusi, bet ir šiaip yra batsiuvių, kurie pratempia batus profesionaliai.



QUOTE(laurita99as @ 2013 05 02, 10:19)
as turiu Salamander odos  pratempimo priemone, ant buteliuko parasyta Shoe Strech.Pries uzsidednat batus papurski, ten tokios putos gaunasi, ir dediesi batus.
Kitos firmos irgi turi, tik reikia paskaityti.

Ačiū, o efektyviai pratempia?
Atsakyti
Gal kas nori prisijungti prie GAP.EU su -15 proc. + papildomu -15 proc. koduku? Kaunas, bet galiu persiusti arba pati galiu prisijungti jei kas rinksite Kaune
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erikaa: 02 gegužės 2013 - 09:35
QUOTE(laurita99as @ 2013 05 02, 10:19)
as turiu Salamander odos  pratempimo priemone, ant buteliuko parasyta Shoe Strech.Pries uzsidednat batus papurski, ten tokios putos gaunasi, ir dediesi batus.
Kitos firmos irgi turi, tik reikia paskaityti.

O purkšti reikia iš vidaus ar išorės?
Atsakyti
Renku uzsakyma is E5P kazko labai vangiai renkasi nesuprantu:DDD Alytus Vilnius galiu perduoti ir į Kauną iš bėdos patys važiuojam į mėnesį pora kartų:DDDkrepselius y a.z. bus tvirtinamas iki 5 valandu. Na tikras pavasaris nieks nesėdi prie kompų:DDDD
Atsakyti
Mamukai, siūlau aktyviau jungtis prie SABALIN batukų mirksiukas.gif reikia surinkti 30-40 porų.

http://public.fotki..../pvz/page2.html

Nesenai kalbėjau su SABALIN pardavimų vadybininkė, gera žinia smile.gif greičiausiai jau penktadienį turės papildymą, tame tarpe ir mažų dydžių basučių (klausiau dėl 20-21-22) thumbup.gif Sakė, linijos paleistos, bet dar tiksliai nežino kokius modeliukus turės bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(Eglynas9 @ 2013 05 02, 10:35)
O purkšti reikia iš vidaus ar išorės?

Aš suprantu kad į vidų g.gif
O kur tokių priemonių yra pirkti? Ar PC yra g.gif
Atsakyti
QUOTE(MAMA7411 @ 2013 05 02, 10:39)


Aš suprantu kad į vidų g.gif
O kur tokių priemonių yra pirkti? Ar PC yra g.gif


As pirkau batu parduotuveje, Boston firmos Leather Stretch, kainavo 16,99, iki mano norimo dydzio nepratempe lotuliukas.gif , vistiek truputi spaudzia, o didesnis batu dydis smukciojo, o kadangi labai reikejo man ju biggrin.gif , tai tikiuosi dar pranesioti.
Atsakyti
QUOTE(MAMA7411 @ 2013 05 02, 10:28)
Ačiū, o efektyviai pratempia?



QUOTE(Eglynas9 @ 2013 05 02, 10:35)
O purkšti reikia iš vidaus ar išorės?


Purksti i vidu, man pratempe, bet jei nedaug reikiair jeibatukai odiniai.Lakiniu nepratems
Pirkti maciau daug kur, PC, Droge, viur kur prekiauja batu tepalais
Viena pora kur daugiau reikejo, nesiau pas batsiuvi, jis uzmauna ant tokio kurpalio ir pratempia kiek reikia
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laurita99as: 02 gegužės 2013 - 09:54
QUOTE(erikaa @ 2013 05 02, 09:34)
Gal kas nori prisijungti prie GAP.EU su -15 proc. + papildomu -15 proc. koduku? Kaunas, bet galiu persiusti arba pati galiu prisijungti jei kas rinksite Kaune


kas nores jungtis rasykite azareviciene@gmail.com
Atsakyti
QUOTE(laurita99as @ 2013 05 02, 10:53)
Purksti i vidu, man pratempe, bet jei nedaug reikiair jeibatukai odiniai.Lakiniu nepratems
Pirkti maciau daug kur, PC, Droge, viur kur prekiauja batu tepalais
Viena pora kur daugiau reikejo, nesiau pas batsiuvi, jis uzmauna ant tokio kurpalio ir pratempia kiek reikia

Aš irgi turiu tą Salamander purškalą, bandžiau, bet nepajutau poveikio, tai ir galvoju, gal kažkaip ne taip naudojau blush2.gif
Bet gal tikrai reiktų pabandyt batsiuviui nunešt, gal pavyktų bigsmile.gif Tiesa, man reikia ne į plotį, o į ilgį, turiu Clarks odinukus, puse dydžio per mažus...
Atsakyti