Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 180 tema

Ir aš noriu iš E5 ax.gif tik ant aferistų nebenoriu pakliūt biggrin.gif Ir taip streso įvarė biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(tabeliukas @ 2013 04 30, 09:31)
taip, siuncia is Fragrance.uk.com kvepalus i LT, as pati pries gera menesi siunciausi tiesiai i LT ir gavau juos.


O per kiek laiko atsiuncia, nes kaip supratau neregistruotu siuncia. Mano issiunte 04,17d. bet iki siol negaunu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(murashke @ 2013 04 30, 10:39)
galite rasyti pastui, kad paziuretu turini. bet gal dar kazka pirkote?

taip. turi dar 2 siuntinukai pareiti, todėl ir nežinau kuris "pakliuvo" doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kaktuselis: 30 balandžio 2013 - 12:04
QUOTE(Pamaiva @ 2013 04 30, 12:47)
Ir aš noriu iš E5  ax.gif  tik ant aferistų nebenoriu pakliūt biggrin.gif Ir taip streso įvarė biggrin.gif



Pasidalinkite info ant ko čia papuolėte? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(agnieeeska @ 2013 04 30, 12:05)
Pasidalinkite info ant ko čia papuolėte? blush2.gif


nebeprisimenu nicko blush2.gif Bet teko net į policiją eiti liudyti...taip išsigandau, kad manęs policija ieško. biggrin.gif o, pasirodo, tik paliudyti turėjau smile.gif
Atsakyti
Nebandėt iš šito psl. www.cheekymonkeyskids.co.uk ?
Atsakyti
QUOTE(gretusiu @ 2013 04 30, 12:45)

Ačiū, atėjau prasinešt, kad jau radau, o jūs jau atsakėt. Na ir operatyvumas bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pamaiva @ 2013 04 30, 14:10)
nebeprisimenu nicko  blush2.gif  Bet teko net į policiją eiti liudyti...taip išsigandau, kad manęs policija ieško. biggrin.gif o, pasirodo, tik paliudyti turėjau smile.gif

blink.gif blink.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Pamaiva @ 2013 04 30, 13:10)
nebeprisimenu nicko  blush2.gif  Bet teko net į policiją eiti liudyti...taip išsigandau, kad manęs policija ieško. biggrin.gif o, pasirodo, tik paliudyti turėjau smile.gif

Gal galite plačiau apie tai...naujokėms ypač aktualu g.gif
Atsakyti
QUOTE(supermamce @ 2013 04 30, 12:29)
Gal galite plačiau apie tai...naujokėms ypač aktualu  g.gif


Galiu smile.gif

Kartą parašiau čia, kad noriu vaistukų pirkti ir prisijungčiau, jei kas pirktų. Neilgai trukus, gavau į a.ž., kad renka užsakymą ir galiu jungtis. Aš jai nusiunčiau užsakymą. Ji man atsiuntė paskaičiavimus, nurodė sąskaitą kur nusiųsti. Iš pradžių davė kažkokią sąskaitą, į kurią pinigai nenuėjo, o grįžo atgal, pasiteisino kad ne tą sąskaitą nurodė ar kažkaip ten. Tada parašė man kitą sąskaitą, aš į ją sėkmingai pervedžiau pinigus ir laukiu siuntinio. Po keletos dienų vėl grįžta man pinigai į sąskaitą, o mokėjimo paskirtyje : grąžinu man nepriklausančius pinigus. Tada jau aš supratau, kad kažkas čia ne taip. Ir pamiršau visą tą istoriją.
Ir visai neseniai ateinu darban, o direktorė sako, kad manęs policija ieško. Galvojau, gal vėl kokie aferistai biggrin.gif kodėl man neskambina, nerašo...po savaitės vėl jie per direktorę manęs ieško biggrin.gif Tada jau pasiskambinau, nuvažiavau, tai liepė parodymus duoti, kodėl vedžiau pinigus į to žmogaus sąskaitą.
Va tokia ta mano istorija smile.gif
Jau pasakojau kažkada. Kai kurios irgi nukentėjo nuo tos, nes rašė man a.ž., joms negrįžo pinigai. Nors gal vėliau ir jos atgavo, nežinau.
Atsakyti
QUOTE(Pamaiva @ 2013 04 30, 13:41)
Galiu smile.gif

Kartą parašiau čia, kad noriu vaistukų pirkti ir prisijungčiau, jei kas pirktų. Neilgai trukus, gavau į a.ž., kad renka užsakymą ir galiu jungtis. Aš jai nusiunčiau užsakymą.


o sąskaitą buvo nurodyta ne vaikino vardu? ax.gif Edgaras Volskis? biggrin.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Sense @ 2013 04 30, 11:09)
Merginos, ar apsimoka grupiniam imti? Kas siųsdavotės iš amazono, po kiek maždaug gaudavos?
49 litai už 72 litų vertės trijų ašmenų vyriškų skutimosi peiliukų GILLETTE MACH 3 rinkinį (8 vnt.) - galėsite rinktis ir GILLETTE FUSION arba moteriškus VENUS peiliukus.

Aš pirkau iš amazono MACH3, tai panaši kaina gaunasi, kaip ir iš Betos, tai sakyčiau apsimoka visai iš čia imti.

http://www.amazon.co...1005151_M3_dp_1
Atsakyti