Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 180 tema

Kas pirkote is SD dviracius? Juos isardytus dalimis atveza? Idomiai kaip smulkiai isardytas buna
Atsakyti
Aišku butu geriau ES šalyse kur nors nebrangiai..
Atsakyti
QUOTE(mollif @ 2013 04 29, 21:43)
Merginos, patarkite. Pradėdu savo versliuką , norėčiau užsakyti rankinių iš kiniečių. Per kiek laiko ateina siuntiniai? Ar jie ideda invoisus? Ar saugu pirkti pas kiniečius? Gal pasiulisyte kokiu neblogu svetanių su rankinėm? Ačiū visiems, kas atsakys. cray.gif

o paverslauti uz jus nereiktu g.gif
Papildyta:
QUOTE(mollif @ 2013 04 29, 21:45)
Aišku butu geriau ES šalyse kur nors nebrangiai..

blink.gif
Atsakyti
QUOTE(bbiitute @ 2013 04 29, 19:50)
o paverslauti uz jus nereiktu  g.gif

Ta prasme... Supratau taip, kad dėl konkurencijos čia niekas nieko man nepasakys???
g.gif bash.gif
Atsakyti
QUOTE(mollif @ 2013 04 29, 20:53)
Ta prasme...  Supratau taip, kad dėl konkurencijos čia niekas nieko man nepasakys???
g.gif    bash.gif

aha, cia visos bizmenkos susirinkusios ir savo slaptu tasku neisduos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mollif @ 2013 04 29, 20:53)
Ta prasme...  Supratau taip, kad dėl konkurencijos čia niekas nieko man nepasakys???
g.gif    bash.gif

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

ale kokia verslininkė iš karto biggrin.gif ateini ir viską visos tau papasakoti turi biggrin.gif imi, perki ir bandaisi biggrin.gif anglų kalba moki - klausi kiniečių apie invoice..nemoki anglų - naudojies google ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bluntė: 29 balandžio 2013 - 20:03
Ačiū visiems už pagalba, jus visos labai malonios.
Atsakyti
QUOTE(mollif @ 2013 04 29, 21:05)
Ačiū visiems už pagalba, jus visos labai malonios.

labai daug xaliavčikų ant mūsų svieto ax.gif
nieko patys nenori pabandyt padaryt, visi viską jiems turi pasakyt ir padaryt cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Sense @ 2013 04 29, 18:10)
Ai, kvepalų.. tiesiai į LT kaip ir nesigaus. ax.gif

gausis, tik ilgiau palaukti reikia smile.gif per tukį irgi ilga istorija gali būti, per PA su celofanais nerizikuočiau. vieną kartą jau mokėjau už celofanus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Bluntė @ 2013 04 29, 20:08)
labai daug xaliavčikų ant mūsų svieto  ax.gif 
nieko patys nenori pabandyt padaryt, visi viską jiems turi pasakyt ir padaryt  cool.gif

Tiesiog PRAŠIAU patarimo...
Atsakyti
QUOTE(smiltute11 @ 2013 04 29, 20:18)
Nereik man kad jus verstumet tekstus tik va kaip naudojates google verteju gaunasi taip..... "Nesiuncia kvepalu i LT" neklaidinkit merginu 4u.gif siuncia kvepalus tik ne oro pastu o zemes mirksiukas.gif

Tai jei tokia žinanti, protinga ir anglų kalbą mokanti, tai ko vis prašinėjot tai tą, tai aną rast..
Aš sakau, nepirkus tiesiai į LT, kažkada temoj klausiau, be manęs aiškinos merginos, sakė nesiunčia.
Papildyta:
QUOTE(mollif @ 2013 04 29, 20:53)
Ta prasme...  Supratau taip, kad dėl konkurencijos čia niekas nieko man nepasakys???
g.gif    bash.gif

Dar viena atėjo su lėkštute.. doh.gif doh.gif doh.gif
konkurencija lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sense: 29 balandžio 2013 - 20:14
Labas vakaras. Gal kas žadat užsakinėti iš E5pounds?
Į AŽ prašome.
Atsakyti