Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 180 tema

QUOTE(murashke @ 2013 04 29, 19:53)
buciau priemus smile.gif nezinojau, kad nori wink.gif  4u.gif

reikia merginai apatiniu maikyciu uzsipirkti, nors ziuriu jau ir pati beveik uz 35 svarus susikroviau benarsydama smile.gif
Atsakyti
Delivery within Europe
Overseas - £5.50 per order...
[/quote]

Oi, soriukas.. turbūt ir išverst reiktų..
[I]Pristatymas visoje
Užsienis - £ 5,50 už užsakymą
Deja, dėl pasikeitusių nuostatų, nustatytų AAT mes nebegalime teisiškai skristi kvepalai, losjonai po skutimosi, Nagų lakas ar aerozoliai. Mūsų pristatymo paslauga dabar turi būti iš žemės, todėl mes turėjome padidinti mūsų laukiamų pristatymo kartus 14-24 dienų. Mes norėtume padėkoti Jums už Jūsų supratimą ir tęsė užsakymą.
Atsakyti

Nu nerinkau aš užsakymo.. Kažkada senai rinkau, siunčiau per uk. Neperseniausiai norėjau jungtis prie merginos, išsiaiškinom, kad tikrai nesiunčia.
O tai perskaityti galite atsidariusi frangrancių puslapį. Nu merginos, jums reikia, jus ir ieškokit, juk ir taip viską pateikiam, dar ir sukramtyt už jus.

Pries dvi tris savaites skelbete temoje kad renkat tiksliai nepasakysiu uzklausiau del kvepalu siuntimo jus atsaket taip prasom o kodel gali nesisuti.....

Nereikia sukramtyti tik noriu suzinoti is kur jus taip kategoriskai zinot kad nesiuncia 4u.gif nes perskaicius ju taisykles man taip neatrodo g.gif

Delivery within Europe

Overseas - £5.50 per order

Unfortunately, due to changes in Regulations introduced by the AAT we can no longer legally fly Perfumes, Aftershaves, Nail Polish or Aerosols. Our delivery service now has to be by land and as a result we have had to increase our expected delivery times to 14-24 days. We would like to thank you for your understanding and continued custom.

Atsakyti
QUOTE(rufalija @ 2013 04 29, 18:58)
reikia merginai apatiniu maikyciu uzsipirkti, nors ziuriu jau ir pati beveik uz 35 svarus susikroviau benarsydama smile.gif

as is sale sio to pasirinkau smile.gif maikuciu ant rudens reikes imti wink.gif 4u.gif
Atsakyti


Overseas - £5.50 per order...
[/quote]

Oi, soriukas.. turbūt ir išverst reiktų..
Pristatymas visoje
Užsienis - £ 5,50 už užsakymą
Deja, dėl pasikeitusių nuostatų, nustatytų AAT mes nebegalime teisiškai skristi kvepalai, losjonai po skutimosi, Nagų lakas ar aerozoliai. Mūsų pristatymo paslauga dabar turi būti iš žemės, todėl mes turėjome padidinti mūsų laukiamų pristatymo kartus 14-24 dienų. Mes norėtume padėkoti Jums už Jūsų supratimą ir tęsė užsakymą.



Nereikejo mano anglu kalbos zinios vadinas geresnes nei jusu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(smiltute11 @ 2013 04 29, 20:01)
Nereikejo mano anglu kalbos zinios vadinas geresnes nei jusu 4u.gif

lotuliukas.gif bet matos kitkas negeresnės, nejau manot aš jums tekstus versiu, googlas yra.
Nenoriu nei leistis į pykčius, nei ką.
Baigiau.
P.S. kai cituojate tekstą, nereikia ištrynit tų ženkliukų, nes gaunas košė makalošė.
Atsakyti
nu man tai atrodo,kad siunčia,nes leidžia pirkti,daėjau iki apmokėjimo,belieka tik suvesti kortelės duomenis,jei nesiųstų,tai parašytų,kad sorry,siuntimas į jūsų šalį negalimas
čia pakeitimai dėl oro transporto berods
o žemės transportu galima
ką manot??? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo supermamce: 29 balandžio 2013 - 19:19
QUOTE(Sense @ 2013 04 29, 19:08)
lotuliukas.gif bet matos kitkas negeresnės, nejau manot aš jums tekstus versiu, googlas yra.
Nenoriu nei leistis į pykčius, nei ką.
Baigiau.
P.S. kai cituojate tekstą, nereikia ištrynit tų ženkliukų, nes gaunas košė makalošė.


Nereik man kad jus verstumet tekstus tik va kaip naudojates google verteju gaunasi taip..... "Nesiuncia kvepalu i LT" neklaidinkit merginu 4u.gif siuncia kvepalus tik ne oro pastu o zemes mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tasty @ 2013 04 29, 18:15)
Tiesiogiai  4u.gif
Siuntimas į LT dabar kainuoja 4$, perkant pirmą kartą galite gauti 5 ar 10 $ (kai pradinė suma 40 dol) nuolaidą su kodu CZW023  ax.gif  Tik reikia neviršyti 75 lt sumos, kai muitinė nesulaikytų  4u.gif

Tai norint gaut nuolaidą reik už 40 baksų siųstis, tada bus virš 75 lt, tai arba nuolaida bus arba muitas doh.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Maja Di: 29 balandžio 2013 - 19:23
QUOTE(smiltute11 @ 2013 04 29, 20:18)
Nereik man kad jus verstumet tekstus tik va kaip naudojates google verteju gaunasi taip..... "Nesiuncia kvepalu i LT" neklaidinkit merginu 4u.gif siuncia kvepalus tik ne oro pastu o zemes mirksiukas.gif


drinks_cheers.gif
ir todėl pailgėja pristatymo laikas, jie atsiprašo ir tikisi kad mes būsim labai malonūs ir suprasime 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
Merginos, patarkite. Pradėdu savo versliuką , norėčiau užsakyti rankinių iš kiniečių. Per kiek laiko ateina siuntiniai? Ar jie ideda invoisus? Ar saugu pirkti pas kiniečius? Gal pasiulisyte kokiu neblogu svetanių su rankinėm? Ačiū visiems, kas atsakys. cray.gif
Atsakyti
QUOTE(MAMA7411 @ 2013 04 29, 20:42)
bet pigiau kaip 24-25 nesu mačiusi (prieš Kalėdas pirkom 3 už 2 kainą boots, nepamenu tiksliai bet 25 nekainavo)g.gif jei gerai pamenu jie sveria lyg 2,4 kg.

jum gerai biggrin.gif
Atsakyti