Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 180 tema

QUOTE(ToBeOrange @ 2013 04 29, 18:03)
iš žmonių. noriu vienų kvepalų. ten dabar nuolaidos.
norėčiau bent poros prisijungiančių, tada ir pirksiu

Ai, kvepalų.. tiesiai į LT kaip ir nesigaus. ax.gif
man tai būtų patogiau tiesiai LT.
Papildyta:
QUOTE(smiltute11 @ 2013 04 29, 19:01)
o jus jau gavot berods pries 2-3 sav. pirkot mirksiukas.gif

as vakar pirkau bet dar neisiusta 4u.gif

Joo? Kažkaip nepamenu, kad būčiau rinkus. Norėjau prisijungti.. dar nesu pirkus, kai atsirado nauji siuntimo įkainiai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sense: 29 balandžio 2013 - 18:13

Ai, kvepalų.. tiesiai į LT kaip ir nesigaus. ax.gif
man tai būtų patogiau tiesiai LT.


o kodel rasot kad kvepalu nesigaus tiesiai i Lt blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(MAMA7411 @ 2013 04 29, 17:52)
Nesenai mačiau amazone lyg po 26-27 GBP buvo g.gif Maniškis pradžioje tai labai susuidomėjęs buvo, dabar nelabai g.gif Prisėda, pabirbina su mašinytėm po to išrenka beveik visą, išmėto dalis ir nueina doh.gif Galvoju slėpt, o po kiek laiko vėl ištraukt, tada būna pasiilgęs "naujų" žaislų biggrin.gif



Dar siuntimas, tai man lyg brangokai gaunasi g.gif
Atsakyti
Mergytes, kur galima sios arbatytes nusipirkt? Žolelių mišinys Schwedenbitter http://www.terrabell...-schwedenbitter
Atsakyti
Valandos begyje perku MARKS&SPENCER, Tukio adresu. Siandien daugumai prekyciu 20%. Nuo 35 svaru FREE shipas, truksta apie 15 svaru. Vilnius, SEB. Galiu persiusti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rufalija: 29 balandžio 2013 - 18:29
QUOTE(uogelle @ 2013 04 29, 13:08)
Vedu kortelės duomenis (Mastercard) ir kelintą kartą sistema pakimba bevedant  g.gif
pradžioj rašė, kad numeris neteisingas. Reikia vesti su tarpais ar be?  g.gif

Ar perkant UK adresu mūsų LT kortelė praeidavo?  4u.gif Temos pirmame psl. matau, kad lyg ir viskas turėtų būti gerai.



Šiaip visada visur reikia vesti be tarpų, net LT darant paprastus tarpbankinius pavedimus wink.gif
Atsakyti
QUOTE(smiltute11 @ 2013 04 29, 19:14)
o kodel rasot kad kvepalu nesigaus tiesiai i Lt blush2.gif

todėl, kad nesiunčia.
Atsakyti

todėl, kad nesiunčia.

o gal gali man aklai parodyt kur taip parasyta ax.gif

nes kaip jus rinkot uzsakyma jus pati raset kad galima 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bbiitute @ 2013 04 29, 19:16)
Dar siuntimas, tai man lyg brangokai gaunasi  g.gif

bet pigiau kaip 24-25 nesu mačiusi (prieš Kalėdas pirkom 3 už 2 kainą boots, nepamenu tiksliai bet 25 nekainavo)g.gif jei gerai pamenu jie sveria lyg 2,4 kg.
Atsakyti
Merginos gal kuri daret grazinimai Europos Sajungos valstybes i, kiek dabar kainuoja siuntimas? nes budavo iki 500 g registruotas 15.90, iki 2kg - 22 lt .Lyg taip g.gif
o dabar ziuri post.lt puslapyje, tai registruotas gaunasi iki 500 g 14.76, iki 2kg 24.99?

Visai susiveliau doh.gif parasytas toks sakinys: Vienos pašto korespondencijos siuntos siuntimo tarifas be PVM, litais, tai ar prie parasytu kainu reikia prideti PVM?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laurita99as: 29 balandžio 2013 - 18:53
QUOTE(smiltute11 @ 2013 04 29, 19:41)
o gal gali man aklai parodyt kur taip parasyta ax.gif

nes kaip jus rinkot uzsakyma jus pati raset kad galima 4u.gif

Nu nerinkau aš užsakymo.. Kažkada senai rinkau, siunčiau per uk. Neperseniausiai norėjau jungtis prie merginos, išsiaiškinom, kad tikrai nesiunčia.
O tai perskaityti galite atsidariusi frangrancių puslapį. Nu merginos, jums reikia, jus ir ieškokit, juk ir taip viską pateikiam.
Nejau sunku atsidaryt puslapį ir paspaust ant deliverio info doh.gif
Delivery within Europe
Overseas - £5.50 per order
Unfortunately, due to changes in Regulations introduced by the AAT we can no longer legally fly Perfumes, Aftershaves, Nail Polish or Aerosols. Our delivery service now has to be by land and as a result we have had to increase our expected delivery times to 14-24 days. We would like to thank you for your understanding and continued custom.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sense: 29 balandžio 2013 - 18:56
QUOTE(rufalija @ 2013 04 29, 18:28)
Valandos begyje perku MARKS&SPENCER, Tukio adresu.

buciau priemus smile.gif nezinojau, kad nori wink.gif 4u.gif
Atsakyti