Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 180 tema

ToBeOrange
Turbūt prisijungsiu, reik pažiūrėt ar dar yra tos prekės. Kaip skaičiuosite? Dalinsite iš žmonių ar prekių skaičiaus. Nes mano nedaug, aktualu ax.gif
Ir kada maždaug planuojat pirkti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sense: 29 balandžio 2013 - 16:30
QUOTE(Rasulita123 @ 2013 04 29, 14:28)
Sakykite, merginos, o iš kur siunčiatės kokybiškų skalbimo priemonių? Būtų smagu, jei būtų koks palankus variantas tiesiai į LT siųstis. Turbūt per gerai noriu  g.gif

Aš naudoju šiuos, labai patinka tiek dėl skalsumo, tiek dėl skalbimo kokybės thumbup.gif Ir visokių kitokių ten irgi yra 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tasty @ 2013 04 29, 17:51)
Aš naudoju šiuos, labai patinka tiek dėl skalsumo, tiek dėl skalbimo kokybės  thumbup.gif  Ir visokių kitokių ten irgi yra  4u.gif

O kaip siunčiatės?tiesiogiai ar per tarpininkus? ax.gif
Atsakyti
Sveikos, gal renkate ar planuojat užsakinėti iš pharmacyathand.co.uk? Aš su pora kremukų prisidėčiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sense @ 2013 04 29, 16:28)
Kaip skaičiuosite? Dalinsite iš žmonių ar prekių skaičiaus

iš žmonių. noriu vienų kvepalų. ten dabar nuolaidos.
norėčiau bent poros prisijungiančių, tada ir pirksiu

gal kas gali pasufleruoti, kaip fragrancedirect pakuoja? jeigu neatsiras kompanija į Lietuvą, pirksiu per UK
Atsakyti
QUOTE(supermamce @ 2013 04 29, 17:55)
O kaip siunčiatės?tiesiogiai ar per tarpininkus? ax.gif

Tiesiogiai 4u.gif
Siuntimas į LT dabar kainuoja 4$, perkant pirmą kartą galite gauti 5 ar 10 $ (kai pradinė suma 40 dol) nuolaidą su kodu CZW023 ax.gif Tik reikia neviršyti 75 lt sumos, kai muitinė nesulaikytų 4u.gif
Atsakyti
ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tasty @ 2013 04 29, 16:51)
Aš naudoju šiuos, labai patinka tiek dėl skalsumo, tiek dėl skalbimo kokybės  thumbup.gif  Ir visokių kitokių ten irgi yra  4u.gif

Ačiū 4u.gif Būtent dėl kokybės ir norisi kažko geresnio nei pirkti Maximoje. Einu analizuoti iHerbo skalbimo miltelius smile.gif
Atsakyti
merginos o kur rasti daugiau info apie sias basutes? 4u.gif
http://public.fotki....2714.html#media

uzsirasiau, bet paskui susimasciau o kokie galimi dydziai. g.gif
Atsakyti
QUOTE(ToBeOrange @ 2013 04 29, 18:03)
iš žmonių. noriu vienų kvepalų. ten dabar nuolaidos.
norėčiau bent poros prisijungiančių, tada ir pirksiu

gal kas gali pasufleruoti, kaip fragrancedirect pakuoja? jeigu neatsiras kompanija į Lietuvą, pirksiu per UK

Į dėžę ir voduj prideda dideliais burbulais pirpūstų celofanų. Svorio prideda, na bet gal žiūrint kokios prekės, jei kvepalai, tai jaučiu nepagailės tų burbulų.
Atsakyti
QUOTE(Saulutė @ 2013 04 29, 18:34)
merginos o kur rasti daugiau info apie sias basutes?  4u.gif
http://public.fotki....2714.html#media

uzsirasiau, bet paskui susimasciau o kokie galimi dydziai.  g.gif

pasižiūrėkit gal rasit pirmibatai.lt
Atsakyti

Į dėžę ir voduj prideda dideliais burbulais pirpūstų celofanų. Svorio prideda, na bet gal žiūrint kokios prekės, jei kvepalai, tai jaučiu nepagailės tų burbulų.

o jus jau gavot berods pries 2-3 sav. pirkot mirksiukas.gif

as vakar pirkau bet dar neisiusta 4u.gif
Atsakyti