Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 180 tema

SD nupirkta. Nebesiųskite.
Atsakyti
Sakykit, gal lipsy.co.uk kartais pamazinti dydziai? Nes mano standartinis 32/UK4 bet ten tokiu dydziu nera.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rinne: 29 balandžio 2013 - 10:20
QUOTE(Kriiste @ 2013 04 28, 21:27)
Ar niekam nera reikalu is sitos parduotuves?
http://www.disneysto...lls/mn/1000255/

Taip noreciau surinkti 50 svaru iki nemokamo siuntimo, bet teturiu 15, gal kas irgi kazko nori blush2.gif  Uzsakine tektu per tarpininke, nes nepriima musu korteliu, uztat siuntimas bus tiesiogiai i jusu miesta (siaulius, kauna, vilniu, panavezi ar klaipeda) 4u.gif

o tu esi pirkus? kad mes bandem, nesigauna su musu kortelem, nebent kazkokia stebuklingą turi rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Žm❤nytė @ 2013 04 29, 10:20)
o tu esi pirkus? kad mes bandem, nesigauna su musu kortelem, nebent kazkokia stebuklingą turi  rolleyes.gif


mano swedbanko goldas
tiko
as i UK siunciausi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rinne @ 2013 04 29, 11:19)
Sakykit, gal lipsy.co.uk kartais pamazinti dydziai? Nes mano standartinis 32/UK4 bet ten tokiu dydziu nera.


Visai gali būti, nes iš Asos siučiau dukrai 10 UK dydį (paprastai jai tinka) Lypsi suknelės, tai buvo per maža.
Atsakyti
QUOTE(DLike @ 2013 04 29, 11:24)
http://www.perkuinte...o-mokestis.html

Čia va toks paskaičiavimas, kiek prekių reikia pirkti, ir kokia kaina gaunasi vienos prekės, tik aišku skirsis kažkiek dėl svaro kurso.

Ačiū už aukso vertės nuorodą thumbup.gif
oho kiek atsakymų į iškylančius klausimus galima rasti
praktiškai visa pirkimų ENCIKLOPEDIJA
rekomenduoju visoms išsisaugoti šią nuorodą
Atsakyti
QUOTE(Babaa @ 2013 04 29, 11:30)
Visai gali būti, nes iš Asos siučiau dukrai 10 UK dydį (paprastai jai tinka) Lypsi suknelės, tai buvo per maža.


Aciu, supratau 4u.gif
Atsakyti
Gal galite patarti iš kur galima parsisiūsti priemonių nuo erkių savo augintiniams -šuneliams
Atsakyti
QUOTE(lina0612 @ 2013 04 29, 10:28)
mano swedbanko goldas
tiko
as i UK siunciausi mirksiukas.gif


Mano virtuonas irgi tiko disneystore parduotuvėje, pirkau gal pernai vasarą, tiksliai nepamenu g.gif
Atsakyti
Jei Kaune kas renka uzsakyma is E5P, prisijungciau 4u.gif
Atsakyti
o gal kas Kaune SD parankiotu 4u.gif ax.gif
Atsakyti
sveiki,
na gavau pirma savo uzsakyma is SD, deze tvarkoj, o vat klausimas jei daiktas netinka pagal dydi galima ji grazinti? 4u.gif
Atsakyti