Įkraunama...
Įkraunama...

Madeira

Bet kokia fantastiškai sodri žaluma thumbup.gif Man čia patiktų, nes pasyvaus paplūdiminio poilsio nelabai mėgstu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vasariukas76 @ 2013 04 30, 16:56)
Bet kokia fantastiškai sodri žaluma  thumbup.gif  Man čia patiktų, nes pasyvaus paplūdiminio poilsio nelabai mėgstu smile.gif


Tas sodrumas todel, kad pavasaris thumbup.gif Veliau nebelieka nei kriokliuku, nei vaiskaus sodrumo.
Atsakyti
Kovo 12d. Jardim Botanico - oro uostas.

Lagaminai sukrauti, papusryčiauta, baseine paplaukiota, o iki skrydžio dar geras pusdienis. Ką nuveikus? Siūlau savo brangiausiajam aplankyti botanikos sodą. Šypsosi maniškis, sako ačiū, drugelius Tenerifėje stebėjau, krabukus Lanzarotėje irgi, šį kartą manęs neišdursi. Gudrėja su metais, teks keisti taktiką biggrin.gif
Randam kompromisą, nuveža mane iki funikulieriaus, o pats važiuoja į motokroso trasą (dar nei viena sala nepraslinko be trasos apžiūrėjimo biggrin.gif ).

Taigi vėl stebiu sostinę iš viršaus.
user posted image

Kelias link botanikos sodo. Lynoja blink.gif
user posted image

Žinot, vaikščiojau aš po tą sodą, na gražu, moteriškės akimis žiūrint, bet mintyse galvojau, gerai, kad mb nesikėlė biggrin.gif
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image



Atsakyti
Kaip grazu!
Atsakyti
Elvita, ačiū už nuostabius vaizdus wub.gif Super wub.gif
Atsakyti
user posted image

user posted image

Tai, kas mane iš tiesų sužavėjo ir dėl ko, mano vyras nusprendė, kad aš liksiu Madeiroje biggrin.gif Niu niekaip nenorėjo savo grožio išskleisti, teko ilgai ir nuobodžiai kalbinti biggrin.gif

user posted image

Tai kas patiko Madeiros oro uoste, kad praėjus patikrą, galima išeiti į didelę terasą ir džiaugtis saule, o ne kiūtoti uždaroje erdvėje.

Ruošiamas "mūsų" lėktuvas.
user posted image

Sudie, Madeira wub.gif
user posted image

Tai tiek Madeiros mano akimis smile.gif Labai tikiuosi, kad šis fotoreportažas suvilios daugiau forumiečių aplankyti šią nuostabią salą ax.gif
Vėliau parašysiu restoranėlius, kurie verti dėmesio bei patiekalus, kurių griekas neparagauti biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elvita: 30 balandžio 2013 - 19:42
Ačiū labai už nuostabų pasakojimą. 4u.gif

Kiek daug keliavote, kiek pamatėte. wub.gif Sekiau jūsų levadas ir vis bėgau žiūrėti, kurios iš jų pasiekiamos visuomeniniu transportu. smile.gif

Kitų metų pavasariui norėčiau. Balandžiui. Blaškausi tarp Madeiros ir Tenerifės. Širdis vis tik į Madeirą linksta. Dėl vaikščiojimo pėsčiomis galimybių. Nebent bilietų kainos beprotiškai didelės būtų.
Nesidomėjot, per Itaką galima tik bilietus pirkti?

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jolantaO @ 2013 04 30, 19:07)
Kaip grazu!

Ačiū smile.gif

QUOTE(vilmaaa @ 2013 04 30, 19:30)
Elvita, ačiū už nuostabius vaizdus  wub.gif Super  wub.gif

Nėra už ką mirksiukas.gif , tikiuosi susigundysi biggrin.gif

QUOTE(linole @ 2013 04 30, 19:54)
Ačiū labai už nuostabų pasakojimą.  4u.gif

Kiek daug keliavote, kiek pamatėte.  wub.gif Sekiau jūsų levadas ir vis bėgau žiūrėti, kurios iš jų pasiekiamos visuomeniniu transportu.  smile.gif

Kitų metų pavasariui norėčiau. Balandžiui. Blaškausi tarp Madeiros ir  Tenerifės. Širdis vis tik į Madeirą linksta. Dėl vaikščiojimo pėsčiomis galimybių. Nebent bilietų kainos beprotiškai didelės būtų.
Nesidomėjot, per Itaką galima tik bilietus pirkti?


Ačiū. Žygius į levadas organizuoja ir vietiniai, tik nesidomėjau kainomis.

Na, Tenerifė irgi verta dėmesio wub.gif esu parašius fotoreportažą, galit palyginti smile.gif

Itakoje dėl bilietų nesidomėjom, nes mes ir šiaip buvom išsirinkę šį viešbutį, tai per Itaka, jis mums dar pigiau gavosi, nei rezervuotis patiems.
Atsakyti
Labai idomus reportazas ir nuostabios nuotraukos wub.gif wub.gif Apie Madeira,isskyrus jos pavadinima ir vyna,daugiau nieko nezinojau,o pasirodo,kokia idomi ir grazi sala thumbup.gif
Atsakyti
Nuostabios nuotraukos, labai malonu prisiminti matytus vaizdus smile.gif
Pries 1.5 metu mes irgi ten buvome https://vimeo.com/30586446
Atsakyti
Ačiū už reportažą smile.gif Gera buvo atgaivinti prisiminimus smile.gif Mano pirmoji aplankyta sala wub.gif ir iki šiol pati pačiausia wub.gif
Atsakyti
Aciu uz fotoreportaza! smile.gif Jusu nuotrauku pagalba vel galejau apsilankyti sioje nuostabioje saloje, tik si karta virtualiai smile.gif Aciu 4u.gif
Atsakyti