Šiaip, "moteriški" negalavimai susiję su vyriška gimine. Tai gali būti vyras, tėvas.
Yra ne vienas metodas emocijoms ir mintims transformuoti. Iš man žinomų prieinamiausi ir populiariausi (t.y. literatūros atžvilgiu) yra L. Hey ir Sinelnikovas.

Ilona, gali būti, kad Sepia reikia aukštesnės potencijos. Jei yra galimybė - pasitarkite su homeopatu. Čia tuo atveju, jei buvo pradžioje kažkoks teigiamas postūmis, o dabar jo nėra. Pagalvokite, ar visiškai nieks nepasikeitė toje srityje? Ar kas nors "prasidirbo"?
Šiaip, "moteriški" negalavimai susiję su vyriška gimine. Tai gali būti vyras, tėvas.
Yra ne vienas metodas emocijoms ir mintims transformuoti. Iš man žinomų prieinamiausi ir populiariausi (t.y. literatūros atžvilgiu) yra L. Hey ir Sinelnikovas.
siandien dar buvau pas gine,tai visokiu bedu,krutyse lyg cista,gimdos kaklelis vel su pakitimais...
vienu zodziu kapstausi kapstausi,bet kaip byrejau taip byru...
nuo cistų krūtyse ir skydliaukėje man padėjo beladona.
Šiaip, "moteriški" negalavimai susiję su vyriška gimine. Tai gali būti vyras, tėvas. Yra ne vienas metodas emocijoms ir mintims transformuoti. Iš man žinomų prieinamiausi ir populiariausi (t.y. literatūros atžvilgiu) yra L. Hey ir Sinelnikovas.
kaip malonu sulaukt likimo draugiu,skydliaukej irgi turiu cista.o kaip vartojot beladona,pabandyciau ir as,blogiau nebus manau
Gal turi nuorodų į tų autorių knygas? Ar bent jau knygų pavadinimus?
Papildyta:
Vartojau 30 potenciją kiekvieną dieną porą mėnesių, vėliau - kas antrą dieną.
Labas mamytės
![]()
Tyliai skaitinėju šitą skyrelį, bet dabar jau kantrybė trūko ir noriu jūsų patarimo.
Turiu du vaikučius, vienam beveik 3 m, kitam 1,3 m. Didysis lanko darželį. Kol neišėjo į darželį visai vaikas nesirgo, gal tik pora kartų per savo gyvenimą sloga. Pradėjus lankyti darželį, prasidėjo visi "smagumai". 4-5 dienos daržely ir namo grįžta su sloga, gydomės jei sloga skysta, čiaudulys Alium cepa, jei tiršta Kalium bichronicum. Per apytiksliai 5 dienas išsigydom, bet... broliui perduoda slogą. O tas mano mažuliukas ir kankinasi. Sloga upeliais, miegot eina, pradeda kosėti, nes kažkur gerklytėj jam užstringa ji. Išsigydom per savaitę laiko ar kiek ilgiau. Didysis į darželį išeina po 2 savaičių, vėl 4-5 dienos ir vėl tas pats... Gaila labai vaikų, nes nuolat kankina mus sloga, tada pikti, nervuotiDabar didysis iš daržo parsinešė skarlatiną. Gydomės Beladona 6, baigia jau praeiti.Gydomės pas Misį, bet sunkiai sekasi jam prisiskambinti, tai kartais lieku "ant ledo" su savo ligom. Todėl labai džiaugiuosi, kad yra toks skyrelis kaip šis, kur mamos dalinasi savo patyrimais
![]()
Ką galėtumėte patarti, kaip stiprinti imunitetą didžiajam? Mažylis dar gauna MP. Ar yra kokie žirniukai, kurie sustabdytų vos kilus įtarimui, kad jau jau tuoj bus sloga?
https://www.knygos.l...s/louise-l-hay/
https://www.knygos.l...ylek-liga-savo/
Tai gali būti nuoskaudos, neigiami potyriai ir pan.
http://www.askguru.r....ghtml?ID=16397
https://www.knygos.l...s/louise-l-hay/
https://www.knygos.l...ylek-liga-savo/
Tai gali būti nuoskaudos, neigiami potyriai ir pan.
http://www.askguru.r....ghtml?ID=16397
Su homeopatija irgi galima daug pasiekti, tačiau daug geriau, kai pavyksta atkast priežastį, dėl ko atsiranda vienas ir kitas dalykas.
Nuoskaudas ir "programines" mintis galima transformuoti, tačiau su tuo reikia dirbti, užtrunka... ne visiem pakanka kantrybės ir įžvalgos. Bet norint daug kas galima...
man Sepia 200 potencijos buvo israse del moterisku, tai suveike ir padejo.
Bandau tokiu atveju Aconitum 30 ir duodu 3-4 k kas pusvalandį pačioje pradžioje, atsiradus įtarimui, kad kažkas ne taip.
Ačiū
![]()
Vakar jau buvau pradėjusi džiaugtis, kad mažajam sloga baigiasi, paryčiais jis jau negalėjo prakvėpuot, pilna nosis slogosTiršta, žalia sloga. Ar kalium bichronicum6 tinkamas būtų? Kartais pasimetu aš tokiose situacijose
Kas kiek laiko ir po kiek žirniukų duoti?