[quote=liepa123,2014 01 04, 14:35]
Sveikos merginos

, gal galite padėti, nes esu visiška naujokė homeopatijoje

.
Dukrytei (4 m) gryžus iš darželio buvo prasidėjusi sloga: tiršta, žalsva, nosis pasikišusi šiek tiek, bet išsipučia. Homeopatė mūsų patarė duoti lycopodium 100 vakare, kadangi nepraėjo tai duoti sakė 2 k./d. Kosulio nėra. Šiandien (šeštad.) vis dar sloga tirša, žalia. Nors galiu pasakyti, kad nėra labai gausi. Neesu tikra, kad lycopodium čia geriausias variantas mums. Esu skaičiusi ką patariate duoti tik prasidėjus slogoms, bet jos visos yra kai sloga tekanti, ar karšta, čiaudėjimas. O mūsų atveju prasideda užsikimšimu, tiršta, žalsva sloga. Būkit geros parašykit ir potensijas rekomenuojamas, bei kokiu dažnumu ką gerti.
Nenoriu, kad pasikartotų prieš mėnesį buvusi situacija: grįžo iš darželio su užsikimšusia nosim, po dviejų dienų prasidėjo ausies skausmas. Kad atkimšti nosį skyrė ir bandėm šiuos: nux vomica 6-nepadėjo, kalium bichromicum 6 - nelabai padėjo, po dviejų dienų perėjom prie lycopodium 100 (3 dienas gerė 2 k/d, 3d.-1 k). Kadangi sloga vis dar buvo, nors ir gerokai sumažėjusi bet tiršta ir žalia, ypač po nakties tai perėjom prie Hepar sulfur 100 (ištirpintas vandeny, kas 2 val, retinta, nes sloga baigėsi kol gėrėm iki ketvirtadienio po gurkšnį 2 k/d), bet vat- sloga ir vėl. Tiesa tuomet sloga baigėsi nežinau ar nuo paskirtų homepatinių, ar nuo inhaliacijų, dar nosį valėm Humer jūros vandeniu, purškėm Euforbium.
Kita info: adenoidai išoperuoti prieš metus, neataugę. Sergam anginom, dešinė tonzilė išdidėjusi.
Ir dar- ar galima duoti sinupreto lašiukus nuo slogos, kai vartojami homeopatiniai. Prieš tai, tik taip ir gydydavomės.
Po pietų sloga pasidarė šviesesnė ir skystesnė. BET atsirado sausas kosulys. Ypač kosėjo kai nuėjo gulti pietų miegelio.