Įkraunama...
Įkraunama...

Homeopatija, 24 tema, dalinamės patirtimi

Nuorodos į ankstesnes homeopatijos temas ir kita naudinga info 4u.gif

1 tema
2 tema
3 tema
4 tema
5 tema
6 tema
7 tema
8 tema
9 tema
10 tema
11 tema
12 tema
13 tema
14 tema
15 tema
16 tema
17 tema
18 tema
19 tema
20 tema
21 tema
22 tema
23 tema

Homeopatinių vaistų dozavimas
Žirniukai - vaikams žirniukų tiek, kiek metų (kūdikiams iki metų 1 žirniukas). Dažniausiai nurodoma maksimali dozė - 9 žirniukai (ūmiu atveju, ši dozė ir suaugusiems).

Heel'o preparatų dozavimas (tabletės, lašai)

0-3 metai: 1/3 suaug. dozės
4-6 metai: 1/2 suaug. dozės
7-11 metų: 2/3 suaug. dozės

Ūminiu atveju: 1-ą parą 2 val. kas 15 min., po to - kas valandą. 2-ą parą kas 2 val. Pagerėjus - 3 kartus per dieną.

Vartoti: 0,5 val. prieš valgį arba 0,5 val. po valgio (geriau, kai praeina daugiau laiko).

Nuorodos anglų kalba

http://hpathy.com/

[url=http://www.homeoint.org/books/boericmm/d.htm[/url]

http://www.homeopathytoday.org/

http://www.millsther...nsremedies.html

http://icpa4kids.org...lness-Articles/

Google books / Knygos Google

http://www.vithoulkas.com/

http://hpathy.com/di...atment-cure.asp

http://www.peaceheal...temlanding.aspx

http://bethcoleman.n...ionaltypes.html

http://www.truestarh...es/2210004.html

http://homeoint.org/...ler/nursery.htm

http://abchomeopathy.com/r.php/Led

Nuorodos lietuvių kalba

http://www.imunitetas.lt/?mgid=1

http://www.heel.lt/lt/vaiko-sveikata/

http://www.mitela.lt...persalimo_ligos

http://www.homeopat....x.php?id=89&L=2

http://www.homeopath.lt/naujienos

http://www.naturalit...o...1&Itemid=32

Nuorodos rusų kalba

http://homeopatica.ru/cure_hc12.shtml

http://www.intergom....tuda/?text=1#13

http://www.homeobooks.ru/articles.php

http://bdn-steiner.r...sword/index.php

http://www.medhelp-c...el/preparat.php

http://www.familyklu...tegory.php?id=3

http://community.liv...m/homeopathy_ru

http://www.mhc.ru/st...AptechkaDom.asp

http://lechebnik.info/445/index.htm

http://gpt.pcis.ru/m...=1&uid_drug=309

http://www.homeo.su/...consult_page=31

Homeopatinių vaistų el. parduotuvė[/color]

http://univaistine.l...ai-vaistai.html

[color=red][font=Courier]Homeopatijos grupė, kurioje sudėta įvairių dokumentų


https://groups.googl...meopatija?hl=lt

Į ką reikia atkreipti dėmesį atsirenkant tinkamiausią homeopatinį vaistą?
1. Ligos priežastis. Gal vaikas peršlapo, sušalo? Gal dienos šiltos, o naktys šaltos? O gal susirgo, kai putė stiprus šaltas sausas vėjas? Ir pan.
2. Temperatūra. Aukšta ar nelabai? Kuriuo laiku pakyla?
3. Kvėpavimas. Stebėkite ar pakitęs ir koks tas kvėpavimas.
4. Odos spalva. Ar išblyškęs? O gal žandai raudoni? Ir pan.
5. Prakaitavimas. Ar prakaituoja daugiau, o gal mažiau nei įprasta? Ar kvapas kitoks nei paprastai? Gal prakaituoja neįprastos kūno vietos? Ir pan.
6. Temperamentas, ekspresija. Ar vaikas irzlus, verksmingas, susirūpinęs, baikštus? Kaip jis reaguoja į švelnumą, į komapaniją? Ir pan.
7. Kliedėjimas. Ar kliedi? Ką sako?
8. Balsas. Koks balsas? Silpnas, kalba pro nosį ir pan.? Ir pan.
9. Kur skauda?
10. Kaip skauda? Kaip apibūdina skausmą?
11. Nuo ko geriau/blogiau? Kas sumažina, padidina skausmą?
12. Apetitas/troškulys. Ar vaikas alkanas, o gal kankina troškulys? Jei taip, ką jis nori valgyti ar gerti? Ar jis nori šaltų, o gal šiltų gėrimų/maisto?
13. Energija. Ar jis tik guli ir žiūri TV? Ar jis per daug sergantis, kad žaistų net su megiamiausiais žaislais, o gal jis šokinėja, nerimsta?
14. Ar jis nori būti užsiklojęs, o gal negali pakęsti užkloto?
15. Laikas, kada blogiau/geriau (Rytas, vakaras, naktis, o gal pastebit dėsningumą, jog tam tikromis valandomis)
16. Neįprasti simptomai.
17. Kokia medicininė ligos diagnozė?


Sloga

Allium cepa - gausi deginanti sloga, blogiau šiltame kambaryje, geriau gryname ore. Ašarojimas, tačiau ašaros nedirginančios, intensyvus čiaudulys, sekretas labiau bėga iš kairės šnervės arba prasideda iš kairės i dešinę.
Euphrasia - sloga nedirginanti, o ašaros deginančios.
Arsenicum album - ir ašaros ir nosies sekretas deginantys, nosies užsikimšimas, blogiau dešinėje pusėje. Intensyvus čiaudėjimas. Blogiau po vidurnakčio, šaltame ore, geriau šiltame. Dažnai nori šiltu gėrimų mažais kiekiais. Labiau nori būti kompanijoje nei vieni.
Nux vomica - Irzlumas. simptomai kartais gali prasidėti po susierzinimo, nuovargio. Dienos metu sloga bėga, naktį nosis užsikimšusi. Blogiau namie, geriau gryname ore. Jautrumas šalčiui, triukšmui, šviesai. Dažnas čiaudulys, ypač ryte atsikėlus.
Pulsatilla - kaip ir Nux vomica dienos metu sloga bėga, naktį nosis užsikimšusi. Tačiau būdingas švelnumas, dėmesio, užuojautos reikalavimas. Nosies užsikimšimas blogiau šiltame kambaryje, gulint, geriau šaltame kambary, gryname ore. Nejaučia troškulio.
Natrum muriaticum - pirmas dienas gausus nosies sekretas, kaip kiaušinio baltymas, vėliau nosis užsikemša. Kartu gali lydėti ir pūslelinė. Blogiau nuo karščio, nuo 9 iki 11 ryto. Kankina troškulys, norisi sūrumo. Gniaužia emocijas, ypač širdgėlą.

Kosulys

Aconite - nuolatinis trumpas, sausas kosulys. Užkimęs, skardus kosulys. Sausumas krūtinėje. Jausmas lyg su kiekvienu įkvėpimu dusintų. Susirūpinęs, nenustygstantis, blogiau naktį arba po pabuvimo šaltame vėjyje.
Belladonna - kosulys esant sausumui gerklose. Gerklė raudona, gerklų "draskymas". Kutenantis, deginantis spazminis, lojantis trumpas kosulys. Puikus vaistas esant kokliušiniam kosuliui su spazmais gerklose, kurie sukelia šį kosulį ir apsunkina kvėpavimą. Raudonas veidas ir akys, išsiplėtę vyzdžiai. Gali kliedėti. Prieš kosėjant vaikas pradeda verkti. Kosulys pasibaigia su čiauduliu. Gali kraujuoti iš nosies. Blogiau 15h., gulėti. Geriau sėdėti pusiau stačiomis.
Bryonia - sunkus, sausas, spazminis kosulys. Skausmas krūtinėje. Poreikis suspausti krūtinkaulį. Lovoje nuo kosulio pašoka. Skauda, kai įkvėpia giliai. Irzlus, blogiau nuo bet kokio judesio, po valgio ir atsigėrimo. Kankina troškulys.
Phosphorus - sausas, kutenantis, veržiantis kosulys, kuris labai vargina. Laikosi už krūtinės ir pilvo kai kosėja, dreba. Kosulys paūmėja nuo juoko, kalbėjimo ar valgymo. Sušalęs, nori šaltų gėrimų. Susirūpinęs, nervuotas, Blogiau gryname ore arba einant iš šalto į šiltą, gulint ant kairės pusės.
Causticum - sausas, kimus kosulys. Balso netekimas. Krūtinėje atrodo, jog yra daug gleivių. Jei išeitų atsikosėt šiek tiek iš giliau, pavyktų daugiau atkosėt. Geriau nuo šalto vandens. Negalėjimas atsikosėti. Kosėjant gali pasireikšti šlapimo nelaikymas.
Spongia - užkimimas. Sausas, lojantis kosulys. Krupas. Blogiau per įkvėpimą ir prieš vidurnaktį. Nesuvaldomas kosulys giliai iš krūtinės. Jausmas toks, lyg gerklėje būtų kamštis. Skauda ryjant. Geriau po šiltų gėrimo ir pavalgymo. Blogiau gulint, kai galva yra žemai.
Drosera - spazminis kosulys iš krūtinės. Jį sukelia kutenimas gerklose. Kosulio priepuoliai tokie dideli, jog sunku atgauti kvapą - įkvėpti. Gali būti žiaugčiojimas ir vėmimas kosulio metu. Kosulys prasideda vos tik galva padedama ant pagalvės. Krūtinės skausmas nuo kosulio. Kosėjant laikosi už krūtinės. Pagrindinis vaistas kokliušiniam kosuliui. Blogiau naktį (2 val.). Kosulys gali būti sausas ir dirginantis. Gali būti kraujavimas iš nosies. Neramus, lengvai supykdomas. Blogiau nuo šilumos, juoko, kalbėjimo ar dainavimo.
Hepar Sulphur Krupas. Drėgnas, smarkus kosulys, blogiau ryte. Dusinantis kosulys. Užkimimas su balso praradimu. Geriau, kai įkvepia šilto oro. Blogiau kai bet kuri kūno dalis būna neužklota ar sušąla. Geriau sėdeti atlošus galvą atgal.
Kali bich Balsas užkimęs, kosulys sausas, gargždus. Atkosėjamos baltos-geltonos lipnios plonos kaip siūlai gleivės. Kosulys kaip metalo garsas. Blogiau vakare. Skausmas krūtinkaulyje pereinantis į pečius.
Stannum Drėgnas kosulys dienos metu, atkosėjamos žalios gleivės. Naktį kosulys sausas. Krūtinės silpnumas. Blogiau nuo kalbėjimo, jauko ar dainavimo. Taip pat nuo šiltų gėrimų.
Antimonium tart. Jaučiasi daug karkalų, bet labai mažai atkosėjama. Deginimo jausmas krūtinėje. Bronchai plini gleivių. Geriau kai sėdi. Vaikas nori būti vėdinamas. Bijo būti paliktas vienas, nenori, kad liestųsi ar žiūrėtų į jį. Blogiau naktį po vidurnakčio, nuo rūgštaus maisto, pieno, drėgno, šalto oro.
Carbo vegetablis Švokščiantis kvėpavimas. Užkimimas, nori būti vėdinamas. Nuo kosulio gali žiaugčioti, vemti. Deginimo jausmas krūtinėje. Kosėjant muša šaltas prakaitas. Blogiau nuo šilumos, geriau nuo vėsaus oro.
Coccus cacti Spazminis kosulys tik atsikėlus ryte. Kosulio metu veidas rausvas arba raudonas. Kosulys kuris prasideda rudenį ir tęsiasi iki vasaros. Blogiau gulint.
Cuprum metallicum Smarkūs ilgai trunkantys kosulio priepoliai, kurie labai išvargina. Raumenų spazmai kosulio metu. Gurguliuojantis kosulio garsas. Blogiau nuo lietimo, karšto oro. Geriau nuo šaltų gėrimų.
Ipecacuanha Nenutrūkstamas kosėjimas su kiekvienu įkvėpimu. Vėmimas nuo kosulio su pykinimu arba be jo. Blogiau nuo šilumos, drėgmės.
Sanguinaria Spazminis kosulys. Kosulys su skausmu krūtinėje, blogiau dešinėje pusėje. Sausas kosulys, prikeliantis iš miego ir nepasibaigiantis tol, kol neatsisėda. Metalo garso kosulys, kaip iš matalinės triūbos.


Homeopatiniai būklės pablogėjimai, paūmėjimai -gali būti kelių rūšių:
• Homeopatiniai pablogėjimai - paūmėjimai
• Modaliniai būklės blogėjimai
• Medicininiai pablogėjimai
• Ligos paūmėjimai

Homeopatiniai pablogėjimai - paūmėjimai
Šis terminas naudojamas apibūdinti lengvam esamų simptomų pablogėjimui. Pirminį paūmėjimą sukelia vartojamas homeopatinis žirniukas. Tai remiasi panašumo principu. Dirbtinai sukelta liga yra panaši, bet stipresnė nei esama liga, todėl tikima, kad tai geras ženklas jog pasirinktas homeopatinis vaistas atlieka savo darbą, t.y. gydo.
Homeopatijoje yra labai svarbios Heringo taisyklės, naudojamos ligos dinamikai įvertinti. Jos sako, kad teisingai gydant:
-simptomai išnyksta atbuline tvarka negu jie atsirado ( tai atrodytų kaip atgal atsukamas filmas);
-sveikimas vyksta nuo svarbesnių organų mažiau svarbių link;
-sveikimas vyksta nuo viršaus žemyn (pastaroji taisyklė labiau būdinga bėrimui).

Modaliniai būklės blogėjimai
Jie apibūdina aplinkybes, kuomet būklė blogėja. Pagal modalinius būklės pablogėjimus lengviau atsirinkti homeopatinius vaistus, kadangi jūsų atvejį gali atitikti keletas vaistų (pvz . užkimimas gali būti gydomas su Phosforus, Causticum, Carbo vegetablis ar pan., tuomet reikia bandyti atsirinkti, pagal tai kada būklė blogėja, ar gerėja).
Modalumai gali būti:
• Fiziniai (prisilietimas, poilsis, judesys, sėdėjimas ir pan.)
• Temperatūros ar klimato (šaltas ir karštas, vėjuotas oras, drėgnas oras ir pan.)
• Laiko (rytas, vakaras ir pan.)
• Maitinimosi (blogiau nuo tam tikro maisto ar gėrimo)
• Lokalizuoti (kairė, dešinė)
• Kiti (blogiau nuo triukšmo, pokalbio, guodimo ir pan.).

Temperatūros, klimato ir oro modalumai bene svarbiausi renkantis tarp homeopatinių vaistų.

Medicininiai pablogėjimai
Tai naujų simptomų atsiradimas, kurie neturi jokio ryšio su esama liga. Jei duodama homeopatinio vaisto potencija nėra per didelė tuomet šie nauji simptomai neturėtų kelti per daug problemų, bet jei potencija buvo didelė, tuomet būtinas priešnuodis, nukenksminimas.

Kodėl gali pasireikšti medicininiai pablogėjimai?
Viena iš priežasčių, jog gal būt vaistas parinktas ir teisingai, tačiau vaisto potencija arba vartojimo dažnis per didelis. Kita - parinktas vaistas paprasčiausiai tik iš dalies buvo panašus į jūsų patiriamus sutrikimus. Arba parinktas netinkamas vaistas.

Ligos paūmėjimai
Jie sąlygoja aiškų, progresyvų ligonio sveikatos blogėjimą. Visi simptomai smarkiai suintensyvėja, todėl prognozės ligonio atžvilgiu nėra geros.

Kas sąlygoja ligos paūmėjimus?
Apskritai tariant, ligos paūmėjimas atsiranda tuomet, kai homeopatinis vaistas parinktas visiškai neteisingas, potencija ir vartojimo dažnis netinkami arba liga nepagydoma.
Reiktų prisiminti taisyklę – jei homeopatinis vaistas sukelia pirminį pagerėjimą, po kurio seka pablogėjimas, tuomet jis yra būklę lengvinantis, tačiau nesugebantis išgydyti esamos ligos. Tiesiog jis sumažina esamus simptomus ir leidžia jaustis patogiau.

Kodėl kai kurie nepatiria homeopatinių pablogėjimų?
Jei nepatiriate pablogėjimų, tai nebūtinai reiškia, jog vaistas neveikia. Jei paskirto vaisto kokybė ir kiekybė yra tiksliai proporcingi ligą sukeliančios jėgos kokybei ir kiekybei, tuomet gijimas būna be pablogėjimų.
Keletas pastebėjimų apie homeopatinius pablogėjimus:
• Jei pablogėjimas ilgas ir įtakoja paciento jėgų išsekimą, tuomet šis atvejis nepagydomas ir gali būti tik palengvinamas.
• Jei pablogėjimas ilgas su lėtu gerėjimu, tuomet būtų viskas gerai, jei vaistas būtų vartojamas rečiau.
• Jei pablogėjimas intensyvus ir trumpas, tuomet numatomi geri rezultatai.
• Jei mes turime staigų palengvėjimą, o po to vėl pablogėjimą, tuomet arba parinktas netinkamas vaistas, arba liga nepagydoma.
• Jei seni simptomai išlenda paūmeję, galite laukti, jums nebereikia studijuoti, jus pataikėte vaistą.


Atsakyti
Merginos turim beda, gal didele, o gal ir ne: maniskis berniukas 2.5m kakoja tik i pampersa,jei nera pamperso tai ir nekakos savaite. Taip gal berniukams buna? isaugs, ar cia kazkokia baime,viduriukai nekieti. aciu
Atsakyti
QUOTE(kristule666 @ 2013 04 26, 07:35)
Merginos turim beda, gal didele, o gal ir ne: maniskis berniukas 2.5m kakoja tik i pampersa,jei nera pamperso tai ir nekakos savaite. Taip gal berniukams buna? isaugs, ar cia kazkokia baime,viduriukai nekieti. aciu


gal ir baime. homeopatas manau issprestu. o siaip musu homeopate prie visokiu baimiu - na lietaus baimes, kai i stoglangius lyja, perkuno ir siaip kazkokios baimes skiria Arsenicum album.

o as noriu paklaust del zirniu. simtas metu, kaip negere vaikai antibiotiku, bet sikart jau neissisukom be ju - kokius zirnius reikia duoti po antibiotiku gerimo g.gif ir po kiek i diena, kiek kartu. vaikui 9 metai.

Atsakyti
ir dar, galvojau su homeopate pasitarsim ka daryt, bet pasirodo nekonsultuoja siandien, tai vel, rankas jau leidziu, nes nebezinau ko griebtis. vaikui ausys, jau savaite laiko, kaip visad daviau pulsatilla+Beladona, keleta dienu lyg gerai buvo, tada vel skundesi jog skauda, as vel ta pati, pasiskambinau homeopatei, liepe Beladonos zirnius keist i Beladona homacord. taip ir padariau, lyg ir vel geriau, bet vel pablogejo. nuvedziau pas seimos gydytoja, apziurejo ausis, tai viena labai negrazi, kita ir jau paraudus. na as vel savo homeopatei, tai liepe pridet Chamomila. ir vel lyg geriau, bet tiko kokia diena, dabar toks stabdis sakyciau - laikosi temperatura, kuri man nepatinka 37.1-37.2. siandien vel buvom pas seimos gydytoja, tai kita ausis labai negrazi, o pries tai kur buvo jau nieko, gerkle ir baisi, nors ji ir pries tai buvo baisoka, tai reiskias nepagerejo, visad pageredavo nuo beladonos, tonzile, ypac kairej pusej didele, kaire ir ausis, kur sakiau labai negrazi. ka beduot, jau neisivaizduoju, nes viska, ka nuo ausies zinojau, jau daviau. taip su dickiu buvo, bet kai trecia kart po pagerejimo ir vel tempa sukilo, ausis verkianciai skaudejo, tai ir sudaviau antibiotikus. mazajam labai nesinori, nera dar gaves, tai ir siaip ranka nekyla. pats vaikas tai toks vargsiukas siandien, sakyciau kaip pirma ligos diena butu susirges, nors visas tas dienas ir su temperatura lakste kaip niekur nieko.
gal nu gerkles tos ausys, gal kokia phytolaca tiktu. o ir siaip, ka liaudisko galiu - jeronimo neturiu, turiu kiskio tauku, girdejau jog labai padeda, bet bijau as ten kist i ausi. kamparo aliejus ir tikriausiai netinka prie homeopatiniu vaistu g.gif
na uzpuole virusas mus, kad ne t visiem vaikam tai gereja, taai blogeja, tai vel gereja ir vel pablogeja doh.gif ner dar taip buve doh.gif
is temos pirmos zinutes istraukiau, del tu pagerejimu ir pablogejimu, tai sakyciau ir vienas ir kitas lyg tiktu, tik va del antrojo labiau linkstu. gal tikrai kokia jau bakterija ilindo, ir neis jos kitaip iskrapstyt?
Jei pablogėjimas ilgas su lėtu gerėjimu, tuomet būtų viskas gerai, jei vaistas būtų vartojamas rečiau.
• Jei mes turime staigų palengvėjimą, o po to vėl pablogėjimą, tuomet arba parinktas netinkamas vaistas, arba liga nepagydoma.
Atsakyti
Sveikos,
praeitoje temoje kažkuri klausė dėl tinimų nėščiosioms. Man nėštumo gale tino čiurnos ir rankų pirštai, o kojos būdavo "sumedėjusios". Padėjo Lymphomiosot iš heel produkcijos. Ir dabar su juo gelbėjuosi, kaip per PMS pradeda tinti rankos-kojos ir venos "kauburiuojasi".
Patarkit kaip gydyti sinusų uždegimą. Vyrui sinusitas prasidėjo nuo skaidrios slogos su užburkimu. Daviau Silicea, kad nuimtų užburkimą. Užburkimą nuėmė, bet per dvi dienas gavosi iš skaidrios slogos kaktinis sinusitas. Rotušės gaminamo komplekso nuo sinusito neturėjau (visada išgelbėdavo), Cinabsin visiškai nepadėjo, nors gėrė visą savaitgalį, o Mercurius sol. tik pristabdė . Po savaitgalio sukilo temperatūra, iš nosies jau pūtė rusvą snarglį, plius pastoviai lašėjo rusvas skystis (spėju limfa su kraujo priemaišomis) Sinusitas iš kaktinio nuėjo į žandikaulį. Jau sugėrė vieną kursą antibų, skyrė dar 7 dienom. Blogai tai, kad situacija jau gerėjo, sinusai lyg ir baigė valytis, bet vėl supūtė vėjas ir vėl lenda geltonas, lyg ir su kraujo priemaišomis snarglys. Ką reiktų duoti iš homeopatinių, kad neatsinaujintų sinusitas? Ir kiek laiko reiktų kažką ? pagerti iš homeopatinių, kad visiškai išsivalytų sinusai?
Atsakyti
QUOTE(Yamaja @ 2013 04 26, 12:44)


Konstitucinį savo turi? Bandėt šalia?
Kaip katalizatorius kartais suveikia Sulfur.
Jei Kaune esat - Jeronimo galiu sočiai duot.
Zuikio taukais esu skaičius, kad aptept aplinkui ir tada uždėt vatos kompresą ir aprišt.


QUOTE(Kirkė @ 2013 04 26, 14:23)


Hepar sulfuris labai būtų panašu. Su pulsatila. Garinimai aišku bonbonkė, bet gal nors kiek prasivalytų su druskos garais?
Dar tokia galinė mintis apie Graphites, jei yra pašašėjimų panosyje / nosyje.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Obuoliausia: 26 balandžio 2013 - 21:21
QUOTE(Obuoliausia @ 2013 04 26, 22:21)
Konstitucinį savo turi? Bandėt šalia?
Kaip katalizatorius kartais suveikia Sulfur.
Jei Kaune esat - Jeronimo galiu sočiai duot.
Zuikio taukais esu skaičius, kad aptept aplinkui ir tada uždėt vatos kompresą ir aprišt.


ne, neturim konstitucinio. sulfur ir neturiu, o ir savaitgali negausiu. zuikio taukais bandysiu, bet cia paskutine naktis, daugiau nebekankinsiu vaiko. negereja mums nei kiek, o isbandziau ir pulsatilla, ir hepar sulfur, ir beladona, ir chamomila. visi veikia kokia para, tikrai matesi, jog gereja, paskambinu ir gydytojai pasakau, liepia test, ir bac - vel blogiau blogiau doh.gif ir taip su visais trim. kas per virusas ar bacila kokia, nesuprantu - dickis parnese is gimtadienio pries dvi savaites, gryzo su zinia, jog jubiliate vakare krito su tempa, tai po geros paros ir mano dickis taip pat, ir taip po geros paros visi kiti vaikai, tam tarpe ir as. bet bjaurastis kazkokia, nesam tureje dar taip, kad kiek vaistu keitem, o va nepasiduoda jiems ir viskas. dvi savaites dicki taip kankinau, kai vel is naujo tas pats, jau nebeistveriau, gaila vaiko paliko - sloga nesibaigianti pucia ir pucia, geltona, pulinga, atsikosejo is giliau ir geltonais skrepliais, ausis skauda, panosis visa nusasus. ir mazasis taip pat, dickis tik be ausu, bet kaip visada mums silpnoji vieta nosis ir kosulys, tai ir kovoju, dar nesibaige, bet gal issisuksim.
ne, deja ne Kaune. o aplinkui neturi niekas, ot deficitas gele Jeronimas biggrin.gif seniau pilnos laiptines budavo, galedavai iseit ir pasiskint, o dabar deficitas.
Atsakyti
Kirke, rašei, kad Cinabsin vyrui pradžioje nepadėjo. Man, jei jau sinusitas, -tai tik antibiotikai. Nepavyksta pradžioje su homeopatija. Bet, po tokio vieno sinusito, baigus antibus, vienas Sanrariškių LOR gyd.liepė išgert visą pakuotę Cinabsino: pirmas 3 dienas po 1 tabletę 6 kart per dieną, paskui po 1 tabletę 3 kart per dieną. vat tas tris dienas, intensyviai vartojant labai valėsi nosis. Ir nosis tapo lengvesnė. Po tokio kurso gal pusę metų be slogos buvau, vėliau per metus tik kartą sinusitu sirgau ( keletą metų sinusitai ( patvirtinti rentgeno nuotraukomis) per metus bent 3 kartus kartodavosi).
Atsakyti
Yamaja, žinokit, šiųmečiai virusai ne tik jums vienai nesuprantami 4u.gif Irgi apturėjau variantą, kad visos žinios išsęko...
Atsakyti
Mergaites, gal patarsit, ka reikia duoti, kai sloga prasideda nosytes uzgulimu nakti, o ryte jau sekretas tirstas, geltonas ir nebegantis. pagal kvepavima kai girdziu, kad pilna nosis, ispuciam ir tiek. mums visada sloga iskart pulinga, niekada nebega joks skaidrus vandenukas pradzioje.
dazniausiai duodu Cinnabsin. gal dar ka patarsit ax.gif
Atsakyti
Sveiki, labai reiketu pagalbos. Nerandu knygose info apie zandikaulio uzdegima, ar danties kausma.
prasidejus siltiems orams, man nuolat iskelia puse burnos dantu (kaires puses apatinius ir virsutinius dantis). Jausmas l. nemalonus, dantenos sutinusios, jausmas kad kostu per dantis ir jie butu minksti, maudzia iki pat ausies... Nemalonu jausma padeda apmalsinti tik Nimesil doh.gif
Gal galetumete rekomenduoti, kas tokiu atveju padetu?
Ketvirtadieni uzsirasiusi pas gydytoja - o iki tol dar reikia isgyventi doh.gif
ACIU 4u.gif

Papildyta:
QUOTE(jacke @ 2013 04 28, 07:27)
Mergaites, gal patarsit, ka reikia duoti, kai sloga prasideda nosytes uzgulimu nakti, o ryte jau sekretas tirstas, geltonas ir nebegantis. pagal kvepavima kai girdziu, kad pilna nosis, ispuciam ir tiek. mums visada sloga iskart pulinga, niekada nebega joks skaidrus vandenukas pradzioje.
dazniausiai duodu Cinnabsin. gal dar ka patarsit  ax.gif

Pirmiausia plaukite nosi su druskos tirpalu kelis kartus per diena. jei pati slogos pradzia, padeda ir influcidas, kas penkiolika min. po 10 lasu dvi valandas.
Is zirniuku tiktu Pulsatilla.
Beje mano vaikam l. tinka sviestas su cesnaku. Tepu ant padu pries miega , uzdedu plevele ir kojinem. Tik atsargiai - kitiems vaikams nudegina iskelia pusles. Bet maniskiam trys dienos ir ok. Po sios proceduros suskysteja sekretas, lengviau kvepuoti ir greiciau praeina sloga.
Atsakyti
QUOTE(jacke @ 2013 04 28, 08:27)
Mergaites, gal patarsit, ka reikia duoti, kai sloga prasideda nosytes uzgulimu nakti, o ryte jau sekretas tirstas, geltonas ir nebegantis. pagal kvepavima kai girdziu, kad pilna nosis, ispuciam ir tiek. mums visada sloga iskart pulinga, niekada nebega joks skaidrus vandenukas pradzioje.
dazniausiai duodu Cinnabsin. gal dar ka patarsit  ax.gif


Pritariu, kad gali būti Pulsatila. Dar skaitykite apie Hepar sulfuris, Mercurius solubilis, Kalium bichromicum. Dalis jų yra Coryzalia sudėtyje, stipresnės potencijos.

QUOTE(KERERA @ 2013 04 28, 08:55)
Sveiki, labai reiketu pagalbos. Nerandu knygose info apie zandikaulio uzdegima, ar danties kausma.
prasidejus siltiems orams, man nuolat iskelia puse burnos dantu (kaires puses apatinius ir virsutinius dantis). Jausmas l. nemalonus, dantenos sutinusios, jausmas kad kostu per dantis ir jie butu minksti, maudzia iki pat ausies... Nemalonu jausma padeda apmalsinti tik Nimesil doh.gif
Gal galetumete rekomenduoti, kas tokiu atveju padetu?
Ketvirtadieni uzsirasiusi pas gydytoja - o iki tol dar reikia isgyventi doh.gif
ACIU 4u.gif



Hepar sulfuris 6 ar 30. Arnica 30 ar 200. Dar gal Mercurius heel.
O kokia priežastis? Jeigu taip pakartotinai iškelia. Gal kažkas netinkamai užplombuota ar po apačia pasidarė?
Atsakyti