Įkraunama...
Įkraunama...

Sportiniai šokiai

Gerbiamos Mamos, Kaune, Kaustos stotelėjė radau šokių batelį (vieną, matyt kokia šokanti Pelenė pametė iš kuprinės ar pan.). Baltic Dance, dydis 22,5, odinis, kūno spalvos. Prašau mamų kauniečių patikrinti, ar visų batelių turite po 2 smile.gif
Atsakyti
Laba diena, ar gali būti taip kad šokių knygutėje taškus įrašė už 1 vietą, o federacijos puslapyje net taškų grafos nėra.
Atsakyti
Labai norėčiau šokti sportinius šokius, bet man jau 13 metų... verysad.gif Ar nebūtų per vėlu pradėti nuo 14 metų?
Atsakyti
QUOTE(Ieva684 @ 2013 06 11, 14:24)
Labai norėčiau šokti sportinius šokius, bet man jau 13 metų... verysad.gif  Ar nebūtų per vėlu pradėti nuo 14 metų?


Mano dukra pradėjo šokti 14metų(dabar 16 yra) ir jau mokinasi D klasės junginius blush2.gif ,tad manau jei yra noras ir yra bus dedamos didelės pastangos,tikrai bus nevėlu ax.gif Čia kalbu iš savo patirties,gal yra dar nuomonių šiuo klausimu?
Atsakyti
QUOTE(migle.k.25 @ 2013 06 15, 21:45)
Mano dukra pradėjo šokti 14metų ir jau mokinasi D klasės junginius blush2.gif ,tad manau jei yra noras ir yra bus dedamos didelės pastangos,tikrai bus nevėlu ax.gif Čia kalbu iš savo patirties,gal yra dar nuomonių šiuo klausimu?

Atsakyti
na, kaip gyvenat? Ar važiuojat į stovyklas? Ar dirbsit vasarą?
Atsakyti
Sveiki,
Gal kas buvote Latvijoje lotynų stovykloje?
Atsakyti
Sveikutės,

Norėčiau leisti dukrytę nuo rudens į sportinius šokius, dabar jai 5 metai. Gal ką patarsit t.y. gerą klubą, rajonas labiausiai tinkamas būtų nuo BIG'o iki Moksleivių rūmų 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(NOKIA @ 2013 06 24, 11:48)
na, kaip gyvenat? Ar važiuojat į stovyklas? Ar dirbsit vasarą?

mes į stovyklas nevarom, šokt pradėsim rugpjūčio 5
Atsakyti
QUOTE(NOKIA @ 2013 06 24, 11:48)
na, kaip gyvenat? Ar važiuojat į stovyklas? Ar dirbsit vasarą?


Dabar tinginiauja - atostogauja, penktadienį važiuoja į sukarintą stovyklą, o rugpjūtį pas Slausgalvius stovyklaus.
Atsakyti
QUOTE(Jolete @ 2013 06 26, 10:19)
Dabar tinginiauja - atostogauja, penktadienį važiuoja į sukarintą stovyklą, o rugpjūtį pas Slausgalvius stovyklaus.


Čia šokių sukarinta? blush2.gif
Mes šiuo metu stovyklaujam, sunkoka krūvis didžiulis o dar karščiai pasitaikė doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingaaa @ 2013 06 26, 10:56)
Čia šokių sukarinta? blush2.gif
Mes šiuo metu stovyklaujam, sunkoka krūvis didžiulis o dar karščiai pasitaikė  doh.gif


Ne, ne šokių smile.gif
Atsakyti