Įkraunama...
Įkraunama...

Sportiniai šokiai

Sveiki, mane domina kiek mokat treneriam už papildomą pamoką nuo poros? Vaikai šoka 4 šokius.
Papildyta:
Sveiki, mane domina kiek mokat treneriam už papildomą pamoką nuo poros? Vaikai šoka 4 šokius.
Atsakyti
QUOTE(oziarage @ 2016 12 20, 18:24)
Sveiki, mane domina kiek mokat treneriam už papildomą pamoką nuo poros? Vaikai šoka 4 šokius.
Papildyta:
Sveiki, mane domina kiek mokat treneriam už papildomą pamoką nuo poros? Vaikai šoka 4 šokius.

Musu klube nera svarbu kiek sokiu soka ir kokioje klaseje E D ar C. Ikainis porai priklauso nuo trenerio patirties. Yra tokie ikainiai: 16, 20, 24, 30, 40 ir 50
Atsakyti
QUOTE(lauramama @ 2016 12 20, 21:30)
Musu klube nera svarbu kiek sokiu soka ir kokioje klaseje E D ar C. Ikainis porai priklauso nuo trenerio patirties. Yra tokie ikainiai: 16, 20, 24, 30, 40 ir 50

Sveiki, visuose klubuose manau ta pati tvarka 4u.gif , o kainos priklauso nuo trenerių kvalifikacijos mirksiukas.gif
P.s esam vyresni po 16 porai , net neatsimenam prieš kiek metų buvo ir 20 iš prisiminimu ax.gif
vienam treneriui mokam po 24, kitam 45 porai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jjovitaa: 22 gruodžio 2016 - 09:31
Sveiki,gal pasidalintumėt,kiek jūsų vaikučiai šoka bendrų repeticijų ir kiek papildomų per savaitę E6 ir D klasėse ax.gif
Atsakyti
QUOTE(stefanija @ 2017 01 01, 15:44)
Sveiki,gal pasidalintumėt,kiek jūsų vaikučiai šoka bendrų repeticijų ir kiek papildomų per savaitę E6  ir D klasėse ax.gif

5 bendros per savaite. Ir kol kas dvi: viena standartu ir viena lotynu papildomas.
Atsakyti
Sveiki,
Ieškau šokių partnerės . Domina įvairūs šokių stiliai. Anksčiau esu šokęs Salsa, bachata, pramoginius šokius. Su pasiūlymais ir klausimais kreipkitės El. paštu: sokis1@inbox.lt.
Atsakyti
QUOTE(lauramama @ 2017 01 01, 16:52)
5 bendros per savaite. Ir kol kas dvi: viena standartu ir viena lotynu papildomas.

blink.gif , labai daug bendrų pas Jus, daugumoj klubų bent jau Kaune, turi 2 bendras(1 st + 1 la) , bei peršokimą. Tai realiai tris bendros į savaitę, iki C klasės, galvoju, kaip ir užtenka ind.2, st + la.
Atsakyti
QUOTE(lauramama @ 2017 01 01, 16:52)
5 bendros per savaite. Ir kol kas dvi: viena standartu ir viena lotynu papildomas.

O jūs šokat E6 ar D klasėje?Kokiame kolektyve gal parašysit ax.gif O bendra 1,5 ar 2 val?
Atsakyti
QUOTE(stefanija @ 2017 01 03, 13:33)
O jūs šokat E6 ar D klasėje?Kokiame kolektyve gal parašysit ax.gif O bendra 1,5 ar 2 val?

Pereinam i D klase. Dvi bendros standartu ir dvi lotynu. Turime penkta - prasisokima. Laikas yra 60min ir 90min. Prasisokimas trunka apie 2val. Papildomos po 45min. Mes Vilniuje. Kruvis per didelis, jei atvirai. Stebim vaika, kad nepersitemptu. Jei kabinasi ligos ar pradeda zirst, mazinam treniruotes.
Atsakyti
QUOTE(lauramama @ 2017 01 03, 14:56)
Pereinam i D klase. Dvi bendros standartu ir dvi lotynu. Turime penkta - prasisokima. Laikas yra 60min ir 90min. Prasisokimas trunka apie 2val. Papildomos po 45min. Mes Vilniuje. Kruvis per didelis, jei atvirai. Stebim vaika, kad nepersitemptu. Jei kabinasi ligos ar pradeda zirst, mazinam treniruotes.

Šokam b klasėje šio metu tik St ir turim vieną bendrą 1,30 val. peršokimą 1 val. ir dvi privačias po 45 min. manom, kad pakanka 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jjovitaa @ 2017 01 03, 15:30)
Šokam b klasėje šio metu tik St ir turim vieną bendrą 1,30 val. peršokimą  1 val. ir dvi privačias po 45 min. manom, kad pakanka  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Na šoktumėte dar lotynus,pridejus tiek pat,ko gero irgi butu 4 bendros ir dvi papildomos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(stefanija @ 2017 01 03, 17:52)
Na šoktumėte dar lotynus,pridejus tiek pat,ko gero irgi butu 4 bendros ir dvi papildomos ax.gif

kol šokom lotynus turėjom 1 st 1.30val. 1 la 1.30 val.+ peršokimas st + la 2 val., bei dvi ind. mažiau nėr kur ax.gif , nes be darbo šitam sporte neišeina
Atsakyti