Įkraunama...
Įkraunama...

Sportiniai šokiai

Nokia, nezinojau, kad dukte nebesoka, arba isgaravo man ta informacija. Kuo pakeite sokius dukte?
Atsakyti
QUOTE(Onora @ 2014 11 20, 19:40)
Nokia, nezinojau, kad dukte nebesoka, arba isgaravo man ta informacija. Kuo pakeite sokius dukte?

lanko muzikos mokyklą ir tinklinį. Veiklos užtenka...
Atsakyti
QUOTE(Bagi @ 2014 11 19, 14:20)
Ar galima su licencija V (vaikų ?), sušokti varžybose už Jaunučiai I?
Paskui licencija būtų keičiama po naujų.


Negalima. Mes mokejom uz licenzija mazesne suma nes irgi buvo 2-3 men iki kitu metu like. vadovai siuo klausimu Jus informuos geriausiai.
Atsakyti
Aišku, bijau būti neteisi, bet man atrodo, kad galima blush2.gif Tik jei jaunučiuose gaus bent taškelį, į vaikus grįžti nebegalės mirksiukas.gif
Atsakyti
Pasidalinkite, kur butu galima isigyti krepsi suknelei , kad detusi su pakaba i vidu?
Atsakyti
QUOTE(Tafi @ 2014 11 22, 10:05)
Negalima. Mes mokejom uz licenzija mazesne suma nes irgi buvo 2-3 men iki kitu metu like. vadovai siuo klausimu Jus informuos geriausiai.



QUOTE(aura771 @ 2014 11 22, 12:55)
Aišku, bijau būti neteisi, bet man atrodo, kad galima  blush2.gif Tik jei jaunučiuose gaus bent taškelį, į vaikus grįžti nebegalės  mirksiukas.gif


Prašoko, nieks nesikabino smile.gif galbūt netikrino, arba pažiūri, kad tik 2014 metai būtų g.gif
Atsakyti
QUOTE(jaukuciukas @ 2014 11 22, 18:20)
Pasidalinkite, kur butu galima isigyti krepsi suknelei , kad detusi su pakaba i vidu?

Aš tokį turiu, jei domina rašykit smile.gif
Atsakyti
Sveikos atėjau su tokiu klausimu,nelabai dar nusimanau apie šiuos šokius.Nuo kada reikalaujama specialių šokiams drabužių?.Praeitais metais pradėjo šokti,tai dar nereikėjo.
Atsakyti
Pirmamečiams spec. apranga nebūtina, toliau dalyvaujant federacijos varžybose aprangos reikia
Atsakyti
Mamytes, turiu klausima smile.gif Pakeiteme kluba ir to klubo is kurio isejome, treneris uzdraude 3 men. dalyvauti varzybose verysad.gif Ar galima ka nors pakeisti? Ar nieko kito nelieka, tik laukti, kol praeis tie 3 men.?
Atsakyti
QUOTE(aura771 @ 2014 11 26, 20:19)
Pirmamečiams spec. apranga nebūtina, toliau dalyvaujant federacijos varžybose aprangos reikia

vistiek nelabai supratau biggrin.gif
Pradėjo lankyti 2013 , pirmasis konkursas buvo 2014 pavasari, jei dabar tektu dalyvauti konkurse kur priklausytu ? Prie pirmamečių dar ar jau antr.? 4u.gif
Atsakyti
Aš manau, kad apranga jau reikalinga. Pirma - šoka nebe pirmą sezoną (kad ir be varžybų), antra - sezonai prasideda rugsėjį, taigi kaip bežiūrėsi, jūsų vaikas šoka jau antrą ar trečią sezoną. Nors.... Žiūrėkite pagal grupę, kurioje šoksite - E2 galite be aprangos, E3 jau ir pačiam vaikui gal maloniau bus su spec. drabužėliais. O dar geriau - pasiklauskite vadovų. Visgi vaikai atstovauja ne tik save, bet ir klubą.
Papildyta:
QUOTE(Kitte @ 2014 11 26, 20:37)
Mamytes, turiu klausima smile.gif Pakeiteme kluba ir to klubo is kurio isejome, treneris uzdraude 3 men. dalyvauti varzybose verysad.gif Ar galima ka nors pakeisti? Ar nieko kito nelieka, tik laukti, kol praeis tie 3 men.?


Tikriausiai belieka pralaukti tuos mėnesius unsure.gif Gal su pykčiais išėjot, kad treneriai taip piktai sureagavo?
Atsakyti