Įkraunama...
Įkraunama...

Sportiniai šokiai

QUOTE(Onora @ 2014 10 17, 10:25)
Aura, matet, yra rezultatai biggrin.gif lendu ziureti biggrin.gif


Jooo, apsikeitem taskais valse ir dzaive lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(aura771 @ 2014 10 17, 11:02)
Jooo, apsikeitem taskais valse ir dzaive  lotuliukas.gif


drinks_cheers.gif nors dzaivas, kaip ir stipriausias sokis budavo mano mergai smile.gif
labai nudziugau, kad nuo kitu vaiku ne koks 1 tasko skirtumas gavosi
Atsakyti
Sveiki,
gal žinote, ar gali vaikas, lankydamas šokių klubą (pradėjo tik šį rudenį), dar šokti ir darželyje, kuriame šokius veda kitas sport. šokių klubas? smile.gif Gal tokiems darželinukams nieko? Tik vėliau negalima šokti keliuose klubuose?
Darželyje davė sutartį pasirašyti, tai ir galvoju, ar rašyti/lankyti, ar tiesiog prašyti, kad netrauktų į savo sąrašus... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Bagi @ 2014 10 22, 10:28)
Sveiki,
gal žinote, ar gali vaikas, lankydamas šokių klubą (pradėjo tik šį rudenį), dar šokti ir darželyje, kuriame šokius veda kitas sport. šokių klubas? smile.gif Gal tokiems darželinukams nieko? Tik vėliau negalima šokti keliuose klubuose?
Darželyje davė sutartį pasirašyti, tai ir galvoju, ar rašyti/lankyti, ar tiesiog prašyti, kad netrauktų į savo sąrašus... g.gif


Manau, kad galite sokti ir darzelyje, be to, neretai darzeliuose sokius veda net ne federaciniai klubai ir jie knyguciu neisduoda ir federacinese varzybose nedalyvauja, o tik vietinese "klubo"reiksmes atestacijose, kuriose vertinamas labiau treneriu/mokytoju darbas, o ne vaikai asmeniskai. Labiau tiketina, kad veikla darzelyje ir sokiu klube nesusikirs. O ta sutartis darzelyje, tiesiog tam, kad gauti jusu sutikima ir kad itvirtinti kaina ir atsiskaityma.

Kad i jusu klausima galima butu tiksliai atsakyti, tai per mazai informacijos pateikta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Onora: 22 spalio 2014 - 11:05
I darzeli atejo Sokiu sostine smile.gif veda pamokas Art. Idomu, ar galetu sokti E2 pagal tai kur atsirastu pora, ar pagal nuotaika: tai uz viena, tai uz kita kluba smile.gif reiks gal pasiskambinti, gal is musu darzelio nieko ir neorganizuos del poru ir varzybu. Tuomet iskart viskas butu aisku.
Atsakyti
laba diena mamytes:)esu naujoke sportiniuose sokiuose(tiksliau dukra 7m)lankom Editos Daniūtės sokiu studija..sekasi dukrai gerai,bet man reiktu jusu pagalbos:)turiu kelis klausimus..jai ne paslaptis ar labai daug isleidziat lt per menesi kai jau prasideda konkursai?dar del sukneliu ,trenere sake kad pirmus metus net dalyvaut konkurse suknele nebutina bet mes noretume nupirkt nes sake kad pries kaledas dalyvaus konkurse..tai kokia pirkt?be neriniu kiek supratau?
Atsakyti
Gal zinot Klaipedoje sportiniu sokiu drabuziu ir avalynes parduotuves ? Domina ir naauju ir devetu
Atsakyti
Klaipedoje tera tik Mano valsas. Devetu rubu ir avalynes galima gauti pas trenerius arba per skelbimus.
Atsakyti
[quote=lg7,2014 10 29, 00:07]
laba diena mamytes:)esu naujoke sportiniuose sokiuose(tiksliau dukra 7m)

aš vaikino mama, bet išleidžiame su partnerės mama labai panašiai - į varžybas važiuojame viena mašina, už viską mokame atskirai, tiek kad jos mergaitei papildomai kainuoja šukuosena (mes jau vyresnių grupėje), makiažo priemonės - mums užtenka egipto žemės. mėnesio klubo mokestis plius papildomos treniruotės du kartus per savaitę - tai jau daugiau nei penki šimtai Lt per mėnesį, apytiksliai trys varžybos per mėnesį - kuras, startas - mažiausiai po 150 lt ir plius pavalgyti, tad dar apie 500. mano vaikinas per metus visiškai sušoka abejus batus, grubiai skaičiuojant apie 600 - 800 lt, rūbai jau priklauso nuo skonio, siųsit naujus ar pirksit dėvėtus, vyresnėse grupėse suknelės apie du tūkstančius.
Tai tikrai labai brangus sportas verysad.gif ir kuo klasė aukštesnė tuo kainos kyla aukštyn.
O dėl suknelės jei vadovė leidžia šokti paprastais rūbais, manau drąsiai galite šokti su jais, varžybų rezultate tai neatsispindės ir visada dėl suknelės konsultuokitės su vadovais, jie tiksliai žino kas galima, kaip galima ir kokia spalva labiausiai tiks Jūsų mergaitei.
Atsakyti
QUOTE(lg7 @ 2014 10 29, 00:07)
laba diena mamytes:)esu naujoke sportiniuose sokiuose(tiksliau dukra 7m)lankom Editos Daniūtės sokiu studija..sekasi dukrai gerai,bet man reiktu jusu pagalbos:)turiu kelis klausimus..jai ne paslaptis ar labai daug isleidziat lt per menesi kai jau prasideda konkursai?dar del sukneliu ,trenere sake kad pirmus metus net dalyvaut konkurse suknele nebutina bet mes noretume nupirkt nes sake kad pries kaledas dalyvaus konkurse..tai kokia pirkt?be neriniu kiek supratau?


Sveika, mes siemet irgi pradejom rimciau sokti ( mergaite mano irgi), taikol kas islaidos tikrai nera dideles - suknele, batai, pedkelnes konkursui apie 300lt (suknele siuvomes, batus is Baltic dance pirkom), treniruotems apranga - triko, sijonas, batai (galiam su batelias sokti galima su cežkutem), timpos arba petkelnes, kas jau patogiau, manau namie ju tikrai turite, nebent vadove reikalauja kažkokios spec aprangos.
Sukuosenai konirsinei reiks plauku žele, lako, gumeliu ir spilku kuodukui. STartinis mokestis kiek maciau vaiku grupej 25-30lt, jei kitam lt gale važiuosit i konkursa dasides transporto islaidos, bet jug visada galima susikooperuoti su porininku. Pasmus menesio mokestis sokiu nedidelis tikrai,kaip kitur nežinau, bet mes mokame 50lt i men, i savaite 3 repeticijos, plius einame 2 kart papildomai. Va ir visos islaidos, veliau kai jau soks,jei soks, jauniuose,tada taip islaidos nemažos, bet visi kažkaip verciasi, nebutina pirkti tukstanciais kainuojanciu sukneliu vienoms varžyboms gi. O ir siaip kol daeis iki jauniu, visko gali buti, gi buna kad nebenori arba partnerio nelieka. smile.gif Taip kad keleta metu tikrai islaidomislabai nesirupinkite, jos normalios,kaip ir kitu bureliu.
Atsakyti
Sveikos šokėjų mamytės,seniai nesilankiau šiame forume,nors vis planuoju užsukti,bet va pagaliau prisiruošiau prisėsti paskaitinėti blush2.gif Pirmiausia mes norėtume pasidžiaugti tuo,kad jau antri metai,kaip šokame su parteriu(pagaliau nusišypsojo laimė),bet va bėda tik ta,kad nešokame konkursuose(berniukas nori šokti savo malonumui)(todėl ieškome partnerio varžyboms),bet kadangi šokame kolektyve tai džiaugiames,kad bent jau sudalyvaujam komandinėse varžybose ir šokame miesto šventėse ir pan. 4u.gif Norėčiau paklausti vyresniųjų šokėjų mamyčių ar būna pas jus poroje tam tikru nesutarimu arba pačiame kolektyve "melodramų",kaip juos sprendžiate? smile.gif Matau,kad kalba eina apie išlaidas mes išleidžiame į mėn. iki 90lt(priklauso kiek imam privačių) patys šokiai nemokami,šokam 3k į sav.(be privačių)+manoji padeda mokytojai vesti pamokas(kitai grupei) tad prisideda prie 3pamokų dar 2pamokos(kuriuose tobuliname technika)privačiose(vykta prieš treniruotes) dažniausiai šokame ST(gal čia išsiplėčiau blush2.gif ) Aš dar norėjau pasidomėti tų mamyčių,kurių vaikai šoka 5-4k. į sav. kaip reikalai su savijauta(kokie grįžta namo) ar užtenka laiko pamokoms? rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos mamos, gal kas iesko ar zino kas iesko smile.gif partneres savo berniukui ?
Ieskau partnerio savo lieknai, simpatiškai 2005m. šokejai smile.gif Dukra šoka jaunučių grupėje. Šiuo metu „Alemandos“ klube, Vilniuje
Atsakyti