Įkraunama...
Įkraunama...

Sportiniai šokiai

QUOTE(Yamaja @ 2014 10 09, 16:21)
Visada perku is ten batus. Buna, jog kartais reikia palaukt, jei ilgiau neatraso, skambinu. Ten labai graziai susikalbam. Visada man issiuncia dvejus batukus, jei abejoju del dydzio. Tik paklausia koks klubas. Gaunu batukus, issirenkam, kitus issiunciu atgal. Labai patogu.
O kuriam mieste randates? Musu mergaite visada siunasi suknute, manau geriausia siutis, tada pasisiuni tinkama vaikui pagal figura. O sukneles man grazesnes is veliuro.


Aciu uz info, bus ramiau dabar. Mes esame kretingoje, aplinkui niekas nesiuva , o ir klaipedoje apart Ainos nesiuva,o ten kainos ...
Atsakyti
Gal zinote, kur rasti visus Lifeway sekmadienio varzybu rezultatus???
Atsakyti
QUOTE(Onora @ 2014 10 14, 20:06)
Gal zinote, kur rasti visus Lifeway sekmadienio varzybu rezultatus???


Miega dar po konkurso lotuliukas.gif Aš irgi laukiu blush2.gif
Atsakyti
Nesuprantu, kodel tik tik dali vaiku grupiu sukele, musu nera nei E3 nei solo, o norisi paziureti ir tasku skaiciaus skirtumus nuo zemesniu vietu.
Atsakyti
Mums tas pat doh.gif Kokioj grupej sokot? Mes stojom su nauja partnere, po dvieju savaičių treniruočių. Super pavyko. Noriu labai pasimėgaut vaizdeliu rezultatų blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(aura771 @ 2014 10 15, 06:46)
Mums tas pat  doh.gif Kokioj grupej sokot? Mes stojom su nauja partnere, po dvieju savaičių treniruočių. Super pavyko. Noriu labai pasimėgaut vaizdeliu rezultatų  blush2.gif


vaikai 4 E3, nzn kurie metai, nes skiriasi vaiku. Ir solo 3 ir 4 sokiu, tai solo buvo pati pirmoji, o poroj pasidalino su kita pora 1-2 vt. Tai smalsu paziureti is kokio klubo pora ir solo balus, kiek skyresi nuo kitu mergaiciu.
Aura, vat tas saldus pasimegavimas ir man rupi smile.gif
Ir visai nepatinka man tas naujas rezultatu formatas, kuriuo sukelti rezultatai.
Atsakyti
Tai čia su mum pasidalino lotuliukas.gif E3 2005 ir vyresni? Mergaitė ne su balta suknele jūsų?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aura771: 15 spalio 2014 - 11:15
QUOTE(aura771 @ 2014 10 15, 11:15)
Tai čia su mum pasidalino  lotuliukas.gif E3 2005 ir vyresni? Mergaitė ne su balta suknele jūsų?


Geras bigsmile.gif taip ta grupe. Juoda suknele, nugaroj tokios gumytes sukryziuotos. Su 3 mergaitem ejo pasiimti apdovanojimo musu partneris biggrin.gif
Papildyta:
Rimtus konkurentus turime, bus idomu varzytis smile.gif kokiame klube sokat?
Atsakyti
Oho, turtingas vyriokas jūsų thumbup.gif Mus pakvietė paaačius paskutinius, džiaugėmės nerealiai. Bet kaip sakiau, pora nauja sustatyta, tik pora treniruočių turėjo. Stojo pabandyt tris šokius pirmąkart, nes nebuvo aišku, kaip atrodys, kaip įvertins teisėjai. O toliau jau tik E4 bus. Bandysim susirinkti taškus į jaunius. Mergaitė šoko su šviesiai alyvine suknute smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aura771 @ 2014 10 15, 11:37)
Oho, turtingas vyriokas jūsų  thumbup.gif Mus pakvietė paaačius paskutinius, džiaugėmės nerealiai. Bet kaip sakiau, pora nauja sustatyta, tik pora treniruočių turėjo. Stojo pabandyt tris šokius pirmąkart, nes nebuvo aišku, kaip atrodys, kaip įvertins teisėjai. O toliau jau tik E4 bus. Bandysim susirinkti taškus į jaunius. Mergaitė šoko su šviesiai alyvine suknute  smile.gif


Stebejau, kas paskutiniai bus smile.gif labai simpatiska partnere jusu, labai jaudinosi laukdama rezultatu smile.gif Mes I E4 po naujuju tik. Nes teko pereiti I mazesne grupe, nes toj buvo per dideli berniukai smile.gif
Atsakyti
Vadinasi, susitiksim po naujų mirksiukas.gif Aišku, jei mūsų pora turės ką rodyt. Motyvacijos kol kas be galo daug thumbup.gif
Atsakyti
Aura, matet, yra rezultatai biggrin.gif lendu ziureti biggrin.gif
Atsakyti