Įkraunama...
Įkraunama...

Sportiniai šokiai

Kai mūsiškiai šoko, tai jokių trukdžių neįvyko rolleyes.gif . Kitiems matem, kad pauzinosi - tai su planšetėm teisėjai nedraugavo, tai muzika trūkaliojo doh.gif Ale kai mums nekliuvo, tai mes Alytų įsimylėjom lotuliukas.gif O šiaip ir kiti dalykai visai patiko: persirengti vietos pilna, prasišokti irgi normaliai pavyko, grūsties niekur nėra. Mes į Alytų išvis pirmąkart važiavom ir likom labai patenkinti viskuo. Aišku, galėjo vaikų grupėms bent nugalėtojams taures duot, na bet aj tongue.gif , svarbu įvertinimus pamatėm tokius, kokių labai siekėm rolleyes.gif

Tiesa, aš kadangi žiūriu tas tikrąsias vietas, o ne "vaikiškas", tai mums super šįkart tiko pirma "tikroji" smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aura771: 30 kovo 2014 - 23:12
Aura, labai sveikinu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(aura771 @ 2014 03 30, 22:06)
Kas buvote, kaip Alytuje pasisekė? Ko niekas nepasidžiaugia? Mes Alytų nuo šiol myyyylim  blush2.gif  - pirmą kartą pirma vieta  thumbup.gif Visi šešetai! Laimingi ne tas žodis  tongue.gif


Sveikinimai!
Mes dalyvavom varžybose, po labai ilgos pertraukos, antra vieta. Kaži kada įkels rezultatus g.gif
Šiaip viskas patiko, ypač tie tilteliai biggrin.gif Keli nesklandumai nesugadino nuotaikos. Visur visko pasitaiko 4u.gif
Atsakyti
Gal kuriai merginai reikia partnerio Kaune? Šoka D klasėje, ūgis 178 cm, 15-os metų. 4u.gif Megina gali būti jaunesnė, vyresnė; daugiau pasiekus ra mažiau, svarbu kad noras būtų.
Atsakyti
Sveikos mamytes, gal kuri zinote, kur Vilniuje i pramoginius/sportinius sokius priima vaikucius nuo 4 m. apart Ratuto? Galvojam rudeni dukryte kazkur leisti pabandyti pasokti kryptingai, nes labai jau megsta
Atsakyti
Laba diena,

gal kas žino, kur pamatyti vakarykščių Kėdainių varžybų vaikų grupės rezultatus?


O matau jau atsirado, bet dar tvarkomi rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pookelis: 28 balandžio 2014 - 09:58
QUOTE(missg @ 2014 04 27, 10:13)
Sveikos mamytes, gal kuri zinote, kur Vilniuje i pramoginius/sportinius sokius priima vaikucius nuo 4 m. apart Ratuto? Galvojam rudeni dukryte kazkur leisti pabandyti pasokti kryptingai, nes labai jau megsta

Šioje temoje daug kartų buvo rašyta, kad tokiems mažiukams dar neverta eit į šokius. Pilnai užtenka šokių, kurie yra darželiuose.
Na o jei darželio nelanko ar ten nėra šokių, tada gal ir galima pasiiekot kažko. Bet tikrai nežinau ar verta. Mažiukams yra ir kitų mokyklėlių, kur mokosi ritmo ir pan.

O man būtų įdomu sužinoti, kada vaikai pereina į kitas grupes. na pvz. jei dabar šoka vaikai II E2, kada šoks E3? Ar turi surinkti kažkiek tai taškų ir pan. Mes knygelės dar neturim. Ir aplamai man visa ta sistema - kosmosas.
Atsakyti
QUOTE(Pookelis @ 2014 04 28, 15:09)
Šioje temoje daug kartų buvo rašyta, kad tokiems mažiukams dar neverta eit į šokius. Pilnai užtenka šokių, kurie yra darželiuose.
Na o jei darželio nelanko ar ten nėra šokių, tada gal ir galima pasiiekot kažko. Bet tikrai nežinau ar verta. Mažiukams yra ir kitų mokyklėlių, kur mokosi ritmo ir pan.

O man būtų įdomu sužinoti, kada vaikai pereina į kitas grupes. na pvz. jei dabar šoka vaikai II E2, kada šoks E3? Ar turi surinkti kažkiek tai taškų ir pan. Mes knygelės dar neturim. Ir aplamai man visa ta sistema - kosmosas.


Nei E2 nei E3 nerenka taškų tik nuo E4 pradeda rinkti.
Atsakyti
QUOTE(Pookelis @ 2014 04 28, 15:09)

O man būtų įdomu sužinoti, kada vaikai pereina į kitas grupes. na pvz. jei dabar šoka vaikai II E2, kada šoks E3? Ar turi surinkti kažkiek tai taškų ir pan. Mes knygelės dar neturim. Ir aplamai man visa ta sistema - kosmosas.

I aukstesnes grupes pereina tada, kai ismoksta nurodyta skaiciu sokiu. Sakykim E klase-rodo, kad tai pati zemiausia vaiku klase. Skaicius po raide rodo, kiek sokiu vaikas moka. Sakykim, E2-vadinasi, soka taisyklingai du sokius. Jei E3-tai soka jau tris sokius, jei E4, vadinasi, soka keturis sokius ir t.t. E6 rodo, kad vaikai moka jau sesis sokius.
Kol kas uztenka zinoti tiek jums 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pookelis @ 2014 04 28, 15:09)
Šioje temoje daug kartų buvo rašyta, kad tokiems mažiukams dar neverta eit į šokius. Pilnai užtenka šokių, kurie yra darželiuose.
Na o jei darželio nelanko ar ten nėra šokių, tada gal ir galima pasiiekot kažko. Bet tikrai nežinau ar verta. Mažiukams yra ir kitų mokyklėlių, kur mokosi ritmo ir pan.

Nesutinku su tuo niekaip
Pas mus dar=elyje yra pramoginiai, bet turiu patirties su juo su vyresni1ja ir kaimyn4s mergaite. Po jo vaikai išvis praranda meilę šokiams. Kaimynė savo dukrą ilgai perlaužinėjo po jo, tai dabar mergina pirmas vietas visur skina. O aš savo didžiosios nespaudžiau , tai dabar sėkmingai muzikos mokyklą lanko ir apie šokius užsiminus tik galvą purto ir rėkia " no way"
O mažoji iš karto nuvedėm pas normalius mokytojus, turinčius savų mažų vaikų ( gal nereklamuosiu) . Nuo 4 m lanko ir vis dar eina su didžiausiu užsidegimu ir namie dar kartojasi savo noru. Tiesiog kliedi šokiais. Dar porom nešokam, bet jau liepė rinktis iš 2 berniukų.
Taigi ką norėjau parašyti ... Labai daug kas priklauso nuo vaiko. Vieniems ir nuo 7 metų dar per anksti. o kitas nuo 4m yra pilnai pasiruošęs darbui.
Atsakyti
O jus is Vilniaus? Jei taip, gal galetumet parasyti man i az kur lankote?
Kai mergyte lanke privatu darzeli, tai ten kasdien budavo bureliai kazkokie ir man nebuvo nei i galva papildomai ieskoti;) O dabar as leliuka-sesyte namie auginu, tai ir vyresnele nebeina i darzeli, valstybiniam dar tebelaukia eilej, nelabai svieciasi. Todel ir galvoju nuo rudens ieskoti vieno kito burelio;) Norim I pramoginius ne del kazkokiu auksciausiu rezultatu ateityje, o tiesiog, kad vaikui butu smagu;)


QUOTE(karapuzike @ 2014 04 28, 14:26)
Nesutinku su tuo niekaip
Pas mus dar=elyje yra pramoginiai, bet turiu patirties su juo su vyresni1ja ir kaimyn4s mergaite. Po jo vaikai išvis praranda meilę šokiams. Kaimynė savo dukrą ilgai perlaužinėjo po jo, tai dabar mergina pirmas vietas visur skina. O aš savo didžiosios nespaudžiau , tai dabar sėkmingai muzikos mokyklą lanko ir apie šokius užsiminus tik galvą purto ir rėkia " no way"
O mažoji iš karto nuvedėm pas normalius mokytojus, turinčius savų mažų vaikų ( gal nereklamuosiu) . Nuo 4 m lanko ir vis dar eina su didžiausiu užsidegimu ir namie dar kartojasi savo noru. Tiesiog kliedi šokiais. Dar porom nešokam, bet jau liepė rinktis iš 2 berniukų.
Taigi ką norėjau parašyti ... Labai daug kas priklauso nuo vaiko. Vieniems ir nuo 7 metų dar per anksti. o kitas nuo 4m yra pilnai pasiruošęs darbui.

Atsakyti
QUOTE(missg @ 2014 04 28, 21:21)
O jus is Vilniaus? Jei taip, gal galetumet parasyti man i az kur lankote?
Kai mergyte lanke privatu darzeli, tai ten kasdien budavo bureliai kazkokie ir man nebuvo nei i galva papildomai ieskoti;) O dabar as leliuka-sesyte namie auginu, tai ir vyresnele nebeina i darzeli, valstybiniam dar tebelaukia eilej, nelabai svieciasi. Todel ir galvoju nuo rudens ieskoti vieno kito burelio;) Norim I pramoginius ne del kazkokiu auksciausiu rezultatu ateityje, o tiesiog, kad vaikui butu smagu;)

iš Kauno. Vilniuje nieko nežinau ax.gif
Atsakyti