Įkraunama...
Įkraunama...

Sportiniai šokiai

laba
ačiū už namučius mirksiukas.gif

vakar grįžo mano šokėjėlis iš repeticijų, sako šoksim E3 kitą šeštadienį, kur džeivo dar gerai nė nesimokė, na tikiuos vadovas apsigalvos ir neišleis, nes bus dar skaudžiau, kai visai paskutinis liks unsure.gif
Atsakyti
Reginiuk, butu juokinga jei nebutu graudu. Gal dar bus ka nors sumaise, linkiu nelikti nusivylusiems po varzybu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingaaa @ 2013 04 24, 09:41)
Labas rytas  4u.gif
Mus irgi įrašykit
Šokam VAIKAI E3 ir E4 berniukas  ax.gif
Mes bandysim Vilniuje dalyvauti savaitgalį, jeigu sveikata pagerės, slogos užpuolė verysad.gif


Patikslinkit vaikai I ar II ?
Šokam - kas šokat? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolete @ 2013 04 25, 12:02)
Patikslinkit vaikai I ar II ?
Šokam - kas šokat?  biggrin.gif


VAIKAI II
Atsakyti
QUOTE(Ingaaa @ 2013 04 25, 12:20)


Vis tiek dar trūksta info, kas šoka? berniukai, mergaitės???
Atsakyti
QUOTE(Onora @ 2013 04 25, 12:02)
Reginiuk, butu juokinga jei nebutu graudu. Gal dar bus ka nors sumaise, linkiu nelikti nusivylusiems po varzybu 4u.gif

nu ir juokinga ir graudu ir man doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolete @ 2013 04 25, 12:02)
Patikslinkit vaikai I ar II ?
Šokam - kas šokat?  biggrin.gif

Atleisk už klausimą, - dar nelabai susigaudau sportinių šokių subtilybėse,- o kuo skiriasi vaikai I nuo vaikai II ? Mano dukra dar tik vienam konkurse dalyvavus, tai bandau išsiaiškint sistemą, kas ir kaip... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Etra @ 2013 04 25, 13:55)
Atleisk už klausimą, - dar nelabai susigaudau sportinių šokių subtilybėse,- o kuo skiriasi vaikai I nuo vaikai II ? Mano dukra dar tik vienam konkurse dalyvavus, tai bandau išsiaiškint sistemą, kas ir kaip...  doh.gif

Cia pagal vaiku amziu 4u.gif Sakykim, vaikai I rodo, kad vaikas soka 1 metus, vaikai II-kad dvejus metus, vaikai III-kad trejus metus.
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2013 04 25, 14:05)
Cia pagal vaiku amziu 4u.gif Sakykim, vaikai I rodo, kad vaikas soka 1 metus, vaikai II-kad dvejus metus, vaikai III-kad trejus metus.

Ačiū smile.gif
Atsakyti
as tai supratau, kad cia sokio programu sudetingumas tiesiog I lygis, II lygis. Nors dabar galvoju, gal tikrai antrus metus sokant nebegalima jau I lygio, nes is knygutes matosi, kiek metu sokama g.gif, bet kokiu atveju ir pirmus metus sokant man atrodo galima ir II ir III lygi sokti.

O isvis yra kur nors kokios nors taisykles kokiame lygyje kaip ka galima sokti? Nes mes sokame vaikai E2 I lygyje paprasciausia programa, labai retai kuriame konkurse dauguma poru taip soka- valso kvadratas, ciacia- be pazengimu atgal. Ar sokant valsa vaikai E2 I lygyje bus programos virsijimas jei bus sukamasi o ne tik kvadratas "braizomas" arba sokiant ciacia zingsniuojama ir pirmyn atgal?. Ir isvis tokiu maziuku grupese kas nors reaguoja i programos virsijima, ar ne?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Onora: 25 balandžio 2013 - 14:06
QUOTE(Onora @ 2013 04 25, 14:58)
as tai supratau, kad cia sokio programu sudetingumas tiesiog I lygis, II lygis. Nors dabar galvoju, gal tikrai antrus metus sokant nebegalima jau I lygio,  nes is knygutes matosi, kiek metu sokama g.gif, bet kokiu atveju ir pirmus metus sokant man atrodo galima ir II ir III lygi sokti.

O isvis yra kur nors kokios nors taisykles kokiame lygyje kaip ka galima sokti? Nes mes sokame vaikai E2 I lygyje paprasciausia programa, labai retai kuriame konkurse dauguma poru taip soka- valso kvadratas, ciacia- be pazengimu atgal. Ar sokant valsa vaikai E2 I lygyje bus programos virsijimas jei bus sukamasi o ne tik kvadratas "braizomas" arba sokiant ciacia zingsniuojama ir pirmyn atgal?. Ir isvis tokiu maziuku grupese kas nors reaguoja i programos virsijima, ar ne?

man atrodo kad reaguojama į viršijamą programą, bet mums kaip pasako vadova taip šokam, irgi kažkaip nesigilinau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolete @ 2013 04 25, 13:13)
Vis tiek dar trūksta info, kas šoka? berniukai, mergaitės???

bernukas
Papildyta:
QUOTE(sena pažįstama @ 2013 04 25, 14:05)
Cia pagal vaiku amziu 4u.gif Sakykim, vaikai I rodo, kad vaikas soka 1 metus, vaikai II-kad dvejus metus, vaikai III-kad trejus metus.

Oi tai mes turetum but VAIKAI III g.gif , bet pirmais metais jokiose varzybose nedalyvavo net poroje nesoko g.gif
Atsakyti